Gossip's girl world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Училищните коридори

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Алисън ДиЛорентис

Алисън ДиЛорентис


Брой мнения : 131
Join date : 09.11.2009
Age : 31
Местожителство : На Ла Пуш с Джейкъб =)))

Училищните коридори Empty
ПисанеЗаглавие: Училищните коридори   Училищните коридори Icon_minitimeПон Ное 30, 2009 6:03 pm

Училищните коридори Rosscorridor
Върнете се в началото Go down
Алисън ДиЛорентис

Алисън ДиЛорентис


Брой мнения : 131
Join date : 09.11.2009
Age : 31
Местожителство : На Ла Пуш с Джейкъб =)))

Училищните коридори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училищните коридори   Училищните коридори Icon_minitimeПон Ное 30, 2009 6:07 pm

Излязохме през смях в коридорите при шкафчетата и набързо прибрахме всичко по чантите си.
- Момичета, не ми се седи тук повече... - казах им аз нацупено. - Хайде да отидем малко по магзините или някъде да хапнем... - предложих им аз.
Сетих се за Ема и Ким, на които казах, след този час да ни чакат на стълбите...това щеше да се отмени, не ми пукаше особено за тях сега.
- Добре да отидем да хапнем. - предложих им отново...
Върнете се в началото Go down
Kristin Dalton

Kristin Dalton


Брой мнения : 60
Join date : 11.11.2009
Age : 27

Училищните коридори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училищните коридори   Училищните коридори Icon_minitimeПон Ное 30, 2009 8:43 pm

Докато вървях здрава ръка хвана моята и ме обърна в другата посока. На там бил кабинета по химия. Доверих му се, защото точно сега той бе единствената ми карта за училището. Докато вървяхме оглеждах сградата отвътре. Личеше, че е елитна гимназия.
- Кристин Далтън - отговорих безизразно, като дори не го погледнах, а продължих да зяпам стените. Стигнахме до много познато за мен място - входът. Беше много настоятелен явно.
- Кабинета по химия? Благодаря много. - казах леко раздразнена. - Забави ме с още 15 минути, часа ще свърши, докато намеря стаята. - обърнах се и тръгнах в обратната посока.
Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.forummotion.com/index.htm
Ник Еванс

Ник Еванс


Брой мнения : 38
Join date : 13.11.2009

Училищните коридори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училищните коридори   Училищните коридори Icon_minitimeПон Ное 30, 2009 8:56 pm

Задържах ръката й без да й да шанс да се отделичи с повече от една крачка.
- Така или иначе вече закъсня с повече от 20 минути, няма смисъл да ходиш, ще направиш лошо впечатление и ще те запомнят, че винаги закъсняваш. - казах й аз.
- По-добре да не ходиш днес, а утре да се счита за първият ти ден и да направиш добро впечатление с присъствието си. - допълних аз сигирен в думите си.
Надявах се да я обедя и без това наистина беше скучно, поне да си имах компания...
Върнете се в началото Go down
Хейли Джеймс

Хейли Джеймс


Брой мнения : 53
Join date : 11.11.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Училищните коридори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училищните коридори   Училищните коридори Icon_minitimeПет Дек 04, 2009 6:19 pm

Вече бяхме в коридора и щяхме да бягаме от другите часове.Това бе нещо ново за мен,но беше яко.
Когато погледнах в очите на Дакота видях надежда да се съглася да излезем довечера.
-Така или иначе нямам никакви планове за довечера.Съгласна съм.-потвърдих и се усмихнах.
Може би щеше да е забавно.Нямах си и на идея къде се намираше мястото,където ще ходим.Добре,че Дакота ми даде адреса-и без това си бях изключително неориентирана,ако не знаех и адреса...щях тотално да се загубя.
Лошото беше,че не бях сигурна какво да облека.Трябваше стриктно да спазя съвета на Дакота.
-Добре,разбрахме се.В 20:00 пред клуб Маркуи.Ще изпълня съвета ти и ще нося нещо по-предизвикателно,бъди сигурна.-обещах.
-Чао!Ще се видим там!-казах и тръгнах към изхода.
Трябваше да се прибера у нас,да проверя за нещо по-предизвикателно в гардероба.Е,беше малко вероятно да имам такива дрехи,но винаги можех да купя.
Върнете се в началото Go down
Алис Грийн

Алис Грийн


Брой мнения : 13
Join date : 15.12.2009

Училищните коридори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училищните коридори   Училищните коридори Icon_minitimeНед Дек 20, 2009 8:29 pm

- Следващия ти час е по психология, нали? - отново реторичен въпрос. Но Крис скоро щеше да свикне. Беше мила, наистина щеше да бъде страхотна приятелка. Имах нужда от такава. Постоянно да мразиш хората беше уморително.
- От къде знаеш? - попита ме тя.
- Макар да не съм луда по Клюкарката и да не следя всяка секунда блога й за новини, знам всичко. Имам си други източници - отговорих й, докато вървяхме към психологията.
Туко-що се бях записала в училището и дори бях поискала същата програма като на Кристин. Информаторите ми не ме бяха излъгали - тя бе идеална за моя приятелка.
Върнете се в началото Go down
Kristin Dalton

Kristin Dalton


Брой мнения : 60
Join date : 11.11.2009
Age : 27

Училищните коридори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училищните коридори   Училищните коридори Icon_minitimeНед Дек 20, 2009 8:38 pm

- А какво имаше предвид под "поредното безименно момиче на Ник"? - попитах я и точно тогава от ъгъла се появи Ник. Бях толкова заблеяна, че за малко щях да се блъсна в него, докато Алис грациозно го избегна.
- Като говорим за вълка - каза си тя.
- От кога учиш тук? - попита я Ник.
- От сега. Вече се запознах и с Крис. - каза тя, а усмивката която се появи на лицето й, бе неразгадаема за мен. Някак си лукава и същевременно топла, искрена. Докато Ник като че ли не бе харесал новината.
Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.forummotion.com/index.htm
Ник Еванс

Ник Еванс


Брой мнения : 38
Join date : 13.11.2009

Училищните коридори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училищните коридори   Училищните коридори Icon_minitimeСря Дек 23, 2009 10:19 am

Тъкмо бях успях да изгоня момичето, чието име така и не разбрах. Готкото момиче си било помислило, че между нас имало нещо, някаква връзка...заблудено момиче, сега тя ще страда, сякаш не ме познава, та аз съм Ник Еванс за мен сериозни вързки няма...
Мислейки си това вече бях в училище и завувах по коридора към шкафчетата, когато едва не се сблъсках с Кристин и още едно момиче....По дяволите, Алис!!!
- От кога учиш тук? - попитах я аз.
- От сега. Вече се запознах и с Крис. - отговори ми Алис, а аз продължих да я гледам меко казано като втрещен, това тя да учи тук не ми харесваше особено.
- Нали беше с частни учители, какво те накара да си промениш решението? - попитах я.
- Във всеки случай не си ти красавецо! - каза ми тя и пое отново по пътя си. - Идваш ли Крис?
- Не, искам да говоря с нея. - отговорих й аз.
Дръпнах Крис за ръката преди да възрази.
- Не те съветвам да движиш с нея, не е най-добрата приятелка, която можеш да си избереш! - посъветвах я аз, макар да знаех, че няма да ме послуша....
Върнете се в началото Go down
Kristin Dalton

Kristin Dalton


Брой мнения : 60
Join date : 11.11.2009
Age : 27

Училищните коридори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училищните коридори   Училищните коридори Icon_minitimeСря Дек 23, 2009 7:07 pm

- Може би, но тя е единствената. Мислех си, че когато дойда тук момичетата ще се редят на опашка. Е, грешала съм. Всяка е прекалено заета да гледа не по-далеч от собствения си нос и да тормози другите. Кои по дяволите са Кралиците? Момичета с малко повече власт? А другите кои са? Те пък мислят как да угодят на тези три момичета, само и само те да са добре. Не искам да се събирам с тези момичета. Алис може да не е обра компания, както ти казваш, но поне не се държи, сякаш света се върти около нея. Тя ме забелязва. - изнесох лекция на Принц Приказни след което го попитах:
- Да не ми казваш, че ти си по-добра компания за мен? За Бога, ти спиш с различно момиче всяка вечер, не си правиш труда да запомниш поне първото й име, а ми говориш за добра компания. Ако не бях мис нямаше да знаеш и моето име.- усмихнах се иронично. - Алис може да е като теб и вероятно ме използва, но поне не се запъти към изхода, а след това да каже "Ти не беше ли някаква мис? Тогава здравей!". Ти не се интересуваш от чувствата дори на момичетата, с които искаш да спиш. - несъзнателно обърнах темата на разговора от Алис към Ник.
Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.forummotion.com/index.htm
Ник Еванс

Ник Еванс


Брой мнения : 38
Join date : 13.11.2009

Училищните коридори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училищните коридори   Училищните коридори Icon_minitimeЧет Дек 24, 2009 1:38 am

Шокирано поклатих глава сякаш някой ме бе ударил с нещо тежко и отстъпих карачка на зад. Как така изведнъж всичко се сведе до мен, дори не усетих как се беше сменил хода на темата, а по принцип винаги знам когато се говори за мен..е само тогава когато се говорят хуави неща де...
- Уоу уоу я чакай малко... - спрях я аз размахвайки ръце пред нея сякаш за да се предпазя от внезапна атака. - Как така темата се смени толкова бързо? - попитах я аз.
- И какво имаш предвид "с които искаш да спиш", аз не искам да спя с теб! - казах й аз. - Може би исках, но сега не искам не си струва! Ти си от онези момичета, които тръсят дълга и здрава връзка, а аз определено не съм от момчетата, които магат да я предложат. Не си падам по цялото това държене на ръце, гушкане в парка и тем подобни. - направих погнусена физиономия и дори ме побиха тръпки при мисълта за това.
- Както и да е чувствай се предупредена! - казах й аз. - Алис, асоциация - Проблеми, големи, големи пролеми!
Върнете се в началото Go down
Kristin Dalton

Kristin Dalton


Брой мнения : 60
Join date : 11.11.2009
Age : 27

Училищните коридори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училищните коридори   Училищните коридори Icon_minitimeЧет Дек 24, 2009 11:15 pm

Никога досега в целия си живот не бях чувала нещо, което да ме нарани толкова.
- Е, може би не си струва и да говориш с мен, защото съм истинско момиче. - бях готова да се разплача. Алис ме дръпна назад и тръгнахме нанякъде.
- Спокойно, мила! - опита се да ме успокои тя. - Мъжете като Ник не се интересуват от друго освен да задоволят фантазиите си.
Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.forummotion.com/index.htm
Алис Грийн

Алис Грийн


Брой мнения : 13
Join date : 15.12.2009

Училищните коридори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училищните коридори   Училищните коридори Icon_minitimeПет Дек 25, 2009 9:51 am

- От друга страна, ако търсиш романтика "запознай се" с най-добрия му приятел - Маркус. Той наистина е ... много нежен - кавичките си личаха в тона ми, докато си спомнях последните срещи с Марк - Но не и когато е с Ник - допълних.
- Има ли някое момче, някой мъж, с когото да не си спала в Манхатън? - попита ме Крис. Поне я бях накарала да се засмее, макар и леко.
- Ами... - направих невинна физиономия, усмихвайки се по уникален начин.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Училищните коридори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училищните коридори   Училищните коридори Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Училищните коридори
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip's girl world :: Ню Йорк :: Гимназията "Костънс билард"-
Идете на: