Gossip's girl world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Central Perk

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Абигейл Кълан

Абигейл Кълан


Брой мнения : 79
Join date : 09.11.2009
Age : 34

Central Perk - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Central Perk   Central Perk - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 16, 2009 9:58 pm

-Незнам ако искаш може да пиша на Марк и ти на Джейк а Мел може да вземе брат ми и да излезем на групова среща ?
-Какво ще кажете?- попитах ги аз а през това време написах смс на Марк

*Скъпи ако искаш тази вечер да излезем,ще ти пиша по - късно каде и как....*

-Е добре аз писах на Марк,Али ти можеш да пишеш на Дж , а Мел на брат ми - казах им аз и се подсмихнах
Върнете се в началото Go down
Мелинда Гордън
Admin
Мелинда Гордън


Брой мнения : 184
Join date : 09.11.2009
Местожителство : Перник

Central Perk - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Central Perk   Central Perk - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 16, 2009 10:37 pm

-Няма шанс да излезна с брат ти,с онова нещо ,което последно видях с оранжева светеща акто фар коса.-заявих и съвсем безмилостно,а те прихнаха.
-Просто не ме броите-казах им,когато усетих че се спогледаха и после погледнаха задружно списанията и момчетата около мен.
-Стига-заявмих им серизно и затворих списанията всякаш са някакви ужасно стари и дебели паристоричски томове.Те се подсмихнаха и аз започнах на ново.
-Момичета-казах и те прихнаха,но се прибирха че няма да излезна с оранжевокоското и с онзи,който дори не помнех името му...
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.forumotion.net
Алисън ДиЛорентис

Алисън ДиЛорентис


Брой мнения : 131
Join date : 09.11.2009
Age : 31
Местожителство : На Ла Пуш с Джейкъб =)))

Central Perk - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Central Perk   Central Perk - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 16, 2009 11:05 pm

- Тогава моя брат! - заявих след миг. - Хайде Мел, брат ми е...хубав... - изкривих си душата докато го кажа. - Е все пак е ДиЛорентис, трябва да притежава от красотата на рода. - казах й аз фиксирайки себе си и се засмях.
Брат ми се връщаше вчера, колкото и гадничък да беше притежаваше чара на фамилията, беше някак бунтар, но и в същото време загрижен. Все пак беше в корпуса на мира, а е едва на 20, е не, че не го направи само за да се докаже пред нашите де.
- Добре, помисли си аз ще пиша на Джейк. - казах й аз и се ухилих.
Облегнах се назад и започнах да пиша смс.

"Ще те чакам в 20:00 бъди точен!"
Усмихнах се и го изпратих, а после погледах Мел с очакване.
- Хайдеее винаги си харесвала Джаред...
Върнете се в началото Go down
Мелинда Гордън
Admin
Мелинда Гордън


Брой мнения : 184
Join date : 09.11.2009
Местожителство : Перник

Central Perk - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Central Perk   Central Perk - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 17, 2009 12:11 am

-Харесвам го така както харесвам,приятелите си-заявих им и незнайно защо хме напуши смях,който прикрих със сигурност успено,тъй като нямаше страни погледи насочени към мен.
-Защо просто не идете двете на тази среща,а аз ще мога да науча за теста ми по психология-заявих ими бях съвсем серизно имах доста за довършване и донаучване по този тест,а нямах време.
-Аз найстна ви говоря серизно-уверих ги за поредне път
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.forumotion.net
Абигейл Кълан

Абигейл Кълан


Брой мнения : 79
Join date : 09.11.2009
Age : 34

Central Perk - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Central Perk   Central Perk - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 17, 2009 12:22 am

-Хъм добре тогава нека всяка да иде на срещата , а аз ще пиша на Марк да дойде у нас,Мел ще иде да учи , а Али ще излезе с Дж нали им е първата срща - след като го казах с Мел се спогледахме и избухнахме в истеричен смях.
-Хахаха много смешно - каза Али и ни се уплези
Докато чаках да кажат нещо писах на Марк смс в 20:00 да е в нас

Върнете се в началото Go down
Алисън ДиЛорентис

Алисън ДиЛорентис


Брой мнения : 131
Join date : 09.11.2009
Age : 31
Местожителство : На Ла Пуш с Джейкъб =)))

Central Perk - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Central Perk   Central Perk - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 17, 2009 9:19 pm

Усмихнах се тайничко, без да признавам, че в интерес на истината бях доста ентусиазирана за срещата довечера, защото като се замислих се оказа, че напоследък не бях излизала с момче. Всички бяха за играчка в клуба или дискотеката и никой не приемах на сериозно...сега беше някак различно и тръпнех в очакване да видя как ще се развият нещата.
Отпих от кафето си и погледнах към часовника на стената, преглътнах едва ли не задавяйки се.
Показваше един часа, трябваше вече да съм в имението за официалния обяд с баща ми. Изправих се бързо и грабнах чантичката си и извадих кредитната си карта викайки сервитьорката.
- Всичко! - казах й аз посочвайки масата, безмислено беше да тегля само за едното кафе.
- Момчета закъснявам за обяд с баща си. - казах им аз.
Момичето се върна с картата ми. Прегърнах Аби и Мел и след това изхвърчах към лимозината, а след това към имението.
Върнете се в началото Go down
Мелинда Гордън
Admin
Мелинда Гордън


Брой мнения : 184
Join date : 09.11.2009
Местожителство : Перник

Central Perk - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Central Perk   Central Perk - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 18, 2009 9:33 pm

След като Али си тръгна,останахме още малко с Аби,говорехме си за различни неща,но все пак пао едно верме решихме да ставаме.
-Хайде-казах й и се подсмихнах.
Станахме и се разделихме на входа ъм лимозините си,преди това я пергърнах и и махнах с ръка,докато влизах вътре,през отворената от шофьора врата,на лимузината.
Правеше ми се нещо,но не знаех какво,тка аче щях да се задоволя с байсейна в имените оили в СПА къщата може ми,усмихнах се на идеята и не осъзнах че вече бях пред нас..
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.forumotion.net
Sponsored content





Central Perk - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Central Perk   Central Perk - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Central Perk
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip's girl world :: Ню Йорк :: Из Ню Йорк-
Идете на: