Gossip's girl world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Latest news

Go down 
АвторСъобщение
Gossip girl

Gossip girl


Брой мнения : 12
Join date : 11.11.2009

Latest news Empty
ПисанеЗаглавие: Latest news   Latest news Icon_minitimeСря Ное 11, 2009 6:04 pm

Нещо,което ще изясним от самото начало:

***Всички имена на места,хора и случки са променени или абривирани,с цел да се опазят невинните,тоест мен.
Върнете се в началото Go down
Gossip girl

Gossip girl


Брой мнения : 12
Join date : 11.11.2009

Latest news Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Latest news   Latest news Icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 10:23 pm

Добро утро Ню Йорк,говори...знаете кой говори.

Наблюдения:
А. засечена необичайно рано сутрин на летището.На къде заминаваш мила,не знаеш ли че купона е в Ню Йорк,е явно сама ще се увериш.Добре де хванахте се,естествено че знам къде е.Из Европа заради благотворителна кампания на майка й.
М и Ди засечени в Сентър Перк.Не се тревожи Ди М винаги ще ти обръща повече внимание от една проста сервитьорка,дочух че не ти се понравило прекъсването й,дали има нещо важно ,за което не знам?!Да още не съм пила кафе,за това говоря глупости.
КМ отново с изцепка,ах това момиче..Засечена да заговаря ДС с въпроса "богата ли си" може би днес е отскочила до Барнейс без аристократизъма,на които уж всички "Ъпър ийст сайдъри" държали или поне така дочух...

Знаете, че ме обичате,
Gossip girl
Върнете се в началото Go down
Gossip girl

Gossip girl


Брой мнения : 12
Join date : 11.11.2009

Latest news Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Latest news   Latest news Icon_minitimeПет Ное 13, 2009 9:45 am

Забелязани:
Ди и М се качват в лъскавите си лимозини и отпрашват на някъде. Къде така момичета? Купон ли надушвам? Не, разбира се, аз щях да знам първа, ако в Ню Йорк имаше купон. Малките госпожици бяха забелязани пред имението на М. Май все пак ще има купон. За двама.
Броени минути по-късно мис Ди отчаяно се нуждае от алкохол. Така е понякога и тя няма спирачки!
Говорейки за алкохол. Забравила Ъпър Ийст Сайдския си аристократизам, г-ца КМ, заедно с очевидно богатата(предполага се, че ако не е била КМ просто щеше да я зареже) ДС се оттеглят от шопинг тура в клуб Ванила. Лоу лоу момичета не е ли малко раничко заклубове? Е явно не само мис Ди отчаяно се нуждае от мартини, но какви ги говоря, там се сервира и кафе...все пак да изчакаме и видим, никога не знаеш какво да очакваш от елита на Манхатън.
Е елито, който дори нарича един от известните клубове Ванила - Ванилия, това си е лична обида КМ, обичам това място. Така че бъди сигурна, че никога няма да знаеш от къде ще се покажа...




Знаете, че ме обичате,
Gossip Girl

Върнете се в началото Go down
Gossip girl

Gossip girl


Брой мнения : 12
Join date : 11.11.2009

Latest news Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Latest news   Latest news Icon_minitimeСъб Ное 14, 2009 5:28 pm

Здраевйте отново Ню Йорк,говори..аз говоря!

Забелязани:

М и Ди се качиха отново в лъскавите си лимузини и отпаршиха,шопинг ли надушвам?!Има и още нещо,нали знаете знам всичко.Ще има едно велико парти,за което още не сте получили покани,тъй като още не са изпратени..Е да се надяваме че ще получите една...
ДС и КМ все още във клуб Ванила,прикриото оплакващи се от лъскавия си живот,семейството липсва момичета,не можете да го прикриете...


Знаете, че ме обичате,
Gossip girl
Върнете се в началото Go down
Gossip girl

Gossip girl


Брой мнения : 12
Join date : 11.11.2009

Latest news Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Latest news   Latest news Icon_minitimeНед Ное 15, 2009 7:30 pm

Здравейте Ню Йорк,говори...знаете кой говори.

Наблюдения:
По-рано днес засякохме М и Ди да се настанява за поредната си бурна нощ в клуб Маркуи.Минути по-късно бях буквално залята с интересни новини за тях.Естествено двете са запачнали забавата си с няколко шота и така и не спрели до сега.Диджея ги поздравил няколко пъти и танцували щуро на бара жалко А сигурно им липсва но ...Точно тогава тя се появи с лъскавата си лимузинапред клуба Авместо да се прибере вкъщи с маминка от пътуването,отиде при пирятелките си,това беше истински фурор сред тях и нека го кажем просто с три думички триото се събра.Е момичета занете че ви обичам забавлявайте се и за мен!Наздраве!

Впрочем ако все още се чудите къде да отидете,днес вечерта логото на клуб Маркуии е

"Триото се събра и фурора и най-якия купон е при нас,заповядайте!"

Знаете, че ме обичате,
Gossip girl
Върнете се в началото Go down
Gossip girl

Gossip girl


Брой мнения : 12
Join date : 11.11.2009

Latest news Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Latest news   Latest news Icon_minitimeНед Ное 15, 2009 9:48 pm

Здравейте отново Ню Йорк,говори...знаете кой говори.

Наблюдения:
О баже мой!!!Току що любимата ми Ди прати нещо ужасяващо,браво момичета браво,отмъщението е важно!
Както дочухте вече триото е в Маркуи клуб,но за негово нещастие там се появи бившия М на А.Не стига че нашата си М го отне от гаджето му,но и после съсипаха горкото момиче,всъщност не. Мисля че просто я разкараха,ако искаха да я съсипят нямаше да си тръгне от третия опит, от това място,разплакаха я няколко пъти и според свидетели М публично и високо на глас и заявила че не искала да зане коя е.А след това А ми прати една безценна снимка.Въпросната снимка можете да видите ето тук
Да,да това е самия бивш М и някакъв Б доколкото дочух.
КМ и ДС продължават да се забавляват във клуб Ванила и си доставят удоволствие разигравайки една сервитьорка..


Знаете, че ме обичате,
Gossip girl
Върнете се в началото Go down
Gossip girl

Gossip girl


Брой мнения : 12
Join date : 11.11.2009

Latest news Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Latest news   Latest news Icon_minitimeПон Ное 16, 2009 1:41 am

Здравейте отново Ню Йорк,говори...знаете кой говори.

Наблюдения:
А М и Ди бяха забелязани да си тръгват мъртво пияни от клуб Маркуи по рано тази сутрин,по мойте наблюбения вътре е имало бурна нощ след подигравката с непознатото момиче и М(бившия) на А,те бяха забелязани с 20 бармана и с 20 бутилки шампанско,явно момичетата добре са се забавлявали.Докато на тръгване М най-нагло отрязала някакво момче пред лимузината гокото момче попаднало е там кадето не трябва ,А и Ди се качили клатушкайки в техните.Браво момичета добре се излагате за хора от ВИШАТА КЛАСА,но какво се учудваме нали на вас всичко ви е позволено,нали сте "Кралиците".Е пожелавам ви Приятни сънища милички дано на сутринта да не плачете от махмурлук Smile
О Боже!!
ДС И КМ все още са във Ванила.и си говорят за кученца и котенца,браво милички но за вас няма ли по изтънчени теми на разговор

П.П Момчета пазете се защото триото се събра...А и момичета пазете момчетата си


Знаете, че ме обичате,
Gossip girl
Върнете се в началото Go down
Gossip girl

Gossip girl


Брой мнения : 12
Join date : 11.11.2009

Latest news Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Latest news   Latest news Icon_minitimeВто Ное 17, 2009 12:37 am

Здравейте отново Ню Йорк,говори...знаете кой говори.

Наблюдения:
А и Ди бяха забелязани в Сентал Перк.Оплакващи се от бащите си,но не след дълго М се присъедила към тях.Според източник,А била решила да се сдобри с МГ,но внимавай мила да не пострадаш като последния път.Ди щяла да излезе с Дж. момчето от снощи,но Дж внимавай нашит момиченца са голми манипулаторки и използвачки.ООоо а горката М нямала да излиза щяла да учи хей скъпа я се стегни това ви е последната вечер ,защото от сряда сме на у-ще,как така ще изпуснете купона тази вечер,наще скъпи "Кралици " са се скрили тази вечер такаче момчета и момичета бъдете спокойни!!!!

Знаете, че ме обичате,
Gossip girl
Върнете се в началото Go down
Gossip girl

Gossip girl


Брой мнения : 12
Join date : 11.11.2009

Latest news Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Latest news   Latest news Icon_minitimeЧет Дек 03, 2009 3:15 pm

Здравей Ню Йорк, говори...знаете кой говори. Липсвах ви нали?! Е имаше защо да отсътвам толкова време, сега ще получите новите новини топли, топли току що изкарани от фурната...

Наблюдения:

Както вече знаете Костанс Билард отвори врати, което означава, че аз съм пълна с нови клюки. Като за начало "Кралиците" не успях да издържат дори два часа в училище, защо така момичета?! Нашите М, Ди и А бързо, бързо се изнизаха в началото на втория си час и отидоха мирно и кротко да обсъдят плановете за дългоочаквания предстоящ купон. Повече информация? Е надявам се скоро да получа нова.

Преди няколко дни ми пратиха доста интересна снимка. Една никак безизвестна Миска се настани в един от големите апартаменти на Таймс Скуеър. Малката мис К явно ще живее сам самичка, е не е ли това царски живот? Или по-скоро такъв подходящ за една мис? Разбира се, че е, но това което е интересно в нейната история, е че веднага след идването си не кой да е друг, а самия Н, да онзи същия, я набеляза и бързо я оплете в мрежите си.
Хей малка К, внимавай никое момиче захванало се с Н не е имало хубав край. Хмм, чудя се дали и нашата миска ще си тръгне от Ню Йорк с разбито сърце? Е следва да разберем, по последни наблюдения Н изпрати К до хотела, а след няма й 2 минути вече кроеше планове за буйна пиянска нощ с "приятеля" си Ем...

Това беше от мен мили мои читатели, още подробности около светския живот в Манхатън очаквайте скоро...


Знаете, че ме обичате,
XOXO
Gossip Girl

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Latest news Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Latest news   Latest news Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Latest news
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip's girl world :: Gossip's girl blog :: Блогът на "Клюкарката"-
Идете на: