Gossip's girl world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Northern Lights Disco

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Алисън ДиЛорентис

Алисън ДиЛорентис


Брой мнения : 131
Join date : 09.11.2009
Age : 31
Местожителство : На Ла Пуш с Джейкъб =)))

Northern Lights Disco Empty
ПисанеЗаглавие: Northern Lights Disco   Northern Lights Disco Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 10:59 pm

Northern Lights Disco NorthernLightsDisco
Northern Lights Disco DISCO_PT
Върнете се в началото Go down
Ник Еванс

Ник Еванс


Брой мнения : 38
Join date : 13.11.2009

Northern Lights Disco Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Northern Lights Disco   Northern Lights Disco Icon_minitimeНед Дек 06, 2009 10:07 am

Лимозината ни паркира пред клуб Нортерн Лайт, обичах това място, повече мясаше на дискотека, но и клуб му вървеше да се нарича. Слязох пръв от колата, а след мен слезе и Марк, разбира се доста на брой папараци ни наобиколиха за да ни щтракат, а аз извадих слънчевите си очила. Не ми пукаше, че е вечер, светкавиците ме заслепяваха.
Усмихнах се на някой друг, папарак колкото да не е без хич, помахах на група момиче, решен по-късно да се присъединят към нас, а след това влязохме в дискотеката.
Вътре музиката бучеше от всякъде, имаше танцуващи хора на дансинга и беше абсурд да си намери и едно свободно място. Е за другите разбира се, за Еванс винаги имаше.
- Г-дин Еванс, каква приятна изненада. - посрещна ме една от сервитьорките.
- Наричай ме Ник. - казах й аз намигайки й, а тя се подхилна.
Настани ни на едно празно сепаре в централната част на дискотеката, а малко следтова ни донесе няколко бутилки уиски, бутилка текила и няколко солници,още шотове, лимончета, бутилки с водка и 2 шампанско, винаги започвахме с него.
След 30 минути половината алкохол беше упостошен, а на масата ни имаше около 20 момичета, както Марк обичаше да казва "По една за всеки пръст на ръката!", но около него имаше малко по-малко от десет, а аз се чудих на къде да помръдна.
Седяхме в дискотеката доста време, половината от вечерта дори не я помнех от огромните количества алкохол, които бях погълнал, помнех смътно, че танцувахме, а това което разбира се бях запомнил изцяло бе момичето, с което в крайна сметка си тръгнах...
Върнете се в началото Go down
 
Northern Lights Disco
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip's girl world :: Ню Йорк :: Из Ню Йорк-
Идете на: