Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Спалнята на Алисън(една от всички)

Go down 
АвторСъобщение
Алисън ДиЛорентис

Брой мнения : 131
Местожителство : На Ла Пуш с Джейкъб =)))

ПисанеЗаглавие: Спалнята на Алисън(една от всички)   Вто Ное 10, 2009 7:08 pm

Банята към нея

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Алисън ДиЛорентис

ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Алисън(една от всички)   Чет Ное 12, 2009 7:39 pm

Събудих се от отвратителня звън на мобилния ми, който звънеше за 88ми път през последния час и половина и вече се оказах принудена да погледна кой е. Звънеше майка ми, най-вероятно да се похвали за новата си колекция. В момента се намираше в Барселона, да се чудиш и маеш къде се е видяла мода в Барселона, но тя винаги се е стремяла моделите й да са странни и екстравагантни...е получаваше се в повечето случаи.
Въздъхнах и вдигнах.
- Добро утро мамче! - поздравих я с престорено вълнение.
- Вече е ден миличка, погледнала ли си часовника? - попита ме тя, но не ме остави да отговоря. - Както и да е, сега тръгвам от Барселона, след два дни ще съм си вкъщи. Липсваш ми! Чао! - след толкова звънене в крайна сметка ми каза точно две думи.
- Да и ти на мен, чао. - казах тихо на сигнала "заето".
Изправих се и се протегнах.
- Сесил! - изкрещях. - Кафе, в гардеробната, бързо! - извиках й аз след, което се изправих и запътих към банята.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Алисън ДиЛорентис

ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Алисън(една от всички)   Пон Ное 16, 2009 5:20 pm

След като с момичетата се разделихме пред клуба, аз съвсем "мило" обясних на играчката си- Джейк, че си тръгвам, макар дори след хилядито обиди, които му нанесох той упорито да се опитваше да ме обеди да излезем пак, трудно като се има на предвид, че не бяхме излизали, че да излезем пак.
Прибрах се вкъщи и предпочетох да избегна баща си, макар вече да бях разбрала, че се е прибрал. Взех си душ и изпих два аспирина за да е по-лек махморлука на другата сутрин и си легнах, заспах бързо.
На следващия ден се събудих по обяд и погледнах телефона си. Както и очаквах имах 35 прпуснати повиквания, а на другия имах 20 смс-а, всички от един и същ номер. Главата ме наболяваше, затова като станах изпих още един аспирин и след това се заврях в банята.
Излязох след около 2 часа киснене във ваната до пълно разтапяне и се запътих към гардеробната...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на Алисън(една от всички)   

Спалнята на Алисън(една от всички)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Честит имен ден на всички антоновци
» Двойственият живот на една вещица
» КОГАТО МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ... ЕДНА ЗВЕЗДА УМИРА
» До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор
» Една шепа чувства