Gossip's girl world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Стаята на Мелинда

Go down 
АвторСъобщение
Мелинда Гордън
Admin
Мелинда Гордън


Брой мнения : 184
Join date : 09.11.2009
Местожителство : Перник

Стаята на Мелинда Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Мелинда   Стаята на Мелинда Icon_minitimeСря Ное 11, 2009 4:13 pm

Стаята на Мелинда LuxuriousHomeinBrisbane15
Банята й
Стаята на Мелинда 10_luxurious_bathroom_1



Последната промяна е направена от Мелинда Гордън на Чет Ное 12, 2009 8:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.forumotion.net
Мелинда Гордън
Admin
Мелинда Гордън


Брой мнения : 184
Join date : 09.11.2009
Местожителство : Перник

Стаята на Мелинда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Мелинда   Стаята на Мелинда Icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 7:18 pm

Събудих се сама,което беше невероятн,от доста време не бе ставало така,тогава се сетих,че бях заключила стаята си,изключила телефона,от никъде никой не можеше да нахлуе вътре,за което се радвах..Погледнах часовника и се намръщих беше към обяд.Скокнах от леглото и се загърнах в халата си,отключих и преди да извикам се заслушах,всякаш майка ми беше тук.Да бе искаше ми се..
-Амелия-повиках и тя се обади от долу.
-О госпожизе,най-накрая,притесних се-чух я да гонвори качвайки се по стълбите.Тръшнах вратат без да я заключвам и се озовах в банята,пуснах водата на мивката и се загледах в огледалото.
-Добре ли сте-чух я притеснено зад себе си не бях усетилаче е на вратат на банята.
-Да,да добре съм.
-Ще ми донесеш ли кафе моля те-попитах я и се загледах в течащтата вода,взех си четката и измих зъбите си.
-Готово е-усмихна ми се подавайки ми голяма чаша с кафе.
-Благодаря-казах просто защото трябваше и отпих доволно една огромна глътка.
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.forumotion.net
Мелинда Гордън
Admin
Мелинда Гордън


Брой мнения : 184
Join date : 09.11.2009
Местожителство : Перник

Стаята на Мелинда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Мелинда   Стаята на Мелинда Icon_minitimeПон Ное 16, 2009 12:06 am

Влезнах в стаята си и се отпарвих право към банята,свалих съсипаната от шампанското рокля и я зарязах до ваната.Пуснах водата и се борех да не заспя,но не ставаше,а пък от друга страна,найстна не исках да се махав от струята на душа.В крайна сметка,когато залитнах за пореден път и за малко да се пребия,да падна като удавник във ваната се портегнах за хавлията си и се избърсах.Не ми се занимаваше с никаква козмика просто взех една ношничка,от тези които държах в малкото гардеробче в стаята ,взех си бельо и за няколко секунди се озовах под завивките,изгасих лампите с две плясваня на ръцете и се отнесох в дълбок и така жадуван от мен сън...
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.forumotion.net
Мелинда Гордън
Admin
Мелинда Гордън


Брой мнения : 184
Join date : 09.11.2009
Местожителство : Перник

Стаята на Мелинда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Мелинда   Стаята на Мелинда Icon_minitimeПон Ное 16, 2009 7:22 pm

Дочувах смътно,отчетите на телефона ми за нов смс,нов мейл и за продъбжително досадно вибриране,означаващо че някой ме търси ито доста усърдно,не не можех да стана,главата ми щеше да експлюдира при най-малкото движение,а и така ми се спеше,само още малко си повтарях при всяко пробуждане и моментално заспивах.
Когато се събудих за поредне път беше от ожесточено думкане или поне така ми се стори в първия момнет,със сигурност не бе Амелия не би ми причинила това,надигнах се не особено доволна иточно тогава майка ми пристъпи,със сдържана усмивка,но и леко напрегната.
-Мамо-казах развалнувана прикрила изражението от сорта "какво по дя****** правиш тук"
тя се пресегна и седна на кревата прегърна ме и аз се усмихнах.
-Миличка тук съм само за един ден-каза тихо с извниителен тон,а после се отдръпна и изражението й стана сурово.
-До преди малко разговарях с около стотина папрака-започна тя-Мелинда кога ще спреш?!Аз мога да прикривам някой от снимките,но не еупо-силите ми да издиря всеки папрака,който те е щрапнал,знаеш ли колко много ми костваше това?!
Изведнъж изпитах ярост,моля?!На нея и коствало?!
-О мила мамо,защо не ме огледаш,как така още не си споменала че съм напълняла и че съм неприлична и че те е срам да поглеждаш упарвителите на вниятелни списания заради мен-почти изкрещях думите си накра,всякаш бях забравила главта си и станах,забързах се към гардеробната,задено с единия телефон имах смс от Али.Е вече закъснявах.Усетих как майка ми пристъпва отзад и се обърнах рязко.
-Виж Мелинда знаеш че не е така,каквото и да си мислиш не ме е срам от теб,миличка!Знаеш ли аз не бях по-различна,на твоите години,бях същото момиче,което винаги бе следвано от папараците,винаги купона беше с мен ивсички се забавлявахме,знаеш ли може би се превръщам в майка ми,тя правеше така купуваше всички снимки,до които се докопа от фотографите и..
Очите й се напълниха със сълзи,това си беше нещо страно,прегърнах я и усетих конвулсиите на тялото й.
Телефона й звъна и тя неохотно го провери,явно трябваше да вдигне,тъй като врътна очи.Подсмихнах се и й кимнах с глава,че няма проблем.През това верме се облекох се ето така.
-Много съжалявам,ще се реванширам-започна тя.
-Спокойно мамо,ти дори не трябваше да си тук-казах го привкривайки горчивината в гласа си.
-Найстна е ужасно важно-каза тя и ме прегърна,целуна ме и за моя изненада след няколко минутки се чу хиликоптер...Загледах се през прозореца към него и прошепнах тихо
-Чао мамо-почувствах се глупаво и веднага се окопитих.Излезнах и се качих в лимузината,а усещах как едри сълцзи заплашваха да потекат по лицето ми..
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.forumotion.net
Мелинда Гордън
Admin
Мелинда Гордън


Брой мнения : 184
Join date : 09.11.2009
Местожителство : Перник

Стаята на Мелинда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Мелинда   Стаята на Мелинда Icon_minitimeНед Ное 22, 2009 4:47 pm

Взех си една дълга,отпускаща двучасова вана.Облякох си дантелено бельо и една розова нощничка също на викториас сикрет.Промуших се в завивките на кревата и дълго време размишилямах върху много и различни места,докато размислите ми не са се превърнали в дълбок сън...
На сутринта Амелия ме събуди плахо,но аз трябваше да ходя на училище..Усмихнах и се и когато излезнах от банята,поех с доволна усмивка чашата с кафе,отпих малко и се запътих към гардеробната,давайки я отново.
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.forumotion.net
Sponsored content





Стаята на Мелинда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Мелинда   Стаята на Мелинда Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Мелинда
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Алекс а.к.а. Мелинда Гордън
» Стаята на Абигейл
» Стаята на Майкъл
» Стаята на госпожа Гордън
» Стаята на Мелиса и Питър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip's girl world :: Ню Йорк :: Квартали :: Имението "Гордън"-
Идете на: