Gossip's girl world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Restaurant "De La Rossa"

Go down 
АвторСъобщение
Алисън ДиЛорентис

Алисън ДиЛорентис


Брой мнения : 131
Join date : 09.11.2009
Age : 31
Местожителство : На Ла Пуш с Джейкъб =)))

Restaurant "De La Rossa" Empty
ПисанеЗаглавие: Restaurant "De La Rossa"   Restaurant "De La Rossa" Icon_minitimeВто Ное 17, 2009 10:03 pm

Restaurant "De La Rossa" Ht_asiate_080211_ssh
Restaurant "De La Rossa" Asiate_v1_460x285
Върнете се в началото Go down
Алисън ДиЛорентис

Алисън ДиЛорентис


Брой мнения : 131
Join date : 09.11.2009
Age : 31
Местожителство : На Ла Пуш с Джейкъб =)))

Restaurant "De La Rossa" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant "De La Rossa"   Restaurant "De La Rossa" Icon_minitimeВто Ное 17, 2009 10:04 pm

Когато лимозината спря пред ресторант Де Ла Роса, веднага изскочих от нея и тръгнах към баща си, който ме чакаше близо до вратата.
- Татко съжалявам, заплеснахме се с момичетата. - казах му аз вървейки към него.
Той се усмихна, а аз изтичах до него и го прегърнах.
- Няма нищо съкровище, хайде да влизаме. - подкани ме той отваряйки вратата към ресторанта.
Там веднага ни посрещна помощник оправителя, той както и самия оправител бяха много добри приятели на баща ми и винаги получавахм най-добрите маси в ресторанта.
- Г-дин ДиЛорентис, оо и малката мис ДиЛорентис. - казах той усмихнато, а аз се усмихнах колкото да не съм груба. - От тук моля, масата ви е готова.
Баща ми кимна делово и ми направи знак да вървя пред него. Масата ни разбира се беше една от най-хубавите в залата.
Настаних се срещу баща си и сложих кърпичката си в скута, а след това отворих леко менюто. От малка бях научена как да се държа в ресторант, това разбира се не въжеше когато не съм с някой от нашите.
- Скъпа, трябва да поговорим. - започна баща ми и аз веднага вдигнах поглед към него.
- Тази сутрин ми съобщиха, че ти, Мелинда и Абигейл сте на кориците на всяко второ списание в Ню Йорк и не само. Разбирам, че се забавлявате, но не мислиш ли, че прекалявате? Трудно е всички тези снимки да се откупят от пресата... - каза ми той.
Направих уж извинителна гримаса, сякаш дълбоко и искренно съжалявах и се срамувах от постъпката си.
- Знам татенце, няма да се повтори обещавам! - казах му аз и го погледнах с тъжния си поглед.
Той ме загледа за миг и след това се усмихна.
- Не искам да те виждам тъжна, къде ми е любимата усмивка? - попита ме той и аз се усмихнах.
Малко след това дойде сервитьора.
- Италианска салата и диетична кола. - поръчах си аз.
Баща ми ме изгледа косо, мразеше когато поръчвам само салата, но аз се направих, че не съм забелязала погледа му.
- Блюдо морски дарове и чаша бяло вино, без значение марката, реколта 92. - поръча си той и се усмихна на келнера, а аз направих същото за да не съм груба.
След 20 минути ни донесаха поръчката, а през това време с него обсъдихме на дълго и широко последното му пътуване и възможното повишение във фирмата. Разбира се важно беше да аукам и въздъхва, когато е необходимо и всичко мина добре.
- Добре кажи ми сега какво ново при теб? Искам да знам всичко! - каза ми той и за разлика от майка ми наистина се интересуваше.
- Ами с Аби и Мел ще правим кротко парти тази събота. Бяхме във
ваканция цяла седмица, защото сменят траба в училище. Ъм...довечера имам среща, без въпроси за това! - прекъснах го преди да е започнал да разпитва. - Иначе училището върви перфектно както винаги е било. Глася се да вляза в Принстън или Йейл, но искам да е, защото наистина имам талант, а не защото съм ДиЛорентис. И общо взето е това. - казах му аз и набодох малко от салатата си.
- Принстън, Йейл? Нещо пропускам с какво мислиш да влизаш?
Извъртях очи, винаги забравяше.
- Литература татко, глася се за писателка. - казах му аз и се усмихнах.
След това близо час продължихме да говорим за възможните коежи, бъдещето ми както и настоящето.
Говорихме за мама и Джаред, за следващия семеен месец, който ни
предстоеше, отново за училището и приятелките ми. Разбира се за Джейк, така и не успях да подмина темата, баща ми можеше да е много упорит.
Накрая след 2 часа той плати сметката и тръгнахме, а аз се качих при него в лимозината и се прибрахме в имението за да се подготвям за срещата с Джейк.
Върнете се в началото Go down
 
Restaurant "De La Rossa"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» The Sea Star Restaurant
» Coffee Club "New York"
» Летище "London"
» Летище "Ню Йорк"
» Кино "cinemas"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip's girl world :: Ню Йорк :: Из Ню Йорк-
Идете на: