Gossip's girl world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 43, Berate str., Upper East Side, Manhatten, New York, USA

Go down 
АвторСъобщение
????
Гост




43, Berate str., Upper East Side, Manhatten, New York, USA Empty
ПисанеЗаглавие: 43, Berate str., Upper East Side, Manhatten, New York, USA   43, Berate str., Upper East Side, Manhatten, New York, USA Icon_minitimeНед Дек 13, 2009 10:09 pm

На този толкова дълъг адрес се намираше апартаментът на семейство Сандлър, в висока и луксозна кооперация. Охраната бе Брандън, злопаметен мъж на средна възраст с неособено добро чувство за хумор, но изпълняващ молби и заповеди. Апартаментът на Грейс бе на седмият етаж, в дъното на коридора.

Главната трапезария:
43, Berate str., Upper East Side, Manhatten, New York, USA 34p1h5f
Другата трапезария:
43, Berate str., Upper East Side, Manhatten, New York, USA Series_dateils_pop
Едната дневна стая:
43, Berate str., Upper East Side, Manhatten, New York, USA Laltrogiornolivingroomlayout2
Другата дневна стая:
43, Berate str., Upper East Side, Manhatten, New York, USA Laltrogiornolivingroomlayout17
Спалнята на родителите й:
http://interiorblog.com/wp-content/uploads/2009/01/hulstabedroom03.jpg
Банята им:
43, Berate str., Upper East Side, Manhatten, New York, USA Guest_bathroom
Другата спалня:
43, Berate str., Upper East Side, Manhatten, New York, USA ContemporaryItalianbedsbyFimes26554x457
Стаята на Грейс:
43, Berate str., Upper East Side, Manhatten, New York, USA Pink
Мини холчето й:
43, Berate str., Upper East Side, Manhatten, New York, USA Image15
Банята й:
43, Berate str., Upper East Side, Manhatten, New York, USA IH0504-62
Върнете се в началото Go down
????
Гост




43, Berate str., Upper East Side, Manhatten, New York, USA Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 43, Berate str., Upper East Side, Manhatten, New York, USA   43, Berate str., Upper East Side, Manhatten, New York, USA Icon_minitimeВто Дек 15, 2009 8:19 pm

Лимузината спря пред нас и аз излязох от автомобила. Протегнах се, чувствах тялото си сковано, и затраках с токчета към входа. Ползвах асансьора, както винаги, да не бях луда, и след няколко минутки вече отключвах вратата. Прекосих дневната, като поздравих Таря, прислужницата или там, както я наричаше мама, и надзърнах в кухнята. Най-неочаквано заварих своята майка там, надвесена над печката:
- Мамо, да не си се загубила? Банята е натам...
- Много смешно Рей, защо така се прибираш толкова рано? Аз пък си помислих, че ще се забавиш много повече. А, виж ти! Та ти от летището веднага се запиля! - превзе се майка ми, а аз й направих кисела физиономия.
- Ако си мислиш, че като използваш "Рей" си забавна, грешиш. Не прекалявай с експериментите, бебето не е виновно, че нямаш какво да правиш... - не й останах длъжна, смигнах й и се заизкачвах по стълбите към стаята ми. Отворих вратата, а към мен заподскача Шейли.
- Уф, да не мислиш, че имах някакво намерения да те домъкна в клуба?! Я, се успокой малко... - гушнах кутрето и събух обувките. Шмугнах се в банята и пуснах душа. Сресах косата си, съблякох дрехите и се шмугнах под душа...
...След десет минутки излязох по хавлия и се върнах в спалнята, където си нахлузих сатенената нощница и сложих един пеньоар отгоре.Обух черните пантофки, в тон с всички останали дрехи по мен, и си взех зрънце грозде от таблата до леглото ми. Помотах се малко и когато наближи единайсет и погледнах към часовника сключих недоволно вежди. Обикновено по това време тъкмо излзах... Не ми се правеше нищо особено, взе мобилният си и се обадих на Шейлин. Свободно... необичайно за нея. Въздъхнах и се пънах под завивките. Огледах стаята си. Това розово не ми харесваше вече... Може би комбинация между кафяво и оранжево или червено и черно... А защо не синьо и бяло? Нее... Сега исках само този ден да отмине и да дойде утрото... Мхм, утре бе вторник и имах безумната идея да стана в 7:00...
Изгасих нощната лампа, наместих се и затворих очи...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




43, Berate str., Upper East Side, Manhatten, New York, USA Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 43, Berate str., Upper East Side, Manhatten, New York, USA   43, Berate str., Upper East Side, Manhatten, New York, USA Icon_minitimeВто Дек 15, 2009 9:38 pm

Внезапно появил се лъч светлина проряза спокойствието ми и аз сключих вежди недоволно. Разтърках очи и ги отворих.
- Лола... - смънках под нос. Икономката дърпаше завесите на прозореца и явно се опитваше да ме събуди.
- Г-це Сандлър, както пожелахте - 6:30...
- Мхм... - изстенах и се прозях. Лола излезе от стаята, а аз се изправих пъргаво. Заподскачах към банята и започнах да се оправям. Измих си зъбите, сресах косата си и се върнах в спалнята, където взех мобилния си, отворих капачето и започнах да натискам бутончетата:
" Добро утро, поспаланке!
След половин час те искам пред "Блу Марлин Бийч Бар" :* "
След това влязох в гардеробната и след пет минутки се настаних пред огледалото. Хванах косата си, сложих малко гланц и накрая изглеждах така. Грабнах чантата и заслизах по стълбите надолу. В кухнята вече ме чакаше закуската - плодова салата и чаша прясно изцеден сок. Не беше едно от любимите ми, но откакто майка ми стоеше вкъщи повече от 5 часа, без спането, бях длъжна да се храня... по определен начин. Наместих се на стола до масата и боцнах една ягодка с вилицата си.
- Лола, ще изляза за около час и нещо, после ще се прибера да си взема учебниците и тръгвам към "Констанс билард". - тя ми кимна, а аз отпих глътка от сока.
- Да кажа ли на лимузината да ви чака?
- О, не, ще повървя. - усмихнах се, не бе чак толкова далеч. Изправих се, изгладих блузата си и излязох от апартамента...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





43, Berate str., Upper East Side, Manhatten, New York, USA Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 43, Berate str., Upper East Side, Manhatten, New York, USA   43, Berate str., Upper East Side, Manhatten, New York, USA Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
43, Berate str., Upper East Side, Manhatten, New York, USA
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Barney's New York
» Coffee Club "New York"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip's girl world :: Ню Йорк :: Квартали-
Идете на: