Gossip's girl world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Marquee Night Club

Go down 
+2
Алисън ДиЛорентис
Мелинда Гордън
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Мелинда Гордън
Admin
Мелинда Гордън


Брой мнения : 184
Join date : 09.11.2009
Местожителство : Перник

Marquee Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marquee Night Club   Marquee Night Club - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 15, 2009 9:30 pm

-Няма да-преди да продължи заговорих.
-Не не не мили не разбра ли условията?-попитах го и се усмихнах.
-Ди не изпращай това-започна той умолително.Жалко найстна го харесмах като приятел,до някъде можеше да се разчита на него..
-Хайде давай Али не мисля че имам еповече работа тук.ОИбърнахме се и трите и грациозно го загърбихме усмихнати,Али натисна едно копченце и след секунди клюкарката щеше да реагира...
-Искате ли да поседнем за секунда-попитах ги и те се усмихнаха.Повиках едия от барманите по традизиония ми наи бавно и плавно с пръст,повечето си мислеха че ги свалям,хаха.
-Донеси едно шампапнско,не нека бъдат дадесетниа.Станах и започнах да ептя в ухото му.
-Искаме и двадесет момчета имаме да празнуваме,ще ги отворите,когато ине кажем-казах му и той кимна.
-Горъдн-добавих сядайки и той кимна отново.Подсмихнах се и извадих телефона си,уф 106 неприети повикваня,от кой ли не и около 10-тина мейла някой от клюкарката пергледах ги на бързо,естествено не беше порпуснала фурора тук...
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.forumotion.net
Абигейл Кълан

Абигейл Кълан


Брой мнения : 79
Join date : 09.11.2009
Age : 34

Marquee Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marquee Night Club   Marquee Night Club - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 15, 2009 9:38 pm

-Хъм искам момчета - казах им аз
-Колко добре се чувствам след всичко това ,което направихме.Но въпреки това той ми липсва...-продължих аз и им се усмихнах
-Е сега какво мъже ще имаме ли тази вечер или ще останем без тях-и трите прихнахме
Върнете се в началото Go down
Алисън ДиЛорентис

Алисън ДиЛорентис


Брой мнения : 131
Join date : 09.11.2009
Age : 31
Местожителство : На Ла Пуш с Джейкъб =)))

Marquee Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marquee Night Club   Marquee Night Club - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 15, 2009 9:44 pm

- Аз лично моя го загубих някъде из разигралата се соматоха. - казах им аз и се огледах за Джейк.
Все още бях прекалено пияна за да се усетя ще прекалено много го юркам и разигравам и, че ще ми се хване да въдицата, а утре ще съжалявам заради десетките съобщения. Но пък какво пияна глава може ли да мисли? Не!
- Джейк! Диджейчооо - изкорещях аз, а Мел и Аби прихнаха.
Съзрях го сред тълпата да се приближава с група свои приятели и се обърнах към Аби.
- Виж сега Аби, Марк не си струваше. От самото начало знаеше що за стока ще излезе, липсва ти, но виж какво се задава. - казах й аз кимайки към групата момчета, които Джейк водеше, вероятно отново се дължеше на замаяната ми глава, но изглеждаха готини...
Върнете се в началото Go down
Мелинда Гордън
Admin
Мелинда Гордън


Брой мнения : 184
Join date : 09.11.2009
Местожителство : Перник

Marquee Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marquee Night Club   Marquee Night Club - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 15, 2009 10:12 pm

Точно тогава и се приближиха двадесетина бармана,които пък от своя страна взели по една бутилка шампанско,някой бяха найстна сладки или поне такива ги виждах сега.
Телефона ми извибрира и Аби и Аби последваха движенията ми онтвориха го и започнахме да четем какво е писала клюкарката.Прихнах,когато видях снимкатаи чух как не само за и момичетата се смеем ами половината клуб..
кимнах на барманите и от всякъде започна да се сипе шампанско,като че ли се къпехме с него,е не се намокрихме много,но веднага взех една чаша и я сложих под шишето,което един сладък барман държеше.Той се усмихна ,а аз отпих голяма глътка от излизащото се шампанско.
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.forumotion.net
Абигейл Кълан

Абигейл Кълан


Брой мнения : 79
Join date : 09.11.2009
Age : 34

Marquee Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marquee Night Club   Marquee Night Club - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 15, 2009 10:50 pm

Малко се понамокрихме ,но това не беше голяма загуба,само кадето бяхме изгубили алкохол.
-Е момичета наздраве за поредната съсипана мадамаа ако мога да я нарека така вобще-казах им аз и започнах да се смея.
След това забелязах едно сладко барманче и го повиках с пръст.След като дойде аз му прошушнах в ухото
-Вземи си една чаша и ела да седнеш при мен-усмихнах му се а след това зачаках момичетата да кажат нещо
Върнете се в началото Go down
Мелинда Гордън
Admin
Мелинда Гордън


Брой мнения : 184
Join date : 09.11.2009
Местожителство : Перник

Marquee Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marquee Night Club   Marquee Night Club - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 15, 2009 11:12 pm

Шампанското на въпросния барман свърши тъкмо като отй започна да ми се умилкма.Отдръпнах се от него и той се намръщи.
-Донеси текила на същата сметка-заявих му и той ме послуша.След минутка се върна с няколко шишета текила и видях разочарованата му физономия и прихнах,тъй като до мен се беше настанил някакво друго момче,очевидно не от персонала.
-Как казваше че се казваш-попитах го за втори път и отй се засмя поклащайки глава.
-Антъни-повтори той иза прихнах.
-Вярно,аз съм-преди да кажа името си той ме перкъсна.
-Определено знам коя си-подсмихнах се и погледнах към момичетат,които също бяха заети с новите си играчки,бяхме жестоки,но на кого му пукаше?!
Погледнах телефона си беше към пет сутринат,така че благослових всичко,за окето се сетих че утре училището ще е в ремонт,заради старите търби,които трябвало да бъдат сменени според мисис Крос.Усетих че си припомням не нужна информация и взех едно чаша с еткила и я надигнах.
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.forumotion.net
Абигейл Кълан

Абигейл Кълан


Брой мнения : 79
Join date : 09.11.2009
Age : 34

Marquee Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marquee Night Club   Marquee Night Club - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 15, 2009 11:32 pm

Всички имахме по една играчка за вечерта ,но и трите знаехме че утре телефоните ни ще бъдат побъркани
За това реших понеже не исках да си изключвам телефона и казах ма Мел
-Ей хайде да не им даваме номерата си -подшушнах и аз и двете прихнахме
Али беше прекалено заета с онзи ох забравих му името.
-Та Мел какво правихте докато бях с майка ми?-попитах я аз
Върнете се в началото Go down
Мелинда Гордън
Admin
Мелинда Гордън


Брой мнения : 184
Join date : 09.11.2009
Местожителство : Перник

Marquee Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marquee Night Club   Marquee Night Club - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 15, 2009 11:58 pm

-Мисля че лесон ще намерят номерата ни-казах и тя се подсмихна.
-Ами нищо осолено,освен че планираме купон в нас,поканите ще бъдат изпратени утре,а останалото ще ти го разкажем по-късно.
Тъй като в момента едва се чувахме от силната музика.
-Хайде да си ходим-накарах ги и тойзи до мен стана и ми подаде ръка,приех я,но не отвърнах на усмивката му.
-Мога да ви закарам-каза вече отвън и трите пирхнахме.Три лимузини чакаха пред входа и някак миловидната сумивчица,зарадвал се че ще ни откара се скри веднага и явно не му се искаше вече да бе отключил колата си,тъй като си бее нещо по-зле от таратайка..
-Хайде момичета чао-казах им и ги прегърнах,а няколко фотографа разбрали къде сме се скирли започнаха да щрапат.
-Отсноо купона нека се видим утре да разкажем и на Аби и да доорганизираме нещата-казах им и те кимнаха.Заговориха с техните си играчки,опитвайки се да ги разкарат,щях да порпусна това,ако моята не се караше със шофьора ми,умолявайки го да ме пусне и убеждавайки го че е с мен.
Щях да влезна вътре в отворента врата от шофьора и той щше еда разбере намека,да я затвори и да зареже онзи да си спори с вятъра,но ми препречи пътя.Защо беше толкова досаден?!
-Виж сега,ние не сме заедно-казах спокойно и серизно и физономията му помръкна,така че ме остави да си отиа сопокйно и междудругото не искам да ми звъниш.Шофьора затвори вратат иаз му кимнах усмихната,бях лоша,много пир това,но не ми пукаше особено.Извадих телефона си на път към нас баща ми ми беше звънал десетина пъти..
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.forumotion.net
Хейли Джеймс

Хейли Джеймс


Брой мнения : 53
Join date : 11.11.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Marquee Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marquee Night Club   Marquee Night Club - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 11, 2009 7:36 pm

Тук беше срещата ми с Дакота.
Когато излязох от таксито привлякох няколко погледа на случайни минувачи.Май за първи път виждаха човек да слиза от такси пред този клуб.
Стана ми неудобно и се изчервих.Веднага сведох поглед.Тогава забелязах една нередност.Синята ми рокля се бе намачкала от стоенето в таксито,така че я оправих бързо.
Вдигнах поглед нагоре-защо ли не бях учудена?Сградата пред мен беше изискана,изключително типична за тази част на града.
Не исках да влизам вътре все още,колкото и да ме умоляваше тялото ми.Въпреки палтото,късата коктейлна рокля си каза думата и сега трябваше да си нося последствията.
Застанах встрани от входа и зачаках Дакота,опитвайки се да не замръзна...
Върнете се в началото Go down
Дакота Самърс

Дакота Самърс


Брой мнения : 30
Join date : 11.11.2009

Marquee Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marquee Night Club   Marquee Night Club - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 3:18 pm

Излязох веднага след като шофьора паркира лимузината и ми отвори врата. Пооправих късата си розова рокля и се огледах за Хейли. Надявах се да не се е отметнала случайно...
- Здрасти! - каза женски глас и щом се обърнах разбрах, че е Хейли.
- Да, здрасти. - отвърнах аз и след няколко секунди попитах: - Защо седиш тук, а не влезе вътре?
- Аз.. - тръгна да казва тя, но я прекъснах.
- Да, да. Хайде да се позабавляваме. - хванах я за ръката и я повлякох навътре. Огледах се и щом намерих една празна маса, двете се запътихме на там, за да се настаним. Клуба не беше съвсем препълнен, но си имаше доста хора. Видях, че Хейли се оглежда, сигурно беше притеснена, за първи път идваше на такова място.
- Хубав тоалет. - похвалих я окуражително и вдигна ръка към един сервитьор стоящ на бара. Щом се приближи, поръчах без да го одостоявам дори с поглед - За мен едно мартини. Всъщност и за нея същото.
Момчето се отдалечи, а Хейли ме гледаше странно шокорана. Усмихнах й се, ако не пиеше, трябваше да се научи...
Върнете се в началото Go down
Хейли Джеймс

Хейли Джеймс


Брой мнения : 53
Join date : 11.11.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Marquee Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marquee Night Club   Marquee Night Club - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 7:04 pm

Шокирах се,когато Дакота ми поръча мартини.Аз дори не пиех.Никога не се бях напивала и критикувах това поведение.
Днес обаче явно всичко бе възможно-нямаше да се учудя дори краят на света да дойде,въпреки че според маите това щеше да се случи чак 2012 година.
Чувствах се странно-може би това бе усещането,което носеше бунтът.Харесваше ми,но не исках да ми става навик.Може би трябваше да се науча да държа на алкохол,но това изискваше време и...алкохол.
След като реших,че не би навредило да пийна мартини се загледах в тоалета на Дакота.Беше облечена с прекрасна къса розовя рокля-всяко момиче би й завидяло,стоеше й толкова добре.
Една остра болка в краката ме накара да откъсна поглед от събеседника ми.
Ужас!Високите обувки бяха изключително неудобни,имах чувството,че единствената им цел е да ми причиняват неуписуема болка.
Опитах се да се разсея отнея,като потърся сервиьора,на когото бяхме дали поръчките си.Ето че идваше.
-Две мартинита.-съобщи сухо той и постави питиетата на масата.
-Благодаря!-отвърнах тихо и се усмихнах леко.
Погледнах към Дакота.Май не одобряваше поведението ми.
-Е,добре...-въздъхнах.
Загърбих всичките си ценности и виждания и отпих от мартинито.
За секунда се намръщих леко-беше кисело,но бързо прогоних тази физиономия.
Погледът ми отново се спря върху Дакота-беше елегантна дори когато пиеше алкохол.
-Тази рокля много ми харесва и ти стои много добре.-уверих я и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Дакота Самърс

Дакота Самърс


Брой мнения : 30
Join date : 11.11.2009

Marquee Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marquee Night Club   Marquee Night Club - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 9:26 pm

Наблюдавах Хейли докато чакахме мартинитата. Определено имаше работа за вършене, ако щях да се заема с нея... Усмихнах се леко, на нищо конкретно, просто така. До сега бях движила само сдеца от 'моя свят' и ми беше интересно какво щеше да стане.
- Знам... така де, благодаря. - отвърнах на комплимента и отпих от мартинито.
За момент се вслущах в музиката, но после отново се върнах към Хейли.
- Та, как мога да ти казвам? - замълчах за момент, оставйки чашата на масата пред мен - И, междо другото, можеш да ме наричаш Кат... или Дакс. - попринцип позволявах на приятелките ми да ме наричат Ди, но като цяло малко имаха честта да употребяват този ми прякор. За Хейли... е, имаше вероятност за вбъдеще и тя да може да ми казва така.
Погледнах към нея очаквателно, или ми беше отговорила и не я бях чула или просто не беше казала нищо...
Върнете се в началото Go down
Хейли Джеймс

Хейли Джеймс


Брой мнения : 53
Join date : 11.11.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Marquee Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marquee Night Club   Marquee Night Club - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 13, 2009 3:51 pm

Хм... по принцип ме наричаха Хейлс,но не си представях Дакота да изрича така името ми.
Не се бях замисляла как би ми казвал някой като нея-изискан,с обноски и прочее.Най-вероятно се дължеше на факта,че се съмнявах,че бих контактувала с някого,от така нареченето,Висшето общество.
Беше трудно.Защо ме бяха кръстили Хейли?Защо не бях...Кристен или нещо подобно?Защо точно Хейли?
След десетсекундни гневни размишления реших да се предам.
-Можеш да ми викаш Хейлс.-плахо отвърнах,а гласът ми замалко да пресекне.
Опитвайки да се успокоя,обърнах внимание на музиката.Беше странна за мен,но хубава.
-Какво обичаш да правиш през свободното си време?-попитах след кратко мълчание.
Исках да разбера нещо за нея.Беше ми интересно да узная какви неща обича.
Върнете се в началото Go down
Дакота Самърс

Дакота Самърс


Брой мнения : 30
Join date : 11.11.2009

Marquee Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marquee Night Club   Marquee Night Club - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 13, 2009 9:14 pm

Отпих глъдка от мартинито. Хейлс. Добре.
- Ами, обожавам модата... майка ми напира да ставам модел, каквато е била тя. Не че съм нещастна.. - засмях се леко и след двусекундно мълчание продължих: - Обожавам да организирам купони и всякакви мероприятия, да купонясвам. Също обичам да танцувам и пея, а и да рисувам.
Мислех си, че бих могла да стана дизайнер, а и определено се чуваха добри отзиви от тези, които бяха виждали моделите и рисунките ми...
- Ами ти с какво се занимав.. - тръгнах да питам, но бях прекъсната от мобилният си телефон - Секунда. - казах на Хейли и извадих мобилния от чантичката си. Уф, идеално, носех си само единият... Поне ме търсеха на този. Погледнах съобщението и щом го прочетох, очите ми светнаха.
"Боже, Грейс! Грейс се върна!" искаше ми се да изкрещя и да започна да танцувам, но възпитанието и етикета ми не ми позволяваха да го направя. Пръстите ми започнаха да пишат по клавиатурата и изпратих на приятелката си съобщение, което галсеше: "По дяволите, защо не ми каза, че пристигаш? Аз съм в Клуб Маркуи, искам те тук до половин час. Целувки!"
Щом прибрах телефона, отново се обърнах към събеседничката си.
- До къде бяхме стигнали, Хейлс? А, щеше да ми казваш какво обичаш да правиш в свободното си време... - усмихнах се и се облегнах назад.
Върнете се в началото Go down
Хейли Джеймс

Хейли Джеймс


Брой мнения : 53
Join date : 11.11.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

Marquee Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marquee Night Club   Marquee Night Club - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 13, 2009 9:45 pm

Изглежда съобщението,което бе получила Дакс беше хубаво.Очите й просто светеха.
Е,аз не бях от момичетата,които искаха да знаят всичко,така че нямах никакво намерение да любопитствам.
-Аз обичам да композирам музика,а също и да слушам.-отговорих.-Честно казано,ме влече по-хард музиката.-засмях се,опитвайки се смехът ми да не звучи кокетно.-Друго...-замислих се за миг.-А,да,обичам да пиша стихове от време на време.
Така се бях залисала в разговора,че напълно забравих за мартинито си.Бях го изпила наполовина.Оставаше още толкова.Реших да си помогна,като отпия една по-голяма глътка.Вече не се мръщех като малко дете,което си беше постижение.
-Значи...би искала да се подвизаваш с модните среди?-усмихнах се,връщайки се в разговора.-Това е прекрасно!Поне според мен.-добавих накрая.
Все още беше 20.45,а вече ми се спеше.Днес бях станала доста рано.С мъка преглътнах една прозявка.Все пак не бе възпитано да се прозяваш,когато си на публично място,а да не говорим за място като това.
Върнете се в началото Go down
Катрин Милфорд

Катрин Милфорд


Брой мнения : 22
Join date : 11.11.2009
Age : 26
Местожителство : Шуменн

Marquee Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marquee Night Club   Marquee Night Club - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 13, 2009 9:58 pm

Лимузината спря и вратата се отвори. Шофьора ми подаде ръка, поех я и слязох.
- Да ви чакам ли, госпожице?- попита ме шофьора. Без да го поглеждам, му казах:
- Не, ще ти се обадя, когато имам нужда от теб.
Не изчаках отговора му и влязох в клуба. Заогледах се и погледа ми спря на две момичета. Едното го познавах, но другото. Това беше Дакота! Усмихнах се и се запътих към тях. Когато пристигнах до тяхната маса и казах радостно:
- Кат!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Marquee Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marquee Night Club   Marquee Night Club - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 13, 2009 10:02 pm

Вече се бяхме качили в лимузината и пътувахме. Внезапно проговорих:
- Мамо, татко, имам среща с Дакота в Marquee Night Club. Имате ли нещо против да ви оставя сами да се оправяте с багажа? - не дочаках отговор, а се наведох напред към шофьора на лимузината ни:
- Джъстин, остави ме пред Marquee.
- Добре, г-це Сандлър.
В лимузината бе топло и приятно. След няколко минути автомобилът спря и майка ми заръча:
- До полунощ те искам вкъщи!
- Да, да, добре... - отворих вратата и излязох в студа.
Точно отсреща бе вратата на клуба, пред която стоеше охраната. Тръгнах натам, смигнах да якият мъж и се шмугнах в заведението. Отне ми около секунда да намеря Дакота. Запроправих си път през танцуващите и говорещите хора с лакти и скоро зърнах приятелката си на бара. Пооправих косата си и затраках с токчета към бара. Кат не беше сама... до нея имаше още две момичета. Изправих гръб и се доближих до тях. Обвих ръце около врата на Даки.
- Как е моята Джей-Джей? - усмихнах се, а Кат се обърна и ме озари с очарователна усмивка.
- Грейс! - скочи на крака и ме прегърна, а аз й отввърнах. - Защо не ме предупреди, че ще се прибираш?!
- Изненадата е най-сладка, нали? - смигнах й и се настаних на столчето до нея. Присвих очи и се наклоних към другите момичета, едното се чувства неловко, а другото ме гледаше. - Тези, пък кои са?
Щракнах с пръсти и повиках бармана, като му поръчах същото като на Даки. Я, виж, ти, без мен Дакота правеше какво ли не...
Върнете се в началото Go down
Дакота Самърс

Дакота Самърс


Брой мнения : 30
Join date : 11.11.2009

Marquee Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marquee Night Club   Marquee Night Club - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 13, 2009 10:21 pm

Отпих от мартинито, когато чух как някой ме вика по име.
- Здрасти, Кейт! Отдавна не сме се виждали. - казах, когато се обърнах и я видях. Тя ми се усмихна и ме прегърна, а после седна до нас и си поръча нещо за пиене.
- Супер, ще станем голяма компания.. - засмях се, а двете ме погледнаха неразбиращо. Само след секунда обаче се появи Грейс и на тях им стана ясно какво имам в предвид.
- Здрастиии... толкова се радвам, че си тук! - усмихнах й се с истинска радост. - Това са Хейли Джеймс и Катрин Милфорд...
Грейси поогледа и двете, а после направи някаква усмивка със смесица от чувства.
- Чувала ли си се със Шейлин скоро? - попита ме Сандлър.
- Не... няма да се очудя и тя да се появи. - засмях се, знаех че е невъзможно.
Отпих последната глъска от коктейла и поръчах на бармана нов.
- Момичета, не мисля, че е редно да оставяме дансинга без нашето присъствие още дълго.. - изкикотих се, а Грей ми смигна към едни момчета стоящи на десетина метра.
Толкова се радвах, че тя е тук, тъкмо щеше да ми помогне да накарам Хейли да се поотпусне. А с помощта на Катрин, ако получехме такава, върху Хейлс щеше да има резултати още до края на вечерта. Прогоних тези мисли, все пак избора беше нейн. Усмихнах се и отбих пръси около чашата с новото ми питие.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Marquee Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marquee Night Club   Marquee Night Club - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 13, 2009 11:08 pm

Задърпах Кат към средата на дансинга, а тя от своя страна подкани другите момичета. Избутах няколко души, за да ни направят място и се понесохме в танц. Музиката бе приятна, този клуб бе на ниво и често идвах тук преди. Токчетата ми тракаха по пода, а разноцветни светлини огряваха мен и останалите. Около десетина минути танцувахме, когато реших да спра и се върнах на бара до питието си. Отметнах кичур коса от лицето си и обвих пръсти около чашата си. С мен се върнаха Джеймс, Милфорд и Сам и също седнаха на бара. Имах толкова много въпроси, Даки също, предполагам, че не знаех от къде да започна. Утре на училище щяхме да си поговорим на дълго и на широко. Ноктите ми затракаха към плота и подхванах:
- Джеймс и Милфорд не са ми познати фамилии, да не би да сте нови?
Огледах внимателно двете момичета. Хейли, видимо по-дребничка и май че първокурсничка или нещо от този род, ми се стори симпатична, но твърде стисната. Хмм... от нея щеше да се получат интересни работки. Другата, малко по-нисичка от мен, бе с видимо по-голямо самочувствие, но нещо в нея не ми допадаше... Кривнах глава настрани и я обходих стойностно, но не можах да разбера какво й куца. Имаше твърде... миловидно изражение. Засмях се на ум и стиснах устни, за да прикрия усмивката си.
- О, майка ти е Саманта Мифорд, нали? Дизайнерката? - момичето кимна и аз измънках едно "Мхм." Майка ми я познаваше или поне имаше някакви връзки.
Следващите минути прекарах в пиене, докато обикаляхме страните бях под зоркото око на родителите си и не ми бе позволено да пия алкохол кой знае колко много, и слушах с половин ухо разговора, като не оставах по-назад и се вмъквах между изреченията им. Не можех да хвана кой знае колко, трябваше да влизам в крак с нещата. "Клюкарката" щеше да си свърши работата. След четвърт час се наклоних към Даки и прошепнах в ухото й:
- Госпожичке, утре в училище ми дължиш на дълго и на широко обяснения. - изгледах я преценяващо и се обърнах към Хейли и Катрин. - Аз ще бягам. Лека ви нощ.
Гушнах Кат на бързо, платих мартинито или каквото там беше и пратих съобщение на шофьора си да ме взема, а докато вървях към изхода направих знак на Кат да ми звънне.
Излязох от клуба и въздъхнах. Кой знае какви момичета се бяха появили в Горен Ийст Сайд. Шмугнах се в лимузината, която ме чакаше и облегнах глава на облегалката.
Върнете се в началото Go down
Дакота Самърс

Дакота Самърс


Брой мнения : 30
Join date : 11.11.2009

Marquee Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marquee Night Club   Marquee Night Club - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 15, 2009 7:25 pm

Грейс ме прегърна, а аз прошепнах в ухото й:
- Определено ще ти разказвам... Чао, обичам те! - усмихнах й се и после се обърнах към Хейли и Кейти. Прекарах още около час в разговори, малко танци и допиване на второто си питие, накрая направо ми се искаше да умра. Не знаех защо, не вярвах да е заради клуба, пиенето или компанията... направо не знех защо. Обърнах се към двете си събеседнички и проговорих:
- Момичета, съжалявам, но и аз ще тръгвам. Не е в мой стил, нито пък на Грейс, попринцип и двете сме нощни птици... - усмихнах се и изпих последната глъдка от чашата.
- Хей, ето, за двеете мартинита... всъщност плащам и техните. - усмихнах се на бармана и му подадох една от кредитните си карти. Кейти, а и Хейлс понечиха да възразят, но ги спях с поглед. Извадих телефона от чантичката и повиках шофьора си.
След като момчето ми я върна и събрах нещата си, изправих се и казах на момичетата:
- Е, чао. Беше приятно... забавлявах се. - тръгнах към изхода и преди да изляза, обърнах се и им помахах.
Отвън ме чакаше лимузината, качиих се и се отправихме към къщи...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Marquee Night Club - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marquee Night Club   Marquee Night Club - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Marquee Night Club
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pure Night Club
» Club Tryst
» Club Opera
» Club Vanilla
» Coffee Club "New York"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip's girl world :: Ню Йорк :: Из Ню Йорк-
Идете на: