Gossip's girl world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Хейли Джеймс

Go down 
АвторСъобщение
Хейли Джеймс

Хейли Джеймс


Брой мнения : 53
Join date : 11.11.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Къщата на Хейли Джеймс Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Хейли Джеймс   Къщата на Хейли Джеймс Icon_minitimeСря Ное 11, 2009 11:04 pm

Хейли и семейството й живеят в Бруклин.

Къщата отвън:
Къщата на Хейли Джеймс Bestneighborhoods061


Стаята на Хейли:
Къщата на Хейли Джеймс Boybedroom1


Стаята на Зак:
Къщата на Хейли Джеймс Teenbedroomdecoratingid


Стаята на Робърт:
Къщата на Хейли Джеймс Showcase1575x4491


Кухнята:
Къщата на Хейли Джеймс Mainkitchen021


Холът:
Къщата на Хейли Джеймс Livingroom1
Върнете се в началото Go down
Хейли Джеймс

Хейли Джеймс


Брой мнения : 53
Join date : 11.11.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Къщата на Хейли Джеймс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли Джеймс   Къщата на Хейли Джеймс Icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 9:00 pm

Един набиващ се в главата шум ме накара да отворя очи.
Повдигнах се до седнало положение и се огледах.Явно отново бях заспала на дивана в хола.
Шумът,който ме бе събудил,всъщност беше телевизорът.
Зак бе до мен и държеше дистанционното.Значи той бе виновникът за събуждането ми.
Погледнах часовника на телефона си-вече бе почти обяд.
-Зак,намали звука на телевизора!-проплаках и му метнах една възглавница.
-Хей...Какво правиш?-възропта той,но все пак ме послуша.
Понякога брат ми бе нетърпим.Заяждаше се с мен,дразнеше се,сякаш искаше да ме подлуди.Опитвах се да го игнорирам,но не успявах.
След няколко минути гробна тишина баща ни влезе и наруши мълчанието.Изглеждаше доста развеселен.
-От това,което чух преди малко,май не можете да се държите като нормални хора поне за малко.-изкоментира държанието ни.
-Ами кажи на Зак да спре да ме дразни,вече е непоносим.-изкрещях и ядосано се изправих.Движението бе доста рязко и леко ми се зави свят,но реших да не обръщам внимание.
Пъргаво се запътих към банята.Отворих вратата и пристъпих към мивката.Подът бе доста мокър,съответно и хлъзгав.Определено трябваше да внимавам.
Извадих четката си за зъби от тоалетката,сложих паста за зъби и започнах старателно да търкам.
След като свърших излязох от банята и влязох в стаята си,за да се облека.Дори и да не излизах нямах намерение през целия ден да бъда с пижама.
Избрах един бежов пуловер и тъмно дънки.Бързо ги облякох и тръгнах към кухнята.
От там вече ухаеше на спагети Болонезе-любимото ми ястие.
-Хейли,обядът е готов.-съобщи татко.
Вече бях в кухнята и взимах своята порция.Настаних се на един от столовете.
Започнах бързо да ям спагетите,които още пареха и изгориха езика ми.Потуших огъня с вода.
-По-спокойно.-обади се татко.
С изключение на тази реплика обядът мина мълчаливо.
Върнете се в началото Go down
Хейли Джеймс

Хейли Джеймс


Брой мнения : 53
Join date : 11.11.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Къщата на Хейли Джеймс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли Джеймс   Къщата на Хейли Джеймс Icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 11:53 pm

След като обядвахме и разчистихме масата всеки от нас се запъти на някъде.
Баща ми отиде на пазар,а Зак излезе с приятели.
Бях сама у нас.Нямаше какво да правя,освен да пъхна слушалките на mp3-то в ушите си и да се отпусна удобно на дивана.
Задържах се в това положение не повече от 30 минути.Не издържах повече така.Трябваше да изляза,не можех да стоя повече затворена у дома.
За мое щастие познавах точния човек,с когото да изляза и да се забавлявам.
Потърсих телефона си с поглед.Беше на масичката до мен.Протегнах се да го взема и и набрах номера на Изабел.Изчаках да се свържа.

-Здрасти,Хейлс!Радвам се да те чуя!-възкликна Изабел.
-Здрасти,Из.Свободна ли си днес?
-Да,целият ден съм на твое разположение.
-Искаш ли да излезем?В парка,да речем.-предложих.
-Разбира се!След час?
-Да,супер!Дочуване!
-Дочуване!
Натиснах копчето за край на разговора и отидох в моята стая.Исках да се преоблека.
Отворих гардероба си и се зачудих какво да избера.Накрая се спрях на лилава блуза с дълъг ръкав и светло дънки по тялото.
Останаха само обувките.Влязох в хола и отворих махагоновия шкаф за обувки.От там си избрах черни кецове.
Обух ги,взех телефона си и го сложих в чантата.
Вече бях готова,а имаше още 30 минути,но не ми се стоеше в къщи,затова излязох.
Щях да вървя по-бавно.
Върнете се в началото Go down
Хейли Джеймс

Хейли Джеймс


Брой мнения : 53
Join date : 11.11.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Къщата на Хейли Джеймс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли Джеймс   Къщата на Хейли Джеймс Icon_minitimeПет Дек 04, 2009 8:00 pm

Слава, богу нямаше никого у нас,когато се върнах.Баща ми щеше да поснее,но аз нямах намерение да му казвам.
Бързо събух удобните обикновени обувки без ток и се затичах към стаята си.
За малко да се блъсна във вратата.Да,май рефлексите ми наистина бяха сбъркани.
Влязох в стаята си и се насочих към гардероба.Нямаше да ми бъде трудно да видя всичките си дрехи,защото не бяха много.Не бях от онези момичета,които обичат да пръскат пари по дрехи,аксесоари и такива неща.
Отворих вратата и започнах да търся.След 5 минути се бях отчаяла-нямах нищо подходящо.Чак след като се разрових по-надълбоко намерих една страхотна рокля,за чието съществуване бях забравила.Беше перфектна за нощен клуб.
Къщата на Хейли Джеймс 79411

Сега ми оставаха само обувките.Отидох в хола и отворих шкафа.С избора на обувки приключих бързо.
Взех без да се замислям тези:
Къщата на Хейли Джеймс Jimmychooblue1
Тези обувки бяха единствените "Джими Чу",които можеха да се намерят в нашата къща.
Вече бях готова.Имаше още доста време,затова просто седнах на компютъра и започнах да се ровя в Интернет.
Върнете се в началото Go down
Хейли Джеймс

Хейли Джеймс


Брой мнения : 53
Join date : 11.11.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Къщата на Хейли Джеймс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли Джеймс   Къщата на Хейли Джеймс Icon_minitimeСря Дек 16, 2009 2:09 pm

Сноп слънчеви лъчи,процеждащи се през прозореца ме усведомиха,че вече е утро.
Отворих неохотно очи и се изправих до седнало положение,след което ободряващо се разтегнах.
Спомените от снощната вечер нахлуха в съзнанието ми-моята първа вечер навън,без родителски контрол.Успях да се отпусна и се забавлявах.
Единственият минус на излизането снощи бе пулсиращото главоболие.Знаех,че не държа на алкохол,трябваше ми съвсем малко,за да се напия.Може би ако започнех редовно да пия организмът ми щеше да се нагоди и да съм по-издръжлива.
С изключение на това бях много доволна.Когато се бях върнала Зак го нямаше,а баща ми беше заспал дълбоко на дивана,което означаваше,че няма как да разбере в какво състояние съм се прибрала.
Усмихнах се на тази мисъл и бързо се изправих от леглото.За миг зрението ми се замъгли,но бързо се оправи и аз отидох в банята.
Шмугнах се под душа и пуснах по-студена вода.Това определено ме събуждаше,макар да не беше много приятно.
Изкъпах се за около 10 минути,след което взех една бяла кърпа и я увих около тялото си.Имах още работа в банята-трябваше да измия зъбите си.Взех четката си и старателно започнах да четкам.
След 5 минути бях готова и с това.Реших да взема едно хапче против главоболие-не бях мазохист.
Вече можех да се обличам.
Отидох си в стаята и взех униформата,която бе прилежно закачена на една закачалка.Взех я от там и я облякох.После обух и обувките,но когато се наведох имах чувството,че главата ми ще падне.Ах,това мартини.Очевидно денят щеше да е тежък.
Въздъхнах леко и се изправих от леглото.Бях напълно готова.
В този миг стомахът ми запротестира.Бях много гладна.
Направо изтичах в кухнята,за да видя какво има.Над печката видях баща ми,който правеше омлет.
-Добро утро,тате!-поздравих и седнах на един стол.Огледах се наоколо-Зак го нямаше.Или вече бе излязъл или все още не се бе прибрал.
-Добро утро,Хейли!-отвърна той студено и ме стрелна с поглед,при което изтръпнах.
Дали всъщност не бе разбрал за снощи?По принцип сутрин беше весел и дружелюбен.
-Татко,случило ли се е нещо?-попитах плахо,а в гърлото ми се образува буца.
-Ти ми кажи.Стана ли нещо вчера,за което не знам?
О,не!
-Не мисля...Защо?-гласът пресекна.
-Помисли пак.Като например,не си ли бягала от часовете?
Очите ми се разшириха,а кръвта забушува във вените ми.Стиснах ръце в юмруци от яд.Кой му беше казал?Защо?Кой би ме издал?
-Аз...съжалявам,татко,не исках да...
Той ме прекъсна.
-Не искам извинения,Хейли!Защо го направи?Познавам те,не си такава.-гласът му прозвуча грубо и остро.Не го бях виждала такъв.-Наказана си!-изръмжа той и се върна към омлета.
-Но,татко...-опитах се да му се противопоставя,но смелостта ми се изпари,когато просто ме смрази с поглед.
Може би беше прав.Може би си заслужих наказанието.
-За колко време?А какво е наказанието?-попитах примирено.
-Наказанието ти е да чистиш цялата къща,както и да миеш чиниите за...неопределено време.
Въздъхнах облекчено.
-О,за малко да забравя...не ти е позволено да излизаш цяла седмица.-добави след секунда.
Погледнах го уплашено.Сякаш ми бе прочел мислите.
-Дообре.-изпъшках,а баща ми сложи чинията с омлет пред мен.
Вече бях изгубила апетит,така че само рових в чинията и от време-на време слагах някоя хапка в устата си.
Явно нямаше повече да говорим на тази тема.Така беше по-добре.Разбира се,беше очевидно защо не наказваше Зак,въпреки че не се прибираше цяла нощ-все пак беше 20 годишен.
След 10 минути станах от масата,взех чантата си троснато и тръгнах към вратата.
-Приятен ден в училище!-промърмори баща ми тихо.
-Благодаря!
Сложих ръката си на дръжката на вратата,натиснах я и излязох от нас.
Върнете се в началото Go down
Хейли Джеймс

Хейли Джеймс


Брой мнения : 53
Join date : 11.11.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Къщата на Хейли Джеймс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли Джеймс   Къщата на Хейли Джеймс Icon_minitimeЧет Дек 17, 2009 6:51 pm

Нямах повече часове и трябваше да се прибирам у нас,нали бях наказана.
След около 15-20 минути пътуване в градския транспорт,вече бях пред къщата.Духаше вятър,което накара косата ми се да вее и следователно беше разрошена.Опитах се да оправя бъркотията,но не се получи много добре.Побързах да вляза в къщата.
Отворих входната врата и влязох у дома.Още от прага ме посрещна Суки-моето сладко куче,което обожавах.Нахвърли се върху мен и започна да върти опашка.
-Хей,Суки!-усмихнах се и я погалих по гърба.
Козината й беше толкова мека.Обожавах това същество още откакто родителите ми го бяха подарили за един рожден ден.Всъщност това бе последния рожден ден,който бяхме празнували като семейство-преди майка ми да умре.
Именно за това Суки бе толкова важна за мен-тя бе нещо като спомен от нея.
Въздъхнах тъжно и се измъкнах от стаята на миналото,както го наричах аз.
Огледах се наоколо.Не се чуваше нито Зак,нито баща ми.Явно бях сама.
Оставих палтото си на една закачалка и се качих на горния етаж към стаята ми.
Влязох в моята стая и пуснах чантата на пода.Съблякох униформата и сложих удобен стар кафяв пуловер и изтъркани дънки-перфектното къщно облекло.
Слязох отново на долния етаж,за да започне наказанието ми.
Първо измих чиниите,пуснах прахосмукачка,изчиствайки всяко ъгълче на къщата.След това отидох в стаята на Зак,за да оправя бъркотията.Не знаех от къде да започна-дрехите му бяха пръснати навсякъде,същото се отнасяше и за учебниците му за университета.
Измъчих се,докато почиствах,но след час усилена работа свърших.Бях изтърпяла наказанието си за днес.
Е,почти.Трябваше да се залавям с домашното по математика.Задачи,числа,изчисления...бла,бла,бла.Мразех този предмет.
Всичко бе ужасно трудно.Нищо не разбирах.
За нещастие,нямах друг избор.
Върнах се обратно в стаята си и извадих учебниците.
След половин час зацикляне на една и съща задача,се отказах.Нямаше смисъл.Реших да оставя този мъчителен предмет и да напиша съчинението си.
Отне ми час и половина да го напиша,но все пак успях.И май се бе получило добре.
Вече бе 17 часа.Все още бях сама и реших да сготвя нещо за вечеря.
Отидох в кухнята и видях какви продукти имаме.Нямах голям избор-може би щях да направя макарони на фурна.Ставаха лесно,а и всичко ги обичахме.
Изкарах макароните от шкафа и се захванах да приготвям.
След 20-тина минути бяха готови.Изкарах ги от фурната и зачаках баща ми и Зак да се върнат.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Хейли Джеймс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хейли Джеймс   Къщата на Хейли Джеймс Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Хейли Джеймс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Хейли Джеймс
» Стейси(Хейли Джеймс)
» Спа къщата
» Къщата на Сиара Харис
» Къщата на Самър Робъртс ...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip's girl world :: Ню Йорк :: Квартали-
Идете на: