Gossip's girl world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кабинета по биология

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Мелинда Гордън
Admin
Мелинда Гордън


Брой мнения : 184
Join date : 09.11.2009
Местожителство : Перник

Кабинета по биология Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинета по биология   Кабинета по биология Icon_minitimeСря Ное 11, 2009 3:36 pm

Кабинета по биология Kdbiologyafter1-400x300
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.forumotion.net
Сиара Харис

Сиара Харис


Брой мнения : 22
Join date : 11.11.2009
Age : 31
Местожителство : Ню Йорк

Кабинета по биология Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по биология   Кабинета по биология Icon_minitimeНед Ное 29, 2009 7:02 pm

След като се оказа, че двете със Самър имаме еднакъв час, се запътихме към кабинета по биология.Седнахме възможно най-далече от дъската.Настаних се на мястото си и извадих учебниците.Обърнах се с усмивка към Самър.Дано не ме сметнеше за много нахална, но просто ми бе скучно:
-Е, какви са интересите ти?Музика, рисуване, танци...
Върнете се в началото Go down
Самър Робъртс

Самър Робъртс


Брой мнения : 18
Join date : 24.11.2009
Age : 31
Местожителство : Хага, Холандия

Кабинета по биология Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по биология   Кабинета по биология Icon_minitimeНед Ное 29, 2009 7:50 pm

- Определено музика - отвърнах бързо и развълнувано, вианги щом станеше въпрос за музика се чувствах в свои води. - Обожавам муизката - продължих с въодошевен глас - баща ми притежава звукозаписно студио, а аз мечтая някой ден да притежавам свое. Музиката ме кара да се чувствам много добре, спокойна и че света не е толкова ужасен, макар да е. Бях решила, че и тя ще е поредния човек, който ще ме сметне за тотално побъркана, но тов не ме притесняваше изобщо ... бях свикнала.
- Ами, ти, ти какво харесваш?! - попитах любопитно
Върнете се в началото Go down
Сиара Харис

Сиара Харис


Брой мнения : 22
Join date : 11.11.2009
Age : 31
Местожителство : Ню Йорк

Кабинета по биология Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по биология   Кабинета по биология Icon_minitimeПон Ное 30, 2009 8:27 pm

Интересът й към музиката определено ме зарадва.Започна да ми разказва въодушевено как баща й притежавал звукозаписно студио.А тя самата мечатаела да има свое.Почувствах се добре от думите на Самър.Беше мой човек!Канех се да й задам нов въпрос, но тя ме изпревари.Инетересуваше се от моите хобита.Усмихнах се и бързо заговорих:
-Обожавам да танцувам.Някой приятелки ме наричата "Кралицата на дансинга".Също така ми харесва да пея.Композираш или пееш?-наистина исках да разбера нещо повече за това странно, но и симпатично момиче.
Върнете се в началото Go down
Самър Робъртс

Самър Робъртс


Брой мнения : 18
Join date : 24.11.2009
Age : 31
Местожителство : Хага, Холандия

Кабинета по биология Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по биология   Кабинета по биология Icon_minitimeПон Ное 30, 2009 9:40 pm

- Ооо, определено композирам - отвърнах бързо и все още така въудошевено - Пеенето не ми е силна страна, определено. Учудих се сама от себе си, по принцип не се сближавам толкова бързо с непознати, а с нея нещата тръгнаха по съвсем различен начин, може би защото не бе от онези Ийст Сайдски надувки, които ненавиждах ... - Ами, ти занимавала ли си се сериозно с танци или просто за удоволствие. - попитах аз, тя тъкмо понечи да ми отговори и усетих учителката ми по биология надвесила се над нас със своя изпиващо блед поглед ...
Върнете се в началото Go down
Сиара Харис

Сиара Харис


Брой мнения : 22
Join date : 11.11.2009
Age : 31
Местожителство : Ню Йорк

Кабинета по биология Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по биология   Кабинета по биология Icon_minitimeПет Дек 04, 2009 9:26 am

Разбрах, че Самър обича да композира.Хм.Доста интересно занимание.Попита ме дали сериозно се занимавам с танци.Понечих да й отговоря, но учителката се беше надвесила над нея.Погледнах биоложката извинително и с умолителен глас казах:
-Госпожо, Самър не беше виновна.-преподавателката само ме погледна студено и се отдалечи.
Сега вече отговорих на въпроса на новата ми приятелка:
-Ходила съм и на състезания, но предимно го правя за удоволствие.Композирала ли си досега?Искам да чуя нещо твое!
Върнете се в началото Go down
Самър Робъртс

Самър Робъртс


Брой мнения : 18
Join date : 24.11.2009
Age : 31
Местожителство : Хага, Холандия

Кабинета по биология Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по биология   Кабинета по биология Icon_minitimeСря Яну 06, 2010 10:44 pm

- РАзбира се. - побързах да отговоря - Днес имам уговорка с приятелка, но ако искаш утре ?! - чак тогава се сетих, че имах доста неща за вършене днес, което не ме зарадва особенно, защото мразех да ходя по магазините ..
Върнете се в началото Go down
Сиара Харис

Сиара Харис


Брой мнения : 22
Join date : 11.11.2009
Age : 31
Местожителство : Ню Йорк

Кабинета по биология Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по биология   Кабинета по биология Icon_minitimeНед Яну 24, 2010 5:49 pm

Самър бързо се съгласи с мен.Предложи ми да чуя нещо нейно утре, защото днес имала уговорка с приятелка.Аз кимнах и казах:
-Няма проблем!-звънецът заглуши думите ми.Изправих се и натъпках учебниците си в чантата.Запътих се навън, а Самър ме последва.Излязохме навън, където не бе толкова шумно и аз се облегнах на парапета на стълбите.Погледът ми се насочи към притъмняващото небе.Облаците се движеха бързо, сякаш бягаха.Реших да попитам Самър нещо:
-В кой стил композираш?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинета по биология Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по биология   Кабинета по биология Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинета по биология
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кабинета по Химия
» Кабинета по физика
» Кабинета по рисуване
» Кабинета по психология

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip's girl world :: Ню Йорк :: Гимназията "Костънс билард"-
Идете на: