Gossip's girl world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 В двора (място за отдих)

Go down 
АвторСъобщение
Мелинда Гордън
Admin
Мелинда Гордън


Брой мнения : 184
Join date : 09.11.2009
Местожителство : Перник

В двора (място за отдих) Empty
ПисанеЗаглавие: В двора (място за отдих)   В двора (място за отдих) Icon_minitimeСря Ное 11, 2009 5:15 pm

В двора (място за отдих) HLAG_016
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.forumotion.net
Мелинда Гордън
Admin
Мелинда Гордън


Брой мнения : 184
Join date : 09.11.2009
Местожителство : Перник

В двора (място за отдих) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В двора (място за отдих)   В двора (място за отдих) Icon_minitimeСря Ное 18, 2009 10:34 pm

Навън времето бе сравнително хубаво,дори някой по-силни лъчи от слънце доскосваха нежно кожата ми,това и бе причината да се настаня на едно от канапетата и да почбакам Амелия да ми донесе сок и кафе и записките..
Когато и това стана,се настаних удобно в едно от върховно меките фотьолчета исе зачетох в елегантия си дребен шрифт,опитвайки се да запомня всичко,но не така че да е на изуст.Беше важно исках да имам най-високия успех инищо,нищо не можеше да застане над това,изведнъж се бях отнесла в мечтите си как ще влезна в Йейл,тъй като за есга това бе желно място номер 1.Така и не съм усетила кога съм се отнесла от мечти в сънища.Сънят ми не беше нищо особено,просто аз и Аби ходехме в розово осветен коридор и се усмихвахме срещу някакви се вмърдащи портрети,най-накрая стигнахме до един разклон и там и Али се пирсъедини към нас,продължихме да вървим гордо,но мълчаливо.Тогава и се събудих,тъй като чух странен шум.Оказа се че пристига алкохола с един огромен камьон или по-скоро беше тир,не ми се ставаше и оставих Амелия да се оправи с тях..
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.forumotion.net
Мелинда Гордън
Admin
Мелинда Гордън


Брой мнения : 184
Join date : 09.11.2009
Местожителство : Перник

В двора (място за отдих) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В двора (място за отдих)   В двора (място за отдих) Icon_minitimeСъб Ное 21, 2009 11:07 pm

Доста по-късно вечерта бях напълно готова и отпочинала,тъй като се бях отбила и до един от басеините вътре,а плуването винаги ми действаше прекрасно.Запътих се към имението,но винах през фотьолите,на които бях по-рано за да си взема нещата,телефона ми имаше доста пропсунати,но не ми се икаше да гледам от кой са,някак си в момента не ме интересуваше,а и със сигурност не бяха Аби или Али...
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.forumotion.net
Sponsored content





В двора (място за отдих) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В двора (място за отдих)   В двора (място за отдих) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
В двора (място за отдих)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Отдих в градината
» Пред гимназията (двора)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip's girl world :: Ню Йорк :: Квартали :: Имението "Гордън"-
Идете на: