Gossip's girl world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Имението на сем.Олбрайт

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Мери Олбрайт

Мери Олбрайт


Брой мнения : 61
Join date : 24.12.2009

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeПет Фев 05, 2010 1:53 pm

Имението на сем.Олбрайт Imenie2
Върнете се в началото Go down
Мери Олбрайт

Мери Олбрайт


Брой мнения : 61
Join date : 24.12.2009

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeПет Фев 05, 2010 3:14 pm

Стаята на Мер
Имението на сем.Олбрайт BLAIRS_04
Имението на сем.Олбрайт BLAIRS_02
Имението на сем.Олбрайт 77b79569a050
Имението на сем.Олбрайт BLAIRS_01
Банята към стаята
Имението на сем.Олбрайт ?cat=11&img=409888

Стаята на Крис
Имението на сем.Олбрайт ?cat=11&img=408867
Банята към нея
Имението на сем.Олбрайт ?cat=11&img=410798

Стаите за гости
Номер 1
Имението на сем.Олбрайт Master-Bed-Room-design-3
Имението на сем.Олбрайт ?cat=11&img=415305

Номер 2
Имението на сем.Олбрайт Room_bedroom

Номер 3
Имението на сем.Олбрайт Rooms00

Tрапезариите
Имението на сем.Олбрайт ?cat=11&img=412079
Имението на сем.Олбрайт ?cat=11&img=413653
Имението на сем.Олбрайт ?cat=11&img=412078
Имението на сем.Олбрайт ?cat=11&img=412078
Имението на сем.Олбрайт ?cat=11&img=410790

Кухнята
Имението на сем.Олбрайт ?cat=11&img=417799

Джакузито, закрития басейн и сауната
Имението на сем.Олбрайт SANDANSKI-TIMEOUT-DJAKUZI
Имението на сем.Олбрайт SANDANSKI-TIMEOUT-BASEIN
Имението на сем.Олбрайт SANDANSKI-TIMEOUT-SAUNA

На двора
Имението на сем.Олбрайт Fh39
Имението на сем.Олбрайт Gallery2
Имението на сем.Олбрайт ?cat=11&img=413657
Имението на сем.Олбрайт B3
Имението на сем.Олбрайт Feng_shui_gardening_1
Имението на сем.Олбрайт 28bc6d0f9a
Върнете се в началото Go down
Химена Монтез

Химена Монтез


Брой мнения : 43
Join date : 04.02.2010
Age : 28
Местожителство : слiiвен :]

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeПет Фев 05, 2010 5:04 pm

През целия път мълчахме. Бях толкова уморена не си чувствах краката, макар че този път не вървях много.Облегнах се на седалката и затворих очи. ,,, След около час колата спря пред имението. Слязох бавно и тръгнах към багажника. Чад отвори багажника и ми подаде торбите. Понечих да ги взема когато Крис се появи:
-Остави това на мен. Отиди се преоблечи и елате с Мер при басейна. - кимнах и тръгнах след Мер. Едва дочаках да минем през дългата розова алея и да стигна да стаята си. Влязох вътре и се хвърлих на леглото.
Затършувах из гардераба си за банския. В такива моменти ми се искаше да си водя прислужницата от Мексико. Засмях се при мисълта да мъкна онази вещица след себе си. В този момент някой почука на вратата:
-Ъм,,, Влез - казах и затворих гардероба. Иззад вратата надникна Крис с чантите в ръце. - О,, Покупките. Дай да ти помогна - протегнъх ръка към торбите и неволно докоснах неговата. Дръпнах ръката си и смутенно казах: - Извинявай!
крис влезе, остави чантите до гардероба и каза:
-Няма нищо - погледна ме и се усмихна. Отговорих на усмифката му и тръгнах към торбите. Мислех да разопаковам всичко и така да слизам към басейна, но май не стана точно така,,, Когато минах покрай Крис, той протегна ръка и обви кръста ми. Придърпа ме към себе си и каза:
-На къде бързаш? После ще разопаковаш всичко. Сега ми обърни внимание - усмихна се протисна ме по-силно към себе си. Опитах се да се откопча от прегрътките му, но не се получи. Предадох се и го оставих да прави каквото иска....
Върнете се в началото Go down
Мери Олбрайт

Мери Олбрайт


Брой мнения : 61
Join date : 24.12.2009

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeПет Фев 05, 2010 5:19 pm

Щом влязох в стаята си съблякох роклята с която бях и си облякох банския.Тръшнах се на леглото и щях да заспя.Бях страшно уморена.Тогава вратата се отвори и влезе Чад с всичките покупки.
-Мерси остави ги някъде после ще разопаковам.
-Добре-каза той и остави нещатата в гардеробната стая.
Продължавах да си лежа по бански на леглото ,когато той легна до мен и започна да ме целува.
-Нали знаеш ,че ако Крис разбере ще те убие?-засмях се аз.
-Е ще рискувам.-усмихна се той и продължи с целувките.В кратката пауза добави-Не искам той да разбира.
-Аха и аз.-целунах го и свалих фанелката му, а той развърза горнището ми.
-Мер!Идвай!-чух ,че Химена ми викаше.
-Чад трябва да слизаме.
-Нее още малко.-продължихме да се целуваме около пет минути.
Станах и колкото и да не исках казах.
-Завържи ме и да слизаме докато не се качил някой.
Той ме завърза и слязохме на първия етаж ,където ни чакаха Крис и Химена.
Върнете се в началото Go down
Химена Монтез

Химена Монтез


Брой мнения : 43
Join date : 04.02.2010
Age : 28
Местожителство : слiiвен :]

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeПет Фев 05, 2010 6:29 pm

След краткият ни "разговор" в стаята ми го помолих да излезе, за да се облека. Малко трудно го накарах да излезе, но накрая успях да го накарам да ме изчака пред вратата. СЛед като затворих врата след него влязох в банята и си взех набързо един топъл душ. Имах спешна нужда от това. Изляох от банята, сресох косата си и облякох банският. Потърсих малката си чантичка за да сбутам телефона си и излязох. Крис ме чакаше до вратата вече преоблечен. Погледнах го и казах:
-Май се позабавих, а? - усмихнах се и затворих вратата.
-Не. Не си - каза той и ме прегърна.
Двамата слязохме в големия салон и изчакахме Чад и Мер да дойдат. В момента в който слязоха по стълбите Крис побесня. Не разбрах каква бе причината, а само проследих погледа му. Той бе вперил поглед в рЧад, койот бе прегърнал Мер през кръста
-Чад! - изсъска Крис. - Какво прави ръката ти зад сестра ми?
-Нищо. Прегърнал съм я. Не можя ли? - направи се на ударен Чад.
-Крис, успокой се. - прекъснах ги аз. - Не се ядосвай.
Мер стоеше и ги гледаше. Не разбирах защо не казва нищо. Щеше да ги остави да се изпокарат ли?
Върнете се в началото Go down
Мери Олбрайт

Мери Олбрайт


Брой мнения : 61
Join date : 24.12.2009

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeПет Фев 05, 2010 6:50 pm

-Стига ,Крис!-извиках аз.-С Чад сме само приятели и нищо повече.-обедих брат ми.-А и ти си виновен.
-Аз?И как съм виновен точно аз?!-извика ми Крис.
-Винаги сте двамата!Как очакваш да не станем приятели?-отново извиках.
Крис се поуспокои ... малко и попита Чад.
-Само приятели?
-Да.-отговори Чад.-Само приятели.
-Мисли му да не е така...-закани се Крис.
-Е хайде към басейна.-каза Химена.
Всички тръгнахме към басейна.
---------------------------------------------------
С Химена се излегнахме на шазлонгите и започнахме да си говорим докато момчетата плуваха.
Бях с този бански .
-Леле какъв скандал щеше да стане!-казах аз.
Върнете се в началото Go down
Химена Монтез

Химена Монтез


Брой мнения : 43
Join date : 04.02.2010
Age : 28
Местожителство : слiiвен :]

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeПет Фев 05, 2010 7:10 pm

-Ахам,,,Бая врява щеше да се вдигне. - казах аз и се завъртях по корем.
Двете с Мер останахме така замълчани, всяка замисляна за нещо си известно време. Докато мислех за днешният ден се сетих нещо и казах:
-Ъм,, Мери? Я ми кажи честно, какво стана днес във Виктория Сикрет? Май не съм се припознала в някой друг, а този който излезе от съблекалнята ти беше Чад? Нали? - погледнах я сериозно - Спокойно, няма да кажа на Крис.
Усетих, че навлизам в личното й пространство, но това си беше сериозно. АКо наистина това беше Чад, щеше да стане много лошо. Мер замълча. Не отговори. Помислих, че не и се говори и не повторих вапроса си.
Върнете се в началото Go down
Мери Олбрайт

Мери Олбрайт


Брой мнения : 61
Join date : 24.12.2009

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeПет Фев 05, 2010 7:30 pm

-Ами не.Само приятели сме.Онова беше недоразумение.Телефона ми звънеше и той ми го донесе.
-Добре, вярвам ти.-каза тя.
Чад се появи с плажно мляко и започна да маже гърба ми.Крис го гледаше накриво.
-Прекаляваш.-прошепнах на Чад.
Той не отговори.След това с Химена се потопихме в басейна.Поплувахме малко и стана късно.Разбрахме се да отидем да се нагласим и да тръгнем към някой клуб.

Върнах се в стаята си.Започнах да избирам рокля, когато Чад се появи.Хвана ме за кръста и ме повали на леглото.
Върнете се в началото Go down
Химена Монтез

Химена Монтез


Брой мнения : 43
Join date : 04.02.2010
Age : 28
Местожителство : слiiвен :]

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeПет Фев 05, 2010 8:37 pm

След басейна се отправих към стаята си. Исках преди клуба да се поосвежа малко. Бях решила да поседя петнайсет-двайсет минутки във ваната или да полежа малко. Влязох в стаята си и светнах лампите. тръгнах към банята, но точно преди да отворя вратата някои загаси лампите. Досетих се кой може да е, но се направих че не обръщам внимание. Влязох в банята и се потопух във ваната с гореща вода. "Какво блаженство"-помислих си След дългия и изтощителен ден имах нужда от това. Отпуснах глава назад и затворих очи. Докато лежах във ваната усетих нечии ръце по рамената си.Стана ми приятно, имах нужда от масаж. Отворих очи и видях Крис да стой до ваната. Стреснах се и дръпнах хавлията пред тялото си:
-Крис! Какво правиш тук?- попитах докато се опитвах да скрия възможно най-бързо.Той ме погледна и каза:
-Стига Химена. Знам, че и ти го искаш - бутна ме до стената и подпря ръцете си от двете ми страни, приклещвайки ме между него и стената
Опитах се да се освободя от клетката и казах с престорено сериозен глас:
-Ще влезе някой,,, - не можах да довърша изречението. Крис ме прекъсна с целувка....
Върнете се в началото Go down
Мери Олбрайт

Мери Олбрайт


Брой мнения : 61
Join date : 24.12.2009

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeПет Фев 05, 2010 8:52 pm

След като Чад ме повали на леглото и продължихме със заниманията си около половин един час.След това банският ми беше на пода ,както и неговия ,а леглото беше разхвърляно.
Възглавниците бяха на земята ,а телата ни бяха покрити със сатенения чаршаф.Продължих да го целувам жадно ,а мисълта ,че брат ми е толкова близо да ни хване не ме интересуваше много.След заниманията ни реших да си взема един бърз душ за да се поосвежа.
Влязох в банята и се изкъпах докато Чад спеше.
След това бях по хавлия.Реших да го събудя.Бяха минали два часа.
-Чад, мило ставай.
-Ей ,сладка ...-засмя се той.-Влизам да се изкъпя и идвам .
-Добре.-целунах го нежно и започнах да избирам тоалет.
Върнете се в началото Go down
Химена Монтез

Химена Монтез


Брой мнения : 43
Join date : 04.02.2010
Age : 28
Местожителство : слiiвен :]

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeПет Фев 05, 2010 9:26 pm

Не ми се получи много много това със сериозния тон.След около час вече всичко завършив леглото. Догато лежах в прегрътките му внезапно се сетих за уговорката ни. Станах като попарена от леглот, повличайки горния чаршаф подире си. Крис дръпна другия край и попита:
-На къде така се разбърза?
Обърнах се и само изписках:
-Оговорката за клуба. Мер и Чад сигурно ни чакат.- погледнах към торбите и извиках - Ужас! И тоалет не съм си избрала. - настръхнах. Обзе ме панически страх и започнах да ровя из гардероба си. Крис лежеше в леглото и ме наблюдаваше.
Най-сетне след половин час избрах тоалета. Реших да бъда с лилавата рокличка и лилавите обувки. Мнах покрай леглото и целунах Крис, после казах:
-Трябва да тръгваш - целунах го отново и му подадох дрехите - Облечи се.
Той взе дрехите и каза:
-Гониш ли ме? - засмя се той и ме целуна. После стана облече се и тръгна към неговата стая.
Върнете се в началото Go down
Мери Олбрайт

Мери Олбрайт


Брой мнения : 61
Join date : 24.12.2009

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeСъб Фев 06, 2010 2:07 am

Избирах си тоалет доста време, но най-накрая избрах.Облякох се така .
Kогато Чад излезе от банята се завъртях и попитах.
-Е какво мислиш?Харесва ли ти или да я сменя?
-Я по добре я свали.-засмя се той.
-И какво да облека?-попитах аз.
-Нищо!
-Чад!-ударих го леко по рамото ,а след това го целунах.
-Отивай да се обличаш в твоята стая.
-Добре.-съгласи се той и ме целуна сладко.
-Тръгвай.
Чад излезе от стаята ми само по хавлия и банският му остана захвърлен на земята до моя, а аз започнах да се гримирам.Докато си слагах чарвило в стаята ми дойде Химена, която изглеждаше страхотно.
Върнете се в началото Go down
Химена Монтез

Химена Монтез


Брой мнения : 43
Join date : 04.02.2010
Age : 28
Местожителство : слiiвен :]

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeСъб Фев 06, 2010 11:25 am

Влязох в стаята на Мер и тръгнах към гардеробната, от където те ми извика. Докато минавах покрай леглото се спънах в нещо. Сведох поглед и видях банският на Чад. Вдигнах го от земята и извиках:
-Мер!? Това какво е? - тя се показа от гардяробната и попита:
-Ъм,,, Кое? - и започна да се огледжда наоколо. Показах и банския и я погледнах строго:
-Нали се сещаш какво щеше да стане ако Крис,,, -недовърших изречението си. Някой почука на вратата. Двете с Мер истръпнахме:
-Химена, прибери го в гардеробната - каза Мер и тръгна към вратата
Тъкмо влязох в гардеробната, когато дочух гласът на Крис:
-Мер, готови ли сте с Химена? - попита той
-Почти, само да се гримираме - чух гласът на Мер. Тя дотича до гардеробната и каза:
-Отивай да се гримираш. Аз ще скатая това някъде.
Върнете се в началото Go down
Мери Олбрайт

Мери Олбрайт


Брой мнения : 61
Join date : 24.12.2009

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeНед Фев 07, 2010 12:31 pm

Какво ще обеснявам сега на Химена и сигорно ми е сърдита ,защото я излъгах.Скрих банския на Чад в гардероба ми и се върнах при Химена.Умирах от срам и не знаех какво да кажа.
Върнах се в стаята и започнах мълчеливо да нанасям молив на очите си.Очаквах Химена да каже нещо, но и тя мълчеше.
След като приключих с грима седнах на леглото да изчакам Химена.
Най-накрая тя каза ...
Върнете се в началото Go down
Химена Монтез

Химена Монтез


Брой мнения : 43
Join date : 04.02.2010
Age : 28
Местожителство : слiiвен :]

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeНед Фев 07, 2010 1:09 pm

Мълчах. Не меех да кажа нищо, което да загатне на Крис за издънката. Поседяхме в мълчание известно време, всеки замислил се за нещо. Внезапоно вратата се отвори и Чад влезе ухилен до уши и каза с напевен тон:
-Миличко гото,,, - не довърши. Крис го изгледа злобно иказа
-Ти на кого викаш миличко! Остави сестра ми намира! Не си проси боя - запретна ракави и тръгна към него.
Докато с Мер се опомним, двамта вече се бяха сбили:
-Крис! Крис! Недей остави го! - разпищя се Мер и тръгна към Чад
-Не се меси - изсъска той
Не издържах. Тръгнах към Крис и застанах пред него. Подпрях ръце върху гърдите му и казах:
-Хайде! Стига. Да те изведем от тук - хванах го за ръката и нправих един естествено безуспешен опит да го измъкна от стаята.
Върнете се в началото Go down
Мери Олбрайт

Мери Олбрайт


Брой мнения : 61
Join date : 24.12.2009

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeНед Фев 07, 2010 1:21 pm

-Никъде няма да ходя!!-развика се брат ми и внимателно изтласка Химена от пътя си и удари Чад.
-Крис ... Нее!!-извиках аз.Всеки момент щях да се разплача.
Крис не ме послуша и отново удари Чад, а аз започнах да плача.
-Как можа със сестра ми!!!- крещеше Крис.
-Крис и аз съм виновна.-казах аз, но той сякъш не ме чу.
-Как посмя ,Чад!-никога не бях виждала брат ми такъв.
-Крис остави го.-намеси се Химена.
Крис спря да го удря ,но продължи да вика.
-Толкова ли не ти стигаха другите момичета?Защо сестра ми?
Чад не отговори, а Крис още повече се вбеси.
-Отговори ми!Защо точно сестра ми?
Химена стоеше до мен и аз й казах тихо.
-Страх ме е какво мове да стане.-и се разплаках ...
Върнете се в началото Go down
Химена Монтез

Химена Монтез


Брой мнения : 43
Join date : 04.02.2010
Age : 28
Местожителство : слiiвен :]

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeНед Фев 07, 2010 2:11 pm

Истръпнах. Неможех повече да гледам това. От една страна разплаканата Мер, от дуга вбесения Крис, а от трета Чад, който мълчеше и не казваше нищо.
-Крис, стига викове. Моля те! Остави го - каза Мер през сълзи
-Казах ти не се меси - обърна се към нея Крис.
-Ще се меся! Това стана и заради мен - Мер млъкна зарови лице в шепите си и заплака
-Мер не си струва да плачеш. - Чад тръгна към нея, но Крис го спря:
-Не се доближавай до нея!
-Крис Олбрайт, престани! - извика Мер. - Обичам го и ти няма да ме спреш да бъда с него!
-Мер,,, Мер,,, Не прави глупости. Не се меси. Ще стане по-лошо. - казах й, но тя не ме чу.
-Или ще ме оставиш да бъда с него или ще напусна имението! - тези думи поразиха Крис. Не бе в състояние да позволи това на сестра си, но не искаше и тя да бъде с Чад. Познаваше го отлично, знаеше че не е никак постоянен.
Крис млъкна. Седяхме в тишина известно врем след което той каза:
-Прави каквото искаш Мер. - после се обърна към Чад и каза - А ти внимавай много с нея.
Отова успокой всички ни, най-вече Мер. тя прегърна Чад и го целуна,,,
Върнете се в началото Go down
Мери Олбрайт

Мери Олбрайт


Брой мнения : 61
Join date : 24.12.2009

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeНед Фев 07, 2010 3:30 pm

Kрис и Химена излязоха от стаята ми.Знаех ,че Крис ми е още сърдит ,а на Чад сигорно нямаше да говори известно време.Плана ни за клуба се развали и май щяхме да вечеряме вкъщи.Погледнах Чад и изтичах до банята да взема нещо с ,което да промия раните му.
-Съжелявам за случилото се.-казах и го целунах.
Той се отдръпна леко и ме попита.
-Ъм ,Мер наистина ли го мислеше онова ,което каза на Крис?
-Кое?-очудих се аз.
-Амии ... това ,че ме обичаш.
-Да.-казах без да се колебая.Исках да го попитам дали той ме обича ,но не го направих.
-Окей, мила.-каза той и ме гушна.
-Какво ще правим сега?
-Не знам.Мисля да говоря с Крис.-каза той.
-Да и пак да се сбиете ли?По-добре недей.Хайде да слезем долу за вечеря.
-Добре ,хайде.
Двамата слязохме в хола и седнахме на голямата маса ,която беше вече сложена от прислужниците.Очаквах Крис и Химена да се появят всеки момент...
Върнете се в началото Go down
Химена Монтез

Химена Монтез


Брой мнения : 43
Join date : 04.02.2010
Age : 28
Местожителство : слiiвен :]

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeНед Фев 07, 2010 4:05 pm

Излязохме от стаята на Мер и тръгнахме по коридора към неговата стая. Имаше нужда да се преобле че и да си почине малко. Вървях след него и не смеех да кажа нищо. Крис бе толкова ядосан. Не след дълго вече бяхме в неговата стая.Той отвори вратата и каза:
-Първо дамите - усмихна се и ми направи път.
Влязох в стаята и се настаних на дивана:
-Ъм,, Крис - погледнах го за момент после продължих - Защо се ядоса толкова?
Крис седна до мен на дивана и се облегна назад. Положи ръце зад вратът си и каза:
-Незнам.,,, - прошепна той. - Но ще го наблюдавам!
Прегърнах го и казах:
-Хайде. Вземи си душ и да слизаме долу. Мер и Чад сигурно ни чакат - усмихнах се и го целунах.
-Ако слязат,,, - отвърна Крис и ме придърпа по близо до себе си.
-Ще слязат.
-Ох, голям инат си! Отивамд а си взема душ и идвам. - Крис стана и тръгна към банята.
...
Когато слязохме долу Чад и Мед вече бяха седнали около масата. Крис се поизнерви от това, че са един до друг. Стиснах ръката му и прошепнах:
-Не се ядосвай. Всичко ще се оправи.
Седнахме до другите и започнахме да вечеряме
Върнете се в началото Go down
Мери Олбрайт

Мери Олбрайт


Брой мнения : 61
Join date : 24.12.2009

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeНед Фев 07, 2010 5:09 pm

Беше много тихо.Никой не казваше нищо.Крис избягваше погледа ми.Познавах го много добре и знаех ,че ми е сърдит.Говореха си нещо с Химена.Чад се наведе към мен ,хвана ръката ми под масата и прошепна.
-Хей ,искаш ли да отидем в джакузито ,не искам да те гледам тъжна.
-Ами става.-казах аз и станах от стола и Чад също се изправи.
-Извинете ни.-обърна се той към Крис и Химена , хвана ръката ми и тръгнахме към джакузито на двора.
Беше топла вечер и имаше пълнолуние.
Чад разкопча роклята ми и тя се свлече в краката ми.След това се потопихме в джакузито.Водата беше много приятна и наистина ми беше много добре.Денят беше много стресиращ и имах нужда от малко почивка.Когато се чувствах вече отпочинала се приближих до Чад и започнах да го целувам настойчиво ,а на него втора покана не му трябваше ...
Върнете се в началото Go down
Химена Монтез

Химена Монтез


Брой мнения : 43
Join date : 04.02.2010
Age : 28
Местожителство : слiiвен :]

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeНед Фев 07, 2010 6:13 pm

Изчаках Мер и Чад да излязат и казах:
-Виж, не са ли сладки. Нямаше нужда от всичко това. - облегнах се на рамото му и повдигнах глава нагоре за да го целуна.
-Да,, сладки са - промърмори той и отвърна на целувката.
След като приключихме с вечерята Крис попита:
-Тук ли ще седим, или се изнасяме нанякъде?
-Както решиш. Все ми е тая. Стига да съм с теб - наддигнах се на пръсти и го целунах.
-Добре тогава. Затвори очи .
Усетих как ме взе на ръце и тръгна нанякъде.,,, След известно врем спря. Чух как една врата се отвори и след това усетих как ме остави в нещо меко:
-Мога ли вече да отварям очи? - попитах плахо
-Почакай -усетих устните му върху моите. Наддигнах се в опит да задържа целувката за по дълга, но той се дръпна и каза - Изтърпи само още минутка ,,,,
Върнете се в началото Go down
Мери Олбрайт

Мери Олбрайт


Брой мнения : 61
Join date : 24.12.2009

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeНед Фев 07, 2010 7:11 pm

Когато стана много късно и хладно влязохме в къщата.Крис и Химена не бяха в хола.Отидох до бара и извадих щише с уиски.Налях в две чаши и подадох едната на Чад.
-Мерси.
Започна да ме целува ... .Пуснах музика и започнах да танцувам предизвикателно.След първата чаша последваха още няколко.Усилих звука на макс и продължих да танцувам пред Чад.
-Харесва ли ти?-попитах го.
-И питаш!-усмихна ми се и ме дръпна към себе си, а след това се озовах в капана на целувките му.И двамата бяхме много пияни.Музиката можеше да разруши къщата.Докато се целувахме хванах една възглавница и го пернах леко.
-Мер, така ли ще играем?-засмя се той и хвана една пухкава възглавничка.Удари ме съвсем леко.
-Бой с възглавници!-започнах да се смея.
''Боя'' започна и аз губех.Чад започна да ме гъделичка и безспорно спечели.
-ЧАД!СТИГАА!-смеех се и изпищях докато ме гъделичкаше.Той Спря и започна да ме целува без контрол....
Върнете се в началото Go down
Химена Монтез

Химена Монтез


Брой мнения : 43
Join date : 04.02.2010
Age : 28
Местожителство : слiiвен :]

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeНед Фев 07, 2010 7:53 pm

Всичко беше страхотно. Или поне бе докато Мер не се развика. Стреснха се и бутнах Крис, така че да мога да стана. Пових се с горния чаршав и затърсих роклята си:
-Какво стана Химена? - попита Крис - Не ти ли хареса - погледна ме и потупа свободното място в леглото.
-Не, не е това. Не чу ли Мер? - погледнах го изплашена.
-Да чух я. Не, не си струва заради това да прекъсваме заниманието си. - Крис стана и тръган към мен.
-Но сигурно е станало нещо. - казах притеснено и се наведох да потърся роклята си под леглото. - Ох къде е проклетата рокля!
Огледах се наоколо, но никъде не я видях. В този момент Крис ме прегърна през кръста и каза:
-Аз знам къде е. - целуна ме по шията и продължи - Но няма да ти я дам.
-Стига де. Ами ако Мер има нужда от помощ. Ами ако,,, - неможах да довърша. Крси сложи пръст пред устните ми и каза:
-Всичко е наред, щом още не са се разхварчали чашки и чинийки. А сега връщаме се в леглото .
,,,,
Върнете се в началото Go down
Мери Олбрайт

Мери Олбрайт


Брой мнения : 61
Join date : 24.12.2009

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeНед Фев 07, 2010 9:12 pm

-Чад!!-пищях аз.Той не спираше да ме целува.След това от много целувки и алкохол паднахме от дивана на земята, където бяха и дрехите ни.Продължихме играта си и след много време той ме гушна и ми пожела лека нощ.Завихме се в покривката на дивана и заспахме.

На другата сутрин ....
Върнете се в началото Go down
Химена Монтез

Химена Монтез


Брой мнения : 43
Join date : 04.02.2010
Age : 28
Местожителство : слiiвен :]

Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitimeЧет Фев 18, 2010 10:11 am

Беше към обяд. Слънцето огряваше телата ни през отворения прозорец. Двамата с Крис спяхме сгушени един в друг. По целия под бяха разхвърлени дрехи. Сатенаената завивка беше се свлякла на земята. ... Към един и половина се събудих. Огледах се и видях неразборията. Обърнах се към Крис и го целунах. Бавно се измъкнах от завивката и сабрах дрехите си. лязох в банята за да се поосвежа малко и оуснах водата за да се напълни ваната. През това време Крис се събуди. Чух как мърмори нещо и излязох от банята. Тръгнах към него и с усмифка казах:
-Добро утро бебчо! Как спа? - наддигнах се на пръсти и го целунах.
Крис се протегна и ме взе отново в прегрътките си:
-Идеално. - каза той и се усмихна. После добави: - Каква е тази вода дето се чува?
Ужас! Бях забравила за ваната. Откопчих се от прегрътката му и се затичах към банята. Спрях водата точно преди да прелее. Усмихнах се доволно и влязох във ваната.... Тъкмо бях се унесла, когато усетих ръцете на Крис по тялотот си. Отворих очи и прошепнах:
-Почайкай да се изкапя, а после ще слезем доло да хапнем - целунах го леко и отново затворих очи. Чух го какк промърмори нещо, но излезе.
....
Двамата слязохме по стълбите прегърнати. Говорихме си за нещо, когато ненадейно Крис млъкна.
-какво има бебчо - погленах го. Той не отговори. Проследих погледа му и видях причината за рязката промяна на настроението му. Чад и Мер спяха на пода завити само с покривката от дивана. Цялата трапезария беше разхвърлена. Бара беше опразнен. По пода се търкаляха празни бутилки уиски.
Крис почервеня от яд:
-Чад! Май вчерашното круше ти беше малко! - Крис тръгна заканително към спящата двойка без дории да се замисля. - Изведи Мери от тук веднага! - заповяда ми той
-Крис! Остави ги. Да идем в градината.
-Не се меси Химена - просъска той
-Не виждаш ли че са биле пияни! - застанах пред него и се опитах да гу разубедя.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на сем.Олбрайт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем.Олбрайт   Имението на сем.Олбрайт Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на сем.Олбрайт
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Имението "Самърс"
» Имението на сем. Еванс
» Имението на Леша Монро
» Имението на Катрин Милфорд
» Спа центъра в подземията на имението

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip's girl world :: Ню Йорк :: Квартали-
Идете на: