Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Pure Night Club

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Мери Олбрайт

Брой мнения : 61

ПисанеЗаглавие: Re: Pure Night Club   Съб Мар 27, 2010 9:42 pm

-Хайде ,захарче да се махаме от тук.-чух гласа на бармана и усетих устните му по врата ми ,а ръката му на разголеното ми бедро и я усещах да се движи все по-нагоре.
-Ммм -простенах.-Къде отиваме?
-Не знам ,където кажеш.
-Мии не знам!Чакай малко.
Огледах се ,Чад и Химена стояха като ударени с мокър парцал.Забелязах ,че Чад беше станал ,но стоеше като закован на място.
-Амии аз ви оставям.Лека вечер на всички.-Станах леко залитайки ,но се озовах в ръцете на бармана ,чието име не знаех.Започнах да се хиля...
-Таа как ти е името, Сладък?-цяла вечер си говорехме на такива имена.
-Хайде !Не ти трябва да знаеш ,а и утре няма да го помниш.-ръката му беше минала през цялото ми тяло.
Погледнах към Чад.Изражението му беше безчувствено ...Чух гласа на Химена ...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Химена Монтез

Брой мнения : 43
Местожителство : слiiвен :]

ПисанеЗаглавие: Re: Pure Night Club   Съб Мар 27, 2010 9:51 pm

-Мер осъзнай се пияна си! - изкрещях и се отскубнах от прегратката на Лукас - А ти копеле нещастно си махни ръцете от нея.
Тръгнах заканително към бармана, но нечия ръка ме спря. Обърнах се. Беше Чад:
-Остави я. Не си сртува. В момента тя прави всичко напук на брат си...
-Не ме интерисува. - разкрещях се на Чад. Отскубнах ръката си и тръгнах към Мер. Барманът все още я държеше и аз гневно я издърпах от ръцете му:
-Не се доближавай до нея... Искаш просто да се вазползваш нали! - не се усещах какво правя. Единственото нещо, което знаех, бе че Мер е пияна и не знае какво върши.
-Ооо... Не съм малка знам какво правя. Остави ме - простена Мер
-Оо и така ли? Я се вземи в ръце Мери Олбрайт - мразеше да й казвам така, но сега не ми пукаше - Седни си обратно на стола или се прибираме
-Химена, успокой се... - намеси се Лукас и обвъ с ръце тялото ми
-Няма да се успокоя.... Мер трябва да дойде на себе си! - докато се опитвах да убедя Лукас да не се меси, Мер се озова отново в ръцете на непознатия.
Вече не издържах... Не исках да се стига до тук, но нямаше начин. ... Никога не съм и посягала, наддявах се й да не ми се наложи, но тази вечер беше просто нейзбежно....
-Мер!! Спри се веднага - изкрещях и я ударих. тя залитна леко замаяна и разтърка бузата си...
Мери Олбрайт

ПисанеЗаглавие: Re: Pure Night Club   Съб Мар 27, 2010 10:02 pm

-Хайде да се махаме!!!-хванах бармана за ръка и го поведох към тоалетната.Не знаех какво правя ... и защо го правех.
Влязохме в тоалетната ии ......
След 1 час вече си оправях размазаното червило и грима ,а той продължаваше да ме целува по врата.След това закопча колана си и каза ...
-Мерси ,Захарче ,имам номера ти и някой път ще ти звънна.-беше направил смучка на врата ми и в него момент се опивах неуспешно да я закрия с пудра.Телефона му звънна ,той го вдигна и каза само.
-След малко си идвам!
-Беше приятелката ми .Трябва да тръгвам.Чао и да знаеш беше много забавно!- засмя се той и излезе.
Аз се върнах в заведението ,а ефекта на алкохола беше започнал да изчезва ....
Химена ,Лукас и Чад бяха още там .... и сега ме гледаха ....
Химена Монтез

ПисанеЗаглавие: Re: Pure Night Club   Нед Мар 28, 2010 12:07 pm

Не знаех кога Мер ще излезе от тоалетните... Не знаех дали изобщо искам да излиза ... Страхувах се от това което ще видя - едно момиче, пияно до няма и къде, натискало се с някой напълно непознат... Потреперих при тази мисъл. Лукас явно усетил ме, че треперя ме притисна по-плътно към себе си и каза:
-Студено ли ти е? Искаш ли да си тръгваме - той ме целуна нежно и макар и да се познавахме едва от няколко часа, това започваше да ми харесва.
-Не. - промълвих едва, после се обърнах към Чад и прошепнах - Мислиш ли, че тя ще се осъзнае какво прави...?
Чад въздъхна уморено, обърна се към бармана и извика:
-Нещо силно. Веднага! - после се обърна към мен и отговори – Надявам се.
Това бе целият ни разговор докато Мер я нямаше. Никой не проговори повече. Двамата с Чад се гледахме тъжно и се опитвахме да не мислим за станалото преди малко. Никой от нас не искаше Мер да се превръща в к*рва.
…След около час вратата на тоалетната се отвори и бармана излезе. Станах от стола и тръгнах към него по-разярена от всякога.
- Как можа!? Какво и направи!? – крещях като обезумяла – Не мислиш ли поне малко с коя си лягаш и какво ще стане после!?
- Ти па к’во си се развикала? – сопна се той – ‘ше пра’я к’вото искам
Това бе! Чашата преля! Днес май ще раздавам шамари … Посегнах да го одаря, но той хвана ръката ми. В този момент Лукас скочи:
-Остави я! – извика той
-Лукас не се меси! И сама ще се справя. – Нямах намерение точно сега да се проявявам като слабо момиче, което не може да се защити само. – А ти – обърнах се към бармана – пусни ме веднага!!!
-Девойчето се прави на героиня,а ? – изсумтя с лека нотка на ирония
В този момент Мер излезе от тоалетната. Освободих ръката си от хватката на бармана и каза тихо, така че само той да ме чуе:
-Ще се разправяме някой друг път!
Затичах се към Мер и я прегърнах. Макар, че й бях доста ядосана не ми се искаше сега и на нея да вдигам скандали. Видях как Лукас и Чад ни приближиха. Лукас обви ръце около кръста ми и ме придърпа до себе си. Отпуснах се в ръцете му и загледах Мер.
Мери Олбрайт

ПисанеЗаглавие: Re: Pure Night Club   Нед Мар 28, 2010 4:30 pm

Погледнах тъжно Химена ..
-Аз .. аз... -сълзите ме спряха.Поуспокоих се малко и казах.-Не исках ... не знам защо ... съжалявам ... -и отново се разплаках.
Химена мълчеше и гледаше към Чад ... Той нищо не каза.Стоеше и само ме гледаше.
-Спокойно.-успокояваше ме тя.-Всичко мина.Свърши...- и нейния глас също започваше да трепери от напиращите сълзи, но тя беше силна и нямаше да се разплаче като мен ...
Тогава чух непознат глас.Беше Лукас за който бях забравила ....
Химена Монтез

ПисанеЗаглавие: Re: Pure Night Club   Нед Мар 28, 2010 5:37 pm

Седях отпусната в прегрътките на Лукас и гледах тъжно Мер. Чад гледаше мълчаливо към Мер и усещах как едва се сдържа да не я вземе в обятията си. Лукас явно забелязал това каза:
-Ъм Мер ако нямаш нищо против, ще ти отнеме Химена за малко - той намигна към Чад, после прокара устни по мойте и изчака Мер да каже нещо
Тя ме погледна леко недоумяващо и каза
-Нямам нищо против... - после се обърна към Чад и каза - Стига той да няма нищо против компанията на едно пияно момиче
Чад се усмихна доволно и каза:
-Аз ли? Аз нямам нищо против.
Лукас се усмихна хвана ме за ръка и ме поведе към дансинга.
Мери Олбрайт

ПисанеЗаглавие: Re: Pure Night Club   Нед Мар 28, 2010 5:56 pm

Бях много объркана след всичко случило се.След като изтрезнях ,разбрах колко тъпа ,нелепа и неразумна беше постъпката ми с бармана и съжелих за стореното.Мълчах ... нямах сили да погледна Чад ,умирах от срам.
-Мер?-каза много тихо той.
-Да?
-Добре ли си?-попита загрижено той.
-Аха.Нищо ми няма.-излъгах и добавих -Само много ме боли главата и ми се спи.Уморена съм ...
Той седна на стола до мен и прокара пръсти през косата ми.
-Мер ... -започна да казва нещо ,но след като изрече името ми и спря.Прегърна ме през раменете и останахме мълчаливи.Усетих как очите ми се затварят.Облегнах се на Чад и отново усетих неустоимия аромат на парфюма му ... точно както преди.В него момент се чувствах уморена и отмаляла и заспах ... спокойна ,защото в прегръдките му бях защитена ...
Химена Монтез

ПисанеЗаглавие: Re: Pure Night Club   Нед Мар 28, 2010 6:47 pm

Тръгнахме към дансинга, но не стигнахме до там... Още когато се отдалечихме от Чад и Мер завихме към изхода.
Излязохме навън и седнахме на една пейка. Отпуснах се в прегрътките му и се загледах към звездите. Ноща беше ясна и топла. А също така и толкова романтична ... Въздъхнах. Погледнах към Лукас и се усмихнах;
-За какво си мислиш сега - попитах нежно и го целунах бавно по врата.
Лукас не отговори. Наведе се към мен и ме целуна, този път по-продължително. Усещах, че това започва да ми харесва и бавно се настаних така, че да седна в него. Той обви тялото ми с ръце и продължи бавно да ме целува... Беше толкова хубаво...
Внезапно телефонът ми звънна и прекъсна прекрасния момент. Отдръпнах се от Лукас и извадих телефонът от чантата си. Имах СМС ... Отворих го набързо и го прочетох:
"Himena kaji na sestra mi da vdigne 6ibaniq telefon!!! i kade se bavite tolkova! pribiraite se."
Беше от Крис. Тъкмо бях забравила за него и ....
Станах от пейката и тругнах към входа. Лукас се изправи и попута:
-Какво стана? - той побърза да ме настигне и обви ръка около кръста ми - Нещо не е наред ли?
-Нищо, нищо - спрях за момент, надигнах се на пръсти и го целунах - Всичко е наред... Или ще бъде.
... Тръгнахме към бара търсейки Чад и Мер. След няколко минутно лутане ги открихме сгушени един в друг. Понечих да извикам на Мер, когато Чад ми направи знак да замълча.
Мери Олбрайт

ПисанеЗаглавие: Re: Pure Night Club   Нед Мар 28, 2010 7:22 pm

Събудих се и се огледах.Бяхме в заведението.Химена, Лукас и Чад си говореха тихо.Щом се разсъних се откъснах от прегръдката на Чад и казах на Химена:
-Колко е часа?
-Почети 3.Защо?
-Хайде да тръгваме ,но в никакъв случай няма да се върна в имението!
-А къде мислиш да живеем ,а и Крис звъня 100 пъти.
-Офф ...
Чад отново ме прегърна през раменете.
-Хайде, ние ще ви изпратим.Колата на Лукас е отвън.
-Твоята къде е?-попитах го аз.
-Имах намерение да се напия ,за да забравя някой неща ... Нямаше как да карам и Лукас предложи да дойдем с неговата кола.
Нищо повече не казах.Всичко беше ясно.Чад искаше да забрави за мен и случилото се днес.Не го винях.Нима имах право?Та нали и аз бях дошла със същото намерение ...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Pure Night Club   

Pure Night Club
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Yukan Club
» Bon Jovi