Gossip's girl world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Летище "Ню Йорк"

Go down 
АвторСъобщение
Мелинда Гордън
Admin
Мелинда Гордън


Брой мнения : 184
Join date : 09.11.2009
Местожителство : Перник

Летище "Ню Йорк" Empty
ПисанеЗаглавие: Летище "Ню Йорк"   Летище "Ню Йорк" Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 11:39 pm

Летище "Ню Йорк" New-york-city-airport

Летище "Ню Йорк" Laguardia-airport

Летище "Ню Йорк" Jfk-636
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.forumotion.net
????
Гост




Летище "Ню Йорк" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летище "Ню Йорк"   Летище "Ню Йорк" Icon_minitimeНед Дек 13, 2009 8:47 pm

Самолетът се приближаваше към летище "Ню Йорк" с боботещ и неприятен звук, а пистата се виждаше в далечината. Вечерта бе ясна и безоблачна, луната огряваше околностите с прелестно сияние. Бях подпряла ръка на дланта си и се взирах през прозореца. Погледнах часовника си. Беше 20:43, проклетото кацане закъсняваше. Изпухтях и нервно започнах да си играя с кичур коса. Майка ми говореше с татко от лявата ми страна, а аз взех чашата безалкохолно на подложката пред мен и отпих глътка.
***

Изправих се и поех огромният си куфар от ръцете на татко. След малко ми подаде втори, още по-голям, но отново мой и аз възнегодувах:
- Хей, татко, да ти приличам на товарно магаре?! - Нахлузих пътната чанта до лакътя и завъртях очи. Хванах за дръжката един от куфарите си и го замъкнах сред тълпата. Добре, че беше с колелца. Скоро се проврях измежду хората и излязох от самолета. Вятърът развя косите ми и аз я прибрах зад ушите си. Огледах се и извадих iphone-а. Влязох в опция "съобщения" и пръстите ми започнаха да натискат бутоните:
"Слязохме от самолета. Къде си?"

Избрах номер "Дакота" и натиснах "изпрати". Усетих нечия ръка върху рамото си и когато се обърнах видях, че майка ми подава Шейли.
- Опа, забравих го. - поех кученцето и го задържах близо до мишницата си, продължавайки да се оглеждам безцелно, а роклята ми се развя лекичко от силния вятър.
Върнете се в началото Go down
 
Летище "Ню Йорк"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Летище "London"
» Летище " Paris"
» Обратно в Ню Йорк
» Coffee Club "New York"
» Restaurant "De La Rossa"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip's girl world :: На почивка :: На път-
Идете на: