Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Малкото холче

Go down 
АвторСъобщение
Мелинда Гордън
Admin

Брой мнения : 184
Местожителство : Перник

ПисанеЗаглавие: Малкото холче   Сря Ное 11, 2009 5:39 am

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[center]
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://ggworld.forumotion.net
Алисън ДиЛорентис

Брой мнения : 131
Местожителство : На Ла Пуш с Джейкъб =)))

ПисанеЗаглавие: Re: Малкото холче   Пет Ное 13, 2009 9:29 am

По пътя от скука извадих телефона си и отново отворих блога на "Клюкарката", колкото и да я ненавиждах, поне винаги можех да разбера, кой къде се намира, дори аз. Но този път нямаше нищо, но кои по дяволите са ДС И КМ?
Тогава врата се отвори и шофьора ми подаде ръка да изляза, както винаги го поздравих с обичайната си сдържана и фалшива усмивка.
С Мел тръгнахме към вратата където ни посрещна нейната лична прислужница, леко злобничка, но пък винаги имаше огромна усмивка на лицето си.
- Добър ден госпожици. - поздрави ни тя.
Не бях особено в настроение и я поздравих сдържано с поредната усмивка и кимване. С Мел влязохме вътре следвани от Амелия и влязохме в едно от малките холчета и се настанихме.
- Да ви донеса ли нещо? - попита ни тя.
Погледнах часовника си.
- Малко е рано, но по дяволите имам нужда от едно мартини... - казах аз.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Вижте профила на потребителя
Мелинда Гордън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Малкото холче   Пет Ное 13, 2009 3:58 pm

-Аз искам лате,Амелия-казах й без да я поглеждам.
-Добре ли си?-попита ме Али видимо притеснена.
-Да,просто,дори не знам каква е причината да ме лъже-казах и започнах да изпускам парата,преди да попита за какво говоря продължих-майка ми,каза че се е видяла с баща ми и че ми пращал много поздрави,та това е нелепо,той не е в града,в който е тя и не е бил,какоти тя не е била в Сиатъл-врътнах очи,беше найстна тъпо.
-Както и да е все тая,та говорехме че имаме свободни имения-подсмихнатх се и видях как очичките на Али заблестяха,сигурна бях че това пламъче може да се открие и в моите...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[center]
Алисън ДиЛорентис

ПисанеЗаглавие: Re: Малкото холче   Пет Ное 13, 2009 5:48 pm

Усмихнах се дяволито и отпих от мартинито, което Амелия ми беше донесла. Веднага надуших идеята на Мел, ставаше ли върпос за партита винаги мислехме еднакво.
- И ти ли си мислиш същото, което и аз? - попитах я и двете прихнахме сещайки се за популярното някога детско Банани с пижами и тази тяхна запомняща се реплика.
- Парти! Добре, трябва ни план. - казах й аз и се усмихнах. - Място? Има у вас или у нас? - попитах я.
Майка ми щеше да си дойде след два дни, баща ми след ден, брат ми...е не ми пукаше кога, така че само трябваше да решим къде да е останалото беше лесно. Основно щеше да е алкохола, както винаги, а жертвите ни лесно можеха да се справят с разпространението на слуха...за нула време всички щях да знаят - къде и кога.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Мелинда Гордън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Малкото холче   Пет Ное 13, 2009 5:56 pm

-Може да етук,в следващата седмица,абсолютно никой няма да дойде-казах й и се усмихнах.
-Амелия-извиках я,имаше да прави списъци.
-Да-каза тя леко притеснена,явно разчела физономиите ни.
-Знаеш ли защо не използваме списъка от бала онзи ден,намери го и годонеси,със сигурност има за добавяне иможе би родителите са за идключване-прихнах и Али се засмя с мен.
-Освен поканите клюкарката ще ни помогне-подсмихнах се.
-Надушвам шопинг-подсмихнах се за пореден път отпих от чашата си замислена за дата.
-Е кога?
-Утре или да имаме поне два дена за подготовка.С пиенете ще го уредим дои още сега.Извадих телефона си и потърсих номера,на мъжа,който се занимаваше с това..
Тогава и преминах през номера,всъщност няколкото на Аби.
-Дано Аби успее, иначе ще изпусне нещо велико-казах тихи о продължих да търя номера му,макар че дори не се сещах как се казваше,но пък бях сигурна че има нещо от сорта на "доставчик" или "питиета" до името му...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[center]
Алисън ДиЛорентис

ПисанеЗаглавие: Re: Малкото холче   Пет Ное 13, 2009 6:05 pm

- Чакай не го търси. - спрях я аз, а тя ме погледна въпросително докато вадих един от телефоните си, нямаше значение кой е, номерата във всеки бяха еднакви.
- Имам моя на бързо набиране. - казах й аз, а тя прихна, знаеше, че съм фенка на алкохола.
След второто позвъняване ми вдигна.
- Привет Антонио, скъпи, как си днес? - попитах го аз.
Антонио беше невероятно сладък мъж, а с приятеля му бяха най-сладката гей двойка, която някога бях виждала.
- Ооо страхотно, радвам се за вас. Слушай сега, искам една доставка за утре. Ами... - погледнах към Мел, а тя започна да ми показва с пръсти и само с устни да изговаря думите. - 7 кашона шампанско, 3 червено вино, 10 водка и още толкова уиски. Оу да не забравя 8 мартини и още 10 бейлис. - излишно беше да споменавам марката на алкохола, той добре знаеше какво взимам.
- Благодаря ти любов, ненадминат си. - казах му аз и затворих ухилена до уши.
Погледнах гордо към Мел.
- Готово! Предлагам да го направим вдруги ден ще имам нужда от алкохол преди майка ми да си дойде и след като баща ми го направи.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Мелинда Гордън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Малкото холче   Пет Ное 13, 2009 6:54 pm

-Добре решихме датат знчи.
Усмиханх се,Амелия дойде с удна папка някак с отчаяна физономия..
-Благодаря ти-казах й колкото да е махне.
Отворихме папката и започнахме да драскаме някой имена,после започнахме и да дописваме.
-Страхотно-казах час по-късно когато бяхме напълно готови и с това.
-Хмм ще се обадим на Джулия,да оправи мястото-казах й и тя кимна,този път нея имах аз на бързо набиране и Аби се подсмихна.
-Госпожице Гордън,радвам се да ви чуя.
-Здравей-казах покойно.
-Знаеш ли имам малко работа за теб и няма кой да я направи по-перфектно.
-Бал?-попита озадачена.
-Не точно,парти,но знаеш че няма да позволя да не бъде страхотно,в имението,можеш да дойидеш,когато искаш,само да добавя партито е вдругиден.
Тя ахна тихо,но не възрази.
-Добре,тогава след малко ще изпратя екипа да започнат да идват-каза ми и затвори забързана.
-Да ,добре довиждане и натеб-казах малко подразнена,но какво да се парви..
На вън вече се свечеревашае,не го бях осъзнала..
-Щ еходим ли някъде?-попитах все още гледайки през прозореца

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[center]
Алисън ДиЛорентис

ПисанеЗаглавие: Re: Малкото холче   Пет Ное 13, 2009 7:00 pm

Проследих погледа й, гледаше към прозореца. Неусетно здрача беше паднал. Надигнах чашата си и изпих мартинито наведнъж, след което изядох маслинката и се обърнах към Мел.
- Малко по магазините и полсле в някой клуб? - попитах я с дяволита усмивка и познатото пламъче в очите ми, което не винаги вещаеше нещо добро...всъщност никога не вещаеше нещо добро.
Подсмихнах се на мислите си загледана в Мел, която все още мислеше, но като че ли нямаше да е задълго.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Мелинда Гордън
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Малкото холче   Съб Ное 14, 2009 1:17 am

-Страхотно-усмихнах се.Али стана и аз я последвах.
На входа Амелия ни даде палтата и ни поздрави усмихната.
-Не е нужно да ме чакаш-казах й,ставаше ми жал,добре де не жал,но все пак,когато забравях да й кажа очите и ставаха кърваво червени като на вампир и както ме чака до шест или седем сутринта и дори и не си ляга после.Тя кимна и се усмихна благодарно.
-Хайде тогава-подканих и Али и злезнахме качихме се в лимузината и отпрашихме към магазините.Обожавах да пазарувам,така че почти не съзнателно се беше разпростряла малка доволна усмивчича на лицето ми.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[center]
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Малкото холче   

Малкото холче
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-