Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Club Vanilla

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ник Еванс

Брой мнения : 38

ПисанеЗаглавие: Re: Club Vanilla   Сря Дек 02, 2009 9:33 pm

Усетих, че темата за баща й не е й е приятна затова реших, че няма смисъл да се връщам на нея и да й причинявам още болка.
- Ами хаха сестра ми е на 12, предимно се занимава с организиране на детски купони, уикенди на детския мажоретен състав, шопинг маниачка е и също доста често учавства в мини мис конкурси. - казах й аз и отново се засмях.
Сестра ми беше от малкия тип момичета "да си запазим място от рано за кралици на Костанс Билард", още от сега учавстваше в севъзможни групи и конкурси.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Kristin Dalton

Брой мнения : 60

ПисанеЗаглавие: Re: Club Vanilla   Сря Дек 02, 2009 9:55 pm

Засмях се при описанието на сестра му. Сериозно, беше си смешно. Явно тя доста бързаше да порасне...
На малки глътки постепенно изпих питието си.
- Става късно. ще ме прибереш ли? - попитах с ангелска усмивка.
Вижте профила на потребителя http://gossipgirlrpg.forummotion.com/index.htm
Ник Еванс

Брой мнения : 38

ПисанеЗаглавие: Re: Club Vanilla   Сря Дек 02, 2009 10:02 pm

Усмихнах се и кимнах. Повиках сервитьора и му подох кредитната си карта, а докато чаках да ми я върне допизпих второто си уиски и набрах номера на шофьора си.
- Пол? Ела пред Ванила. - казах му аз и затворих.
Момчето се върна с картата ми и аз я прибрах. Изправих се и отново подадох ръка към Кристин, но тя не я пое, изправи се и тръгна пред мен, а аз само се разхилих тихо.
Когато излязохме шофьора ми вече беше там. Отвори на Кристи да се качи, с след нея се шмугнах и аз.
- На къде? - попита шофьора ми, а аз се обърнах към нея.
Мери Олбрайт

Брой мнения : 61

ПисанеЗаглавие: Re: Club Vanilla   Съб Яну 02, 2010 12:45 pm

-Ей,супер идея.Не искам да си помислям какво щеше да бъде ,ако сега бях в училище.-казах аз.Той се усмихна.Влязохме в ''Club Vanilla'' и се заоглеждахме за свободна маса.За наш късмет имаше останала една.Седнахме и изчакахме сервитьорката.
-Това място е много приятно.-казах аз докато чакахме.Не мина много време и сервитьорката се появи.
-Какво ще желаете?
-Ммм не знам ,Артур ти какво ще пиеш?-попитах.Той също се замисли ,а сервитьорката не спря да го зяпа.Много се дразнех на такива сервитьорки, един път дори се случи една да остави номера си като сервираше кафето на момчето с което бях излязла.
-Избра ли?-казах нетърпеливо ,защото тази започваше да ми лази по нервите.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Club Vanilla   

Club Vanilla
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Yukan Club