Gossip's girl world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Апартаментът на Кристин

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Kristin Dalton

Kristin Dalton


Брой мнения : 60
Join date : 11.11.2009
Age : 27

Апартаментът на Кристин Empty
ПисанеЗаглавие: Апартаментът на Кристин   Апартаментът на Кристин Icon_minitimeПет Ное 27, 2009 6:06 pm

На разположение на Кристи бе апартамент, разположен на един от последните етажи. Така изглежда хола:
http://www.instyle.com/instyle/package/general/promo/0,,20227278,00.html
А така спалнята на Мис-ката
http://www.instyle.com/instyle/package/general/promo/0,,20227293,00.html
Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.forummotion.com/index.htm
Kristin Dalton

Kristin Dalton


Брой мнения : 60
Join date : 11.11.2009
Age : 27

Апартаментът на Кристин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Кристин   Апартаментът на Кристин Icon_minitimeПет Ное 27, 2009 6:58 pm

Събудих се рано. Влязох в банята и се измих бързо. Бях пълна с енергия направо летях през апартамента. Облякох се така* и слязох на долния етаж. Отидох в кухнята и си взех от хладилника една плодова салата.
Когато излязох извън хотела лимузината ме чакаше пред входа. Качих се и след минути бях пред Констанс билард.

P.S. Сори че има снимки на Блеър, но нали героинята ми не е с нейната външност, мисля, че няма проблем.
Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.forummotion.com/index.htm
Алис Грийн

Алис Грийн


Брой мнения : 13
Join date : 15.12.2009

Апартаментът на Кристин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Кристин   Апартаментът на Кристин Icon_minitimeВто Дек 29, 2009 3:58 pm

- Ставай, поспаланке! - почти извиках, влизайки в стаята на Кристин. Отидохдо прозорците и дръпнах завесите.
- Защо ме будиш? - попита сънено тя и се зави през глава.
- Защото имаш още подаръци, които не си отворила - казах аз. Издърпах я от леглото и затворих вратата на банята след нея. Докато тя си взимаше душ се разрових из гардероба й. Харесах си това, но Крис наистина имаше нужда от подновяване на гардероба. А и друго нещо ми направи впечатление. Тя излезе от банята и аз я погледнах странно.
- Някога правила ли си секс?
Върнете се в началото Go down
Kristin Dalton

Kristin Dalton


Брой мнения : 60
Join date : 11.11.2009
Age : 27

Апартаментът на Кристин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Кристин   Апартаментът на Кристин Icon_minitimeЧет Фев 18, 2010 6:58 pm

Стомахът ми се преобърна още щом се наведе към мен. Не можех да мисля, нито да контролирам действията си. Просто отвърнах на целувката му без и аз да знам защо. Беше ми ясно като бял ден, че той не е за мен, че само ще разбие сърцето ми от което се страхувах най-много защото вече го бях преживявала и предпочитах да умра, отколкото пак. Той също знаеше, че не е за мен, тогава защо ме целуна! Никога не бях предполагала, че една целувка може да значи толкова за мен. Ваната вече бе пълна, съблякох се и влязох, продължавайки да плача, което правех откакто слязох от таксито. Гримът ми вече бе тотално размаза. След като водата изстина, облякох една сатенена нощничка и си легнах.

********************

На следващия ден не отидох на училище. Нито на следващия, нито след това. Игнорирах обажданията и СМС-ите на Алис, не й отварях, когаот идваше до вкъщи... Поправка до апартамента, който дори не бе мой... Или беше... вече дори не знаех кое е мое и кое чуждо. Бях жалка. По цял ден се тъпчех и гледах някакви комедийни канали, които така и не ме караха да се смея.На практика така минаваха дните ми... Освен това и лицето ми се появяваше доста често във вестниците, но не свързано с хубави новини. Съжалих майка си, че има такава дъщеря. Не бях достойна да се нарека Далтън
Вечер слизах до бара и след като не бях в състояние да вдигна ръката си някой от служителите ме качваше в стаята ми.
Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.forummotion.com/index.htm
Ник Еванс

Ник Еванс


Брой мнения : 38
Join date : 13.11.2009

Апартаментът на Кристин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Кристин   Апартаментът на Кристин Icon_minitimeЧет Фев 18, 2010 7:12 pm

След като дни наред не видях Крис в училище, а Алис отказваше да ми казва какво става. Всъщност отказваше да говори с мен, освен когато идваше да ми се разкрещи, че Кристин не си била вдигала телефона и не я пускала при нея. Разбира се аз излизах виновен, защото последно беше говорила с мен...последно беше когато я целунах.
След няколко дни без новини от нея реших да я навестя в хотела й. Разбрах в коя стая е и се качих горе при нея.
Почуках на вратата, но не получих отговор. Почуках отново...пак нищо.
- Крис? - повиках я. - Ник е, искам да поговорим. - чух приближаващите й стъпки към вратата, но не я отвори.
- Добре тогава слушай. - казах й. - Аз не съм за теб и ако в момента седиш в тази стая вече дни наред само, защотото те целунах е време да излезеш. Съжалявам, че го направих. Не трябваше да те целувам и двамата знаем, че не значеше нищо...не може ли просто да бъдем приятели?
Върнете се в началото Go down
Kristin Dalton

Kristin Dalton


Брой мнения : 60
Join date : 11.11.2009
Age : 27

Апартаментът на Кристин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Кристин   Апартаментът на Кристин Icon_minitimeЧет Фев 18, 2010 7:21 pm

След минута мислене отговорих:

- Не, не може! Освен това спри да си мислиш, че света се върти около теб. Болна съм - казах и се изкашлях, макар въобще да не бях болна. - Заразно е, така че си тръгвай. Момичетата по баровете те чакат - заядох се с него, макар че останах до вратата и се облегнах на нея. Не исках да отварям защото най-малкото щеше да ме види в ужасно състояние- имах син кръгове под очите, не бях слагала и капка грим, освен това бях по халат с логото на хотела.
Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.forummotion.com/index.htm
Sponsored content





Апартаментът на Кристин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Кристин   Апартаментът на Кристин Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Апартаментът на Кристин
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кристин Далтън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip's girl world :: Ню Йорк :: Хотел-
Идете на: