Gossip's girl world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Имението "Самърс"

Go down 
АвторСъобщение
Дакота Самърс

Дакота Самърс


Брой мнения : 30
Join date : 11.11.2009

Имението "Самърс" Empty
ПисанеЗаглавие: Имението "Самърс"   Имението "Самърс" Icon_minitimeПон Ное 16, 2009 3:20 pm

Имението "Самърс"

В имението, намиращо се в Горен Ийст Сайд, живееха Кат и семейството й.

Отвън:
Имението "Самърс" Stoneridge02050901thumb

Един от малките холове:
Имението "Самърс" 0707turk03

Още един хол:
Имението "Самърс" 29484331290ddd1bb34f

Една от кухните + трапезария:
Имението "Самърс" 6a0115705a75a1970b01157

Домашното кино:
Имението "Самърс" 6a0115705a75a1970b01157

Спалнята на Дакота:
Имението "Самърс" 12464401626636

Банята й:
Имението "Самърс" 14278_1_468

Гардеробната:
Имението "Самърс" Jlyons6

Имението "Самърс" 4100ed2e1d58

Имението "Самърс" 778988e75e28

Имението "Самърс" Mileycyrusdressroom

Спалята на родителите й:
Имението "Самърс" Bedroom-ideas-hulsta-2

Банята им:
Имението "Самърс" 14-Utopia-Bathroom-lg--gt_full_width_landscape

Гардеробната им:
Имението "Самърс" Team-7-luxury-closet-system

Малка част от градината:
Имението "Самърс" Fran%27s%20garden4

Кат обича да шофира, въпреки че често я возят с лимузината й.

Астън Мартин-а й:
Имението "Самърс" Aston_martin_one_77_leak

Ламборгинито на Дакс:
Имението "Самърс" LamborghiniMurcielagoSV

Лимузината:
Имението "Самърс" PinkLimo1
Върнете се в началото Go down
Дакота Самърс

Дакота Самърс


Брой мнения : 30
Join date : 11.11.2009

Имението "Самърс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Самърс"   Имението "Самърс" Icon_minitimeЧет Ное 26, 2009 8:24 pm

Слънцето си проправи път през пролуката между пердетата на прозореца и огря лицето ми, карайки ме да се събудя. След секунди се чу:
- Госпожице Дакота, време е да ставате, иначе ще закъснеете за училище! - беше гласът на Селин. Прислужницата се показа на вратата, за да види дали съм се събудила.
- Да, да... ей сегичка ставам. - промърмрих сънено. След около минутка, вече бях обула пантофките си и тътрех крака към банята. Измих се, оправих косата и гримът си (почти не слагах такъв).
- Госпожице, искате ли кафе? - гласът на помощницата ми идваше някъде от стаята, не й позволявах да идва в банята или гардеробната освен в редки случаи.
- Да... приготви го така, че да го пия в лимузината. - подвкнах, докато слагах гланц на устните си.
След секунда бях готова и вече в по-бодро настроение се запътих към гардеробната ми. Набързо облякох униформата си и преметнах една чанта на рамо. След като напъхах всичко нужно в нея (чантата), забързах към входа на къщата, където Селин ме чакаше с кафето.
- Благодаря. - казах без никаква нотка на радост в гласа, ала на лицето ми все пак имаше лека усмивка.
Илзязох, а шофьорът ме чакаше с колата отпред на улицата...
Върнете се в началото Go down
Дакота Самърс

Дакота Самърс


Брой мнения : 30
Join date : 11.11.2009

Имението "Самърс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Самърс"   Имението "Самърс" Icon_minitimeПет Дек 04, 2009 11:18 pm

Слязох от лимузината, веднага щом шофьорът ми отвори. С бърза крачка се запътих към входа и само няколко секунди след като влязох, чух възмутеният глас на Селин:
- Ама, госпожице Дакота, защо не сте на училище? - прислужницата ме гледаше строго, но и предпазливо.
- Не сега, нямам време. - минах покрай нея, но тя веднага се обърна:
- Какво сте си наумили този път?
- Селин, казах ти, не сега. Бързам. - казахаз леко ядосано, нищо, че до 20:00 часа оставаше доста време.
Качих се бързо нагоре и спрях чак в гардеробната си. Чудех се какво да облека, има предостатъчно време, но исках да се подготвя от по-рано. След половин час, максимум един, бях избрала тоалета си. После се преместих в спалнята, като поръчах на Селин да напълни ваната.
След като се изкъпах, отново се върнах в гардеробната, като помолих личната си икономка да каже на готвача да ми направи едно капучино. Сега седях, пиех си от чашата и се чудех дали съм избрала правилните дрехи. След малка смяна и още около половин час, бях облечена така.
Имаше доста време, но все щях да си измисля нещо за правене...
Върнете се в началото Go down
Дакота Самърс

Дакота Самърс


Брой мнения : 30
Join date : 11.11.2009

Имението "Самърс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Самърс"   Имението "Самърс" Icon_minitimeСря Дек 16, 2009 7:23 pm

Вечерта се прибрах, уморена, но и доволна от вечерта. Чудесно, утре бях на училище... как исках да дойде петък вечерта...
Изкъпах се, оправих се и си легнах без всякакво желание да правя каквото й да е. Просто исках денят да мине по-бързо. Както и седмицата.

***

Звукът на телефона ми ме накара да се събудя и с най-голямо нежелание да отворя очи. С мъка заопипвах плота на нощното шкавче и щом напипах телефона, отворих очи и погледнах часа. Кой, по дяволите, си позволяваше да ме търси толкова рано?! Още нямаше 7:00 часа...
Завъртях очи, щом видях името на Грейс, а после с лека усмивка прочетох смс-а.
- Супер... - промърморих хем с нежелание, хем с радост, че ще прекараме малко време заедно, дори и преди училище. После се провикнах: - Селин! - уморено зарових глава във възглавницата.
Когато чух, че прислужницата влиза, без да вдигам глава и да отварям очи, й наредих:
- Приготви ми закуска... - нямаше нужда да уточнявам, ако не дадях конкретни нареждания, тя щеше да ми приготви точно едно нещо. - След половин час трябва да съм на плажа... нека шофьора не ме чака, ще отида сама. - допълних преди да излезе.
Сътанах бавно и се запътих към банята и след като се измих и пооправих, към гардеробната. Намерих си подходяща рокля, обувки и накрая сложих слънчевите очила.
Слязох надолу, влязох в кухнята и почти веднага изпих чая и плодовете. Мразех кафето рано сутрин, предпочитах по-леките неща. След десетина минути, въпреки че не бях изяла всичко, излязох от вкъщи и се отправих към срещата с Грейси...
Върнете се в началото Go down
Дакота Самърс

Дакота Самърс


Брой мнения : 30
Join date : 11.11.2009

Имението "Самърс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Самърс"   Имението "Самърс" Icon_minitimeСъб Дек 19, 2009 9:31 pm

** Продължение от Плажа **

Погледнах чаосвника си. После обърнах глава към Грейси и леко замислено, проговорих:
- Скоро трябва да тръгваме към "Констанс"... - поклатх глава недоволно.
- Май си права.. - потвърди тя и се подхилкна.
- Аз винаги съм права... - показах белите си зъби в ослепителна престорена усмивка - Както и ти.
- Обичам те... - Сандлър ме прегърна. Колко хубаво беше, че имах истинска приятелка в този свят на пари, лъжи, купони и какво ли още не. Не че се оплаквах, обичах живота си...
Извадих телефона от чантичката и се обадих на шофьора да дойде. Грей нямаше нищо против. Само трябваше да минем през нас, за да се преоблечем в униформите..

След двадесет минути двете седяхме в гардеробната ми и избирахме униформи. Толкова беше досадно, че трябваше да ги носим...
Накрая Грейс си избра този тоалет, а аз се бях облякла така.
- Е, мисля, че можем да тръгваме... - каза приятелката ми и двете излязохме от дома ми. Качихме се в лимузината, а аз наредих на шофьора:
- Карай към "Констанс Билард"... и по-бързичко.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението "Самърс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Самърс"   Имението "Самърс" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението "Самърс"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Имението на Катрин Милфорд
» Имението на сем. Еванс
» Имението на сем.Олбрайт
» Coffee Club "New York"
» Имението на Леша Монро

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip's girl world :: Ню Йорк :: Квартали-
Идете на: