Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Зимен пейзаж

Go down 
АвторСъобщение
Алисън ДиЛорентис

Брой мнения : 131
Местожителство : На Ла Пуш с Джейкъб =)))

ПисанеЗаглавие: Зимен пейзаж   Сря Ное 11, 2009 12:06 am

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Kristin Dalton

Брой мнения : 60

ПисанеЗаглавие: Re: Зимен пейзаж   Чет Яну 07, 2010 6:32 pm

Беше тъмно и страшно, но не се страхувах, имаше кой да ме пази. Вървях замислена, не ебше трудно да си представя Ник и Алис заедно - те си бяха лика прилика, гнусно беше да си ги представя без дрехи, но можех да контролирам въображението си... понякога.
 - А защо те е ударила? - попитах и го погледнах, докато вървяхме
Вижте профила на потребителя http://gossipgirlrpg.forummotion.com/index.htm
Ник Еванс

Брой мнения : 38

ПисанеЗаглавие: Re: Зимен пейзаж   Чет Яну 07, 2010 6:57 pm

- Ами това е смешна история... - казах й аз и се засмях. - Е всъщност не ми беше толкова смешно тогава, но сега като се замисля е смешно. - засмях се отново и чак тогава усетих, че все още държа ръката й.
Пуснах ръката й бързо и скръстих пръстите си.
- Значи тъкмо се бяхме започнали, а тя не беше от тези, които искаше да си признаят, че са прувлечени от някой, а тя беше от мен. Първоначално ходихме около седмица, след което преспахме, но аз си бях свиня и й изневерих, тогава получих първия си плесник. След това тя спа с някой, но по някаква причина продължавахме да "бъдем заедно" е всичко беше просто секс и сега е така...
Kristin Dalton

ПисанеЗаглавие: Re: Зимен пейзаж   Чет Яну 07, 2010 7:04 pm

- След нея изпитвал ли си чувства към други момичета. Защото предполагам, че си я харесвал, поне малко, преди да й изневериш. - Ник не ми отговори веднага, за това му зададох друг въпрос:
- Знаеш, че няма да спя с теб, можеш да си намериш момиче за вечерта, но ти прекарваш времето си с мен. Също така не мисля, че би могъл да имаш приятели, може би освен Марк, камо ли приятелки, след като няма да минеш и през тях. Защо си с мен сега?
Ник Еванс

ПисанеЗаглавие: Re: Зимен пейзаж   Нед Фев 14, 2010 11:16 am

Позамислих се малко, аз самия не знаех защо в момента съм с нея имайки предвид, че в бара ми се предложиха кум момичета...
- Честно ли? - попитай я, а тя кимна леко. - Знам, че няма да спиш с мен, може би затова си ми предизвикателство или по-ското загатка, която подбужда любопитството ми. Не си като другите момичета, което ме кара да се замисля...И компанията ти ми е приятна. - допълних.
Извадих кутия цигари и запалих една.
- Нещо против? - попитах я след като вече бях дръпна, надявах се да не й пречи. - Добре, а ти защо си с мен сега? Мислех, че съм ти неприятна компания...
Kristin Dalton

ПисанеЗаглавие: Re: Зимен пейзаж   Сря Фев 17, 2010 11:14 am

- Ти си първото момче и въобще първия човек,който ме забеляза тук в Ню Йорк, макар че това бе защото съм някаква си мис, на която след три години никой няма да знае името... - направих кратка пауза, през която очите ми се насълзиха. - Не знам защо въобще започнах с това. Не ми доставя удоволствието, което си мислех, нито забавление.
Ник Еванс

ПисанеЗаглавие: Re: Зимен пейзаж   Сря Фев 17, 2010 5:21 pm

- Може да си искала да се чувстваш желана? - предположих аз. - Всяка жена го иска дори да не си го признава. Всяка от вас иска поне веднъж да се чувства секси и красива не само за един мъж, а за много. - вдигнах леко рамене.
Погледнах я и видях насълзените й очи.
- О недей да плачеш, нямам опит в такива сцени... - замислих се за момент и изкарах пакета цигари. - Искаш ли?
Kristin Dalton

ПисанеЗаглавие: Re: Зимен пейзаж   Сря Фев 17, 2010 8:43 pm

Поклатих отрицателно глава и като малко дете казах:
- Аз не пуша - загледана в цигарите седнах на една пейка, от която ми замръзна задника.
- Не искаш ли да опиташ? - попита Ник, дърпайки от своята цигара.
- Пробвала съм веднъж - признах си.
- И как беше? - попита той заинтригуван
- Задавих се - признах засрамено и той се засмя при което аз също
Ник Еванс

ПисанеЗаглавие: Re: Зимен пейзаж   Чет Фев 18, 2010 5:42 pm

- Искаш ли да опиташ пак? - попитах я, а тя поклати леко глава. - Не е кой знае какво, но успокоява. Да знам лош навик е, обаче какво да се прави...всички имаме своите вредни навици, нали? - погледнах я.
- Виж сега, издишай си целия виздух, след това дръпни малко, преглътни и останалия дим го издишай през устата и носа... - засмях се. - Съжалявам, но няма да съм аз ако не науча някой на лош навик...
Kristin Dalton

ПисанеЗаглавие: Re: Зимен пейзаж   Чет Фев 18, 2010 5:51 pm

- Не, наистина не искам. Някой друг път - казах, а той явно разочаровано прибра цигарите си.
- Защо... - започнах, но не знаех дали въпроса е твърде личен. Не можах да преценя, за това продължих, ако не искаше нямаше да ми отговаря. - Защо се държиш така? Имам предвид с момичетата, а и не само с тях - с всички. Забелязах как се държиш и с Марк, а той се води най-добрия ти приятел. Според мен това не е приятелство. Може би той наистина иска да ти бъде приятел, но ти не го допускаш до себе си и се държиш с него също както надутите момичета с протежетата си. - пак изкарах наяве великата си логика. Чудно кога ли щях да си затворя устата.
Ник Еванс

ПисанеЗаглавие: Re: Зимен пейзаж   Чет Фев 18, 2010 5:59 pm

- Защото живота е сладък. - отвърнах й многозначително и се подсмихнах. - Всеки иска да се чувства някой на този свят, всеки иска поне в очите на един човек да е като Бог. Е разликата е там, че аз не искам да съм такъв в очите само на един човек. Харесва ми да виждам как ме гледат момичетата, а Марк...той се лепна за мен когато дойде, съгласен е с начина по който го третирам, а мен ме устройва да ми е...Как го каза? Протеже. - идея си нямах защо й казвам всичко това.
- Може да кажеш, че съм егоист, че имам свърх самочувствие, че съм самодоволен и се обичам...Можеш да го кажеш и няма да сбъркаш...
Kristin Dalton

ПисанеЗаглавие: Re: Зимен пейзаж   Чет Фев 18, 2010 6:08 pm

Усмихнах се, но не казах нищо. Усещах студа, който вече бе плъзнал по цялото ми тяло. Кръстосах крака за да не забележи Ник, че треперя.
-Значи искаш да бъдеш бог в нечий очи. - повторих загледана в земята.
- Как е сестра ти? - попитах по едно време, сещайки се за сладураната.
Ник Еванс

ПисанеЗаглавие: Re: Зимен пейзаж   Чет Фев 18, 2010 6:12 pm

Изправих се и свалих коженото си яке, а след това го метнах на раменете й, макар да беше доста тежичко за нея, поне щеше да я стопли. Седнах отново до нея.
- Сестра ми е истинско съкровище. - засмях се. - Дявол в ангелски костюм...Добре е, последно когато се видяхме ми каза, че спечелила наградата на "Веселите пчелички" в скаутската група за продаване на бисквитки. Беше доста щастлива...
Kristin Dalton

ПисанеЗаглавие: Re: Зимен пейзаж   Чет Фев 18, 2010 6:26 pm

Усмихнах се.
- Трябва да ни запознаеш някой ден - казах и отново се загледах. - Искаш ли... да се прибираме? - попитах и погледнах Ник. Двамата станахме и тръгнахме към изхода на Сентръл парк.
- За какво мислиш? - попита ме Ник.
- Ами за теб - признах си а той ме погледна любопитно. Мисля си какъв ли щеше да бъдеш ако беше с едно момиче повече от 12 часа. Мъжете като теб и въобще хората като теб винаги са били нещо като загадка за мен - не знам нито защо го правят нито от какво бягат.
- Защо си мислиш, че бягам от нещо? - попита Ник.
- Не знам. Опитвам се да си обясня държанието ти.
Ник Еванс

ПисанеЗаглавие: Re: Зимен пейзаж   Чет Фев 18, 2010 6:35 pm

- Недей, аз съм трудно разгадаем. - намигнах й. - Не обичам да се показвам на хората такъв какъвто съм, предпочитам да съм с маска, така всичко е много, много по-лесно. Никой не задава много въпроси, никой не пита "защо, как, кога", никой не иска да знае миналото ти, мечтите ти. На никой не му пука кой всъщност си. Хората се лешояди, гледат този който е богат и се хващат за него и имиджа му. Така е по-лесно. - казах гледайки напред.
Излязохме от парка, а аз помахах на едно такси.
- Беше ми приятно да си поговорим. - казах й когато таксито спря пред нас.
Отворих вратата, а Крис се качи вътре след като ми подаде якето. Напаравих знак на шофьора да отвори прозореца и се наведох до височината на лицето й.
Жегна ме един импулс, който не бях чувствал до сега, но нали съм си нахален...Наведох се бавно и я целунах. Първоначално Крис се стъписа, но това което всъщност ме изненада беше, че отвърна на целувката.
Когато се отдръпнах не казах нищо, само ударих леко тавана на таксито и той потегли. Усмихнах се леко и наметнах якето на раменете си, а след това поех пеша към вкъщи.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Зимен пейзаж   

Зимен пейзаж
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1