Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Имението на сем. Еванс

Go down 
АвторСъобщение
Ник Еванс

Брой мнения : 38

ПисанеЗаглавие: Имението на сем. Еванс   Пет Ное 13, 2009 12:32 pm

Имението се намираше в Горен Ийст Сайд. Тук Ник живееше заедно с баща си.

Имението

Първи етаж
Антре

Малкия хол

Голямата всекидневна

Кухнята

Малката трапезария

Голямата

Игралната стая(билярд, тенис на маса, шах и др.)

Втори етаж.

Спални за гости

Спалнята на Крис(баща му)

Кабинета му

Хола на етажа

Малкара кухня

И в дъното на етажа се намира спалнята на Нани

Третя етаж беше изцяло на Ник

Холът му

Спалнята му

Гардеробната му

Фитнес стаята

Музикалната стая

Колите на Ник
Цък
Цък
Цък
Цък

На училище му се налага да е с лимозината

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Ник Еванс

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Еванс   Чет Ное 26, 2009 11:20 am

- Ник, ставай закъсняваш за училище! - чух нечий глас, който ме изтръгна от най-сладкия ми сън. - Ставай веднага! - извика отново Нани, май бях започнал да й позволявам да се държи като моя майка, тази нямаше да я бъде.
- Ако още веднъж ми изкрещиш, по-лошо за теб Нани и хич не ми пука, че ме гледаш от малък, не съм ти дете... - казах й аз изправяйки се от леглото.
- Извънете г-дин Еванс. - каза ми тя.
- Г-дин Еванс е баща ми, казвай ми Ник, но не съм ти дете и все още си ми подчинена. - казах й аз и влязох в банята.
Изкъпах се спокойно и след това си облякох униформата и слязох долу.
Взех си чантата и кафето, което Нани ми беше приготвила и се качих в лимозината и отпрашихме към училището.
Ник Еванс

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Еванс   Нед Дек 06, 2009 8:59 am

Прибрах се първо у нас, трябваше да разкрам отвратителната униформа от себе си, мразех да седя с нея и беше време за нормални дрехи, все пак ни предстоеше купон...
Взех си един душ, облякох се, хапнах на две на три за да не е многото алкохол на празен стомах и след като казах на баща си къде ще ходя беше време да се обадя на Марк, закъснявах с час.
- Марк, ела у нас ще тръгнем с лимозината. - казах му аз когато вдигна.
- Ник ти нормален ли си вече съм пред клуба, къщата ти е на най-малко 30 минути от тук... - възрази пламенно той.
- Казах да дойдеш у нас и ще тръгнем от тук. - породължих аз.
Маркус замълча за секунда две и след това затвори, което значеше, че ще дойде. Седнах пред телевизора с чаша уиски за да го изчакам...
След 30 минути той цъфна на вратата ми и двамата се отправихме към някой клуб...
Ник Еванс

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Еванс   Нед Дек 06, 2009 10:16 am

Не помнех как точно съм се озовал в къщи. Смътно помнех сутринта когато се събудих в леглото до някакво сравнително красиво момиче, а след това тихичко се изнесох и се прибрах у нас. Хубаво и удобно беше да си имаш лимозина и шофьор на разположение 24 часа.
Когато към 6 часа си бях у нас първата ми работа беше да поспя, но явно някой друг не беше на мнението, че трябва да ме остави.
- Ник... - чух нечий женски глас да шепне близо до мен, не беше Нани. - Скъпи... - Скъпи?! Какво по дяволите?! Отворих стрестнато очи, но ярката светлина ме накара бързо да ги затворя.
- Какво правиш тук? - попитах момичето, което седеше до леглото ми когато успях да отворя очи.
- Баща ти ме пусна, нося ти закуска. Сутринта се изниза прекалено бързо и не те усетих. - каза ми момичето, чието име беше абсурдно да помня.
Изстенах на ум. Първо правило: Никога не води момиче у вас! Второ правило: Никога на я пускай у вас на следващия ден! и Трето правило: НИКОГА не позволявай на момиче да се запознае с родителите й и да ти носи закуска!
Това си беше закон при свалките за една вечер.
- Виж мисля, че е време да си тръгваш, не се чувствам добре. - казах й аз.
- О миличкия ми, аз ще ти помогна да се излекуваш...
- Не!По-добре си върви. - каза отново аз.
Тя се нацупи лекичко, но се изправи.
- Ще ми се обадиш ли?
- Разбира се сладурче. - казах й аз с леко усмивка.
Малко след това тя изприпка от стаята ми, пф мразех момичетата, които се залъгваха, че между нас ще се получи.
Извъртях се на една страна и се завих през глава...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Еванс   

Имението на сем. Еванс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1