Gossip's girl world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Имението на сем.Олбрайт

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Мери Олбрайт

Мери Олбрайт


Брой мнения : 61
Join date : 24.12.2009

Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 20, 2010 7:29 pm

Крис беше още по-ядосан и от оня път в стаята.Крис беше бесен.
-Казах ли ти вчера нещо?!Предупредих ли те?!-крещеше той и удряше Чад.
-Спри!Недей ... ще го убиеш...-плачех аз.Химена не можеше да направи нищо.
-Махай се от къщата ми!-изкрещя той на Чад а мен -Качвай се в стаята си.
Качих се и през прозореца видях как Чад пали колата си и си тръгва.
Хварлих се на леглото ,гушнах една възглавничка и започнах да плача ... Никога преди не бях плакала така за някое момче ....
Върнете се в началото Go down
Химена Монтез

Химена Монтез


Брой мнения : 43
Join date : 04.02.2010
Age : 28
Местожителство : слiiвен :]

Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 20, 2010 7:55 pm

Гледах ги и мълчах. Не смеех да кажа нищо. След като свърши всичко и Мер се качи в стаята си казах:
- Как може! Току що съсипа сестра си! - погледнах го намръщено и изчаках да каже нещо в своя защита. Той не каза нищо. Отиде до бара и си наля чаха уиски. Отпи бавно от нея и седна на дивана. Не издържах и се развиках:
- И какво сега. Доволен ли си!? Седиш най-спокойно и пиеш, а сестра ти горе страда. Толкова ли си коравосърдечен... - крещях с все сила. Бях толкова ядосана на Крис.Станах от дивана и тръгнах към двора.
Върнете се в началото Go down
Мери Олбрайт

Мери Олбрайт


Брой мнения : 61
Join date : 24.12.2009

Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 27, 2010 9:18 am

Плачех в стаята и гледах през прозореца с надеждата ,че Чад ще се върне...,но това бяха само напразни надежди ...Видях Химена ,която беше излязла на двора.Излязох от стаята и заслизах по мраморните стъпала ,а звука от токчетата ми отекваше...
Крис беше в трапезарията, гледаше телевизищ и пиеше уиски.Само ме погледна ,без да каже нищо.И аз не се опитах да говоря с него.Излязох на двора и започнах да търся приятелката ми.Градината беше огромна и тя можеше да е навсякаде ....
Върнете се в началото Go down
Химена Монтез

Химена Монтез


Брой мнения : 43
Join date : 04.02.2010
Age : 28
Местожителство : слiiвен :]

Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 27, 2010 10:17 pm

Седнах на една от пейките и се загледах напред. Бях бясна на Крис. Кка можа да се държи така... Определено нещата щяха коренно да се променят след таз сутрин....
Докато се бях отдала на мислите си чух нечий стъпки. Огледах се и видях Мер да се оглежда наоколо. Повиках я. Тя се обърна и след като ме видя, сякаш се поуспокой. Погледнах я и за пореден път се убедих, колко зле е бе постъпил брат й. Цялото й лице беше зачървено. Гримът и бе в окаяно състтояние, а очите й поддути. Тръгна бавно към мен и едва простена името ми:
-Химена... - от очите й отново рукнаха сълзи.
Върнете се в началото Go down
Мери Олбрайт

Мери Олбрайт


Брой мнения : 61
Join date : 24.12.2009

Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 05, 2010 9:17 pm

Поплаках си ,а Химена мълчеливо стоеше до мен без да се опита да ме спре.
Изведнъж избърсах сълзите си и казах:
-Хайде , да се махаме от тази къща!Да отидем в някой клуб и да се забавляваме...Все ми е тая вече сега искам да пия нещо силно ,да танцувам и да се забавлявам ...
-Мееер ... -започна Химена , но аз я прекъснах.
-Хайде ела да облечем най-хубавите рокли ,да се гримираме и да се махаме.
Тръгнах към къщата ,а Химена ме последва...
Върнете се в началото Go down
Химена Монтез

Химена Монтез


Брой мнения : 43
Join date : 04.02.2010
Age : 28
Местожителство : слiiвен :]

Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 05, 2010 9:29 pm

Изтичах след Мер... Влязохме в къщата и заварихме Крис да си седи все още в хола и да отпива от чашата си. Минахме покрай него без да го погледнем. Качихме се на втория етаж:
-Ъм Мер... Преоблечи се и ела в стаята ми да се гримираме - усмихнах се и я прегърнах.
Изтичах в стаята си и започнах да избирам дрехи.
... След като вече десетина минути обмислях с какво да съм най-накрая реших. Облякох тази блуза и черните дънки. Прибрах всичко останало в гардероба и зачаках Мер.
Върнете се в началото Go down
Мери Олбрайт

Мери Олбрайт


Брой мнения : 61
Join date : 24.12.2009

Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 05, 2010 9:58 pm

Отидох в стаята ми и облякох една много къска рокличка и обух едни сандалки с много висок ток.Отидох при Химена.
-Е?-очаквах коментар за тоалета ми.
Започнах да се гримирам.Крайният резулта ми хареса.Изчаках Химена да се оправи и да извикам шофьора да ни откара до клуба.
Върнете се в началото Go down
Химена Монтез

Химена Монтез


Брой мнения : 43
Join date : 04.02.2010
Age : 28
Местожителство : слiiвен :]

Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 05, 2010 10:06 pm

Докато чаках Мер да дойде се завъртях пред огледалото няколко пъти. Накрая реших че няма да съм така. Измъкнах от гардероба една къса рокличка и я облякох. Обух черните обувки и се завъртях отново през огледалото.
През това време Мер влезе. Завъртя се пред мен и изчака коментара ми. Погледнах я и се усмихнах:
-Добре изглеждаш.
Тя кимна доволно и седна пред огледалото.
...
След половин час вече бяхме готови. Мер повика шофьора и двете слязохме по стълбите. Минахме отново покрай Крис, наддявайки се да не ни забележи, но не се получи:
-Къде сте тръгнали? - просъска Крис. Определено вече беше пиян. Мер очевидно не й хареса вапроса му и рязко отсече:
-Не е твоя работа!
Двете излязохме набързо от къщата и се отправихме към входа където вече ни чакаше шофьора.
Върнете се в началото Go down
Химена Монтез

Химена Монтез


Брой мнения : 43
Join date : 04.02.2010
Age : 28
Местожителство : слiiвен :]

Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 28, 2010 7:43 pm




*****************************



Лукас спря пред имението и каза:
-Е, пристигнахме....
Мер и Чад, които седяха на задната седалка изсумтяха. На никой не му се влизаше отново тук, но нямаше как. Отворих плахо вратата и слязох. Огледах се наоколо и с облекчение установих, че колата на Крис я няма. Обърнах се към Мер и Чад и казах:
-Хайде. Слизайте.
Двамата слязоха от колата и тръгнаха по пътеката към имението, а Лукас седеше в колата и мълчеше. Минах от другата страна и се надвеси през прозореца към него:
-Ами ти ... - целунах го леко и продължих - Хайде идваи.
Отворих врата й хванах ръката му. Издърпах го от колата и се усмихнах.
-Не мислиш ли, че ще стане кофти ако този Крис види сестра си и теб ....
-Този Крис не е в имението - прекъснах го аз и се усмихнах лукаво. Прокарах ръка зад вратът му и го придърпах към себе си. Облегнах се на колата и започнах да го целувам. ЛУкас, от своя страна подпря ръцете си от двете ми страни и не остана безучастен в заниманието ми. Целувките ни ставаха все по-настайчиви и по-настойчиви, докато накрая го бутах леко и задъхано казах:
-Да се качим в стаята ми... По-удобно ще е ...
-Както кажеш... - прошепна той и ме взе на ръце, продължавайки да ме целува...
Върнете се в началото Go down
Леша Монро

Леша Монро


Брой мнения : 22
Join date : 05.03.2010
Age : 30

Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 04, 2010 10:31 pm


По пътя карах супер бързо все едно бях във филм , на светофарите вадих телефона от чантата си чудейки се дали да го разгледам.Реших да поискам съвет от Мер преди да разгледам случея.Стигнах до имението и забих спирачка колата се завъртя толкова артистично.Огледах имението, след това отварих вратат и преди да изляза грабнах чантата.На входа видях Химена с някакъв и побързах да я настигна , точно преди да влезе ме забеляза.Мисля ,че не ме хареса много защото усмивката и беше доста фалшива.
-Химена!Химена да си виждала Мер?
-Амм някаде в градината е.
-Мерси много!
След това минах към градината и с бърза крачка почнах да оглеждам.След това я видях на една пейка заедно с някакво момче. Притичах и я извиках.
-Мери спешен случей!!!
Върнете се в началото Go down
Мери Олбрайт

Мери Олбрайт


Брой мнения : 61
Join date : 24.12.2009

Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 04, 2010 10:58 pm

Стоях и си говорех с Чад.
-Съжелявам за това на което стана свидетел преди малко.
-Няма нищо ,мила.-прегърна ме той.-Днес разбрах колко много те обичам...жалко ,че го осъзнах след като те изгубих.
-Винаги ще съм твоя...-казвах истината.
За малко да се целунем и се появи Леа ...
-Какво има?-шокирах се аз.
Върнете се в началото Go down
Леша Монро

Леша Монро


Брой мнения : 22
Join date : 05.03.2010
Age : 30

Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 04, 2010 11:03 pm


-Помниш ли момчето с което излязох вчера?
-Амм бегло!
-Все тая докато се къпах той влезе при мен и ...
-На първа среща?!
-Нее не , изгоних го ,но той си забрави телефона , а аз умирам
от желание да разгледам да го направя ли?
Върнете се в началото Go down
Мери Олбрайт

Мери Олбрайт


Брой мнения : 61
Join date : 24.12.2009

Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 04, 2010 11:18 pm

Избухнах в смях.
-Ми давай!Какво чакаш?!!
Хилех се.
-Ейй остави телефона на момчето!-каза Чад.-Ако аз бях на негово място нямаше да искам да ми гледат телефона.
-Мило?
-Кажи?-каза той и се усмихна.
-Ти криеш ли нещо от мен в телефона си?-попитах го и бракнах в джоба му.
-Сега ще разберем!-казах доволна и ухилена.
Върнете се в началото Go down
Леша Монро

Леша Монро


Брой мнения : 22
Join date : 05.03.2010
Age : 30

Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 04, 2010 11:29 pm


Аз и Мер се гледахме ухилени :
-1,2,3!
И двете започнахме да ровичкаме по телефоните на приятелите си.
Чад се отмести и ми направи място да седна.
Прошепна ми на ухо:
-Това е грешка!
-Мерр ,Чад ми дудне!
Мер скочи от пейката и му се хвърли:
-Абе ей , момичето прави каквото трябва.
Тогава аз извиках:
-БОЖЕЕЕЕЕ!Телефона му и пълен с момичета!Кели,Аня,Трейси,Сара... .... на този номер
пък пише ,,MY LOVE"
-Обади се , каза Мери.
-Добре!
Звъннах...
След време моя телефон званна от чантата
и тримата се спогледахме.Отворих чантата си
и видях ,че Люк ми се обажда.Всички избухнаха в смях , а аз дори паднах на тревата.
Върнете се в началото Go down
Леша Монро

Леша Монро


Брой мнения : 22
Join date : 05.03.2010
Age : 30

Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 05, 2010 7:14 pm


Добре признах си ,че малко изревнувах.След това погеднах своя телефон и видях ,че съм на шопинг тур затова зарязах Мар и потеглих с колата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на сем.Олбрайт
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Имението "Самърс"
» Имението на сем. Еванс
» Имението на Леша Монро
» Имението на Катрин Милфорд
» Спа центъра в подземията на имението

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip's girl world :: Ню Йорк :: Квартали-
Идете на: