Gossip's girl world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Домът на Мариса Евънс

Go down 
АвторСъобщение
Мариса Евънс

Мариса Евънс


Брой мнения : 6
Join date : 07.02.2010
Местожителство : Burgas

Домът на Мариса Евънс Empty
ПисанеЗаглавие: Домът на Мариса Евънс   Домът на Мариса Евънс Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 11:10 am

Върнете се в началото Go down
Мариса Евънс

Мариса Евънс


Брой мнения : 6
Join date : 07.02.2010
Местожителство : Burgas

Домът на Мариса Евънс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Мариса Евънс   Домът на Мариса Евънс Icon_minitimeВто Фев 16, 2010 1:59 pm

Незнаех кога съм се прибрала миналата вечер. Помнех единствено как се влизам у дома след купона, в къщата на някакво момче, лягам и сякаш секунда по-късно будилникът звънеше, точно до лицето ми. С немоуверни усилия се изправих бавно и спрях алармата. Въздъхнах отчаяно, когато видях образа си в огледалото. Гримът ми се беше размазал и изглеждах ужасно, затова директно влязох под душа. Стоях около час в банята, а когато излязох косата ми бе идеално начупена, гримът ми възтоновен и бях облечена в униформата си (пола, риза, вратовръзка и обувки). Седнах в на масата в кухнята, където изпих набързо кафето си и хапнах някакъв сандвич, който бях купила вчера. Запътих се към антрето, където хвърлих последен поглед на тоалета си в огледалото, облякох якето си и излязох навън.

***
Асансьорът плавно се понесе надолу по етажите и спря на партера. Слязох от него, като се усмехнах на момичето, което се качи и се запътих към паркинга. Бях паркирала колата си близо до изхода и бързо я намерих, иззад редиците от автомобили. Качих се в нея и бързо пуснах парното, което разпиля косата ми. Преди да запаля разгледах отново картата на Ню Йорк и потеглих към новото си училище.
Върнете се в началото Go down
 
Домът на Мариса Евънс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Мариса Евънс
» Домът на Алис

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip's girl world :: Ню Йорк :: Квартали-
Идете на: