Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Chanel (Шанел)

Go down 
АвторСъобщение
Мелинда Гордън
Admin

Брой мнения : 184
Местожителство : Перник

ПисанеЗаглавие: Chanel (Шанел)   Вто Ное 10, 2009 6:04 pm

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[center]
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://ggworld.forumotion.net
Алисън ДиЛорентис

Брой мнения : 131
Местожителство : На Ла Пуш с Джейкъб =)))

ПисанеЗаглавие: Re: Chanel (Шанел)   Съб Ное 14, 2009 6:48 pm

Лимозината на Мел намали и скоро спря пред Шанел, разбира се където и да влезем винаги щяхме да купим по нещо и не беше нужно да се разбира ме от къде ще стартира шопинга.
Слязох от лимозината и с Мел се събрахме точно в средата на входа и след това хванти под ръка влязохме вътре.
- Искам рокля...не знам с какво ще съм на купона, но не пречи да купя повече, поне да имам избор...и както винаги обувки. Моята страст. - казах аз, а Мел се засмя. И двете знаехме каква ставам започнехме ли да пазаруваме обувки...или въобще когато пазарувахме.
- Охх трябваше да взема Принцеса, Шанел имат страхотни роклички за кучета... - въздъхнах режко, а Мел се разхили.
Сръгах я и когато се нацупи аз прихнах.
- Добре, време е за шопинг! - казах аз и се усмихнах.
Докато вървяхме из магазина вече си бях набелязала няколко неща. Първо се спрях на роклите. Всички модели бяха много добри, обаче повечето коктейлни, харесах само две, които бяха по като за купон.
- Харесва ми тази синята, мисля да я пробвам. - казах й аз.
Докато вървях към пробната видях и една сребриста и също я взех. Възползвах се от това, че около мен е пълно с обувки и приготвих няколко чифта, които да пробвам и вероятно купя(1, 2, 3, 4, 5).
Преди да вляза реших да ги пробвам и тях.
- Добре взимам ги и петте макар да не съм сигурна дали ще ги обуя дори по веднъж всичките. - казах аз накрая и ги дадох на една от консултантките, която вървеше след мен, след което се заврях в пробната.
- Хей Мел, хареса ли нещо? - звиках й от там.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Вижте профила на потребителя
Мелинда Гордън
Admin

Брой мнения : 184
Местожителство : Перник

ПисанеЗаглавие: Re: Chanel (Шанел)   Съб Ное 14, 2009 7:08 pm

-Определено-казах и тя се засмя на тона ми,погледна назда през ен и се засмя,когато видя натовареното момиче,с измъчена физономия.Влезе в пробната,бях исгурна че роклите ще истанат и ще и стоят перфектно,но това не пречеше..
Първата рокля,която беше хванала окото ми,не ставаше за партито,но беше красива..
А роклите,които може ли щяха да са за партито бяха тези:1
2 3
И тези обувки 1 2
3
Уверих се чевсичко ще ми стане и момичето ме последва до касата,стовира нещата и аз подадох златистата си кредитна карта.Усмихнах се сдържано на момичето и се обърнах към Али.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[center]
Вижте профила на потребителя http://ggworld.forumotion.net
Алисън ДиЛорентис

Брой мнения : 131
Местожителство : На Ла Пуш с Джейкъб =)))

ПисанеЗаглавие: Re: Chanel (Шанел)   Съб Ное 14, 2009 7:20 pm

- Стават ми. - отговорих на погледа на Мел, с който ме погледна когато излязох отново със своите дрехи.
- Обаче нито една отроклите не е за партито, така че пазара продължава. - казах аз и стоварих всичко на касата.
Извадих кредитната си карта и я подадох на касиерката, която маркира всичко и след това ми подаде торбите, а аз от своя страна ги подадох на шофьора ми, който беше застанал до изхода. Прибрах си картата и се обърнах към него.
- Отнеси ги в колата след това отиди до имените и донеси Принцеса, ще пазаруваме и за нея. Кажи на Сесил да й сложи розовата рокличка с короната на гърба и задължително нашийника с името й. - инструктирах го аз след което му маханх да тръгва и той се подчини.
- Сега? - обърнах се към Мел. - Виктория Сикрет?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Chanel (Шанел)   

Chanel (Шанел)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1