Gossip's girl world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip's girl world

Първият български РП форум посветен на Клюкарката
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Victoria's secret

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Мелинда Гордън
Admin
Мелинда Гордън


Брой мнения : 184
Join date : 09.11.2009
Местожителство : Перник

Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Victoria's secret   Victoria's secret Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 3:08 pm

Victoria's secret Img_0282

Цените определяте вие,но нека бъдат прилични Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.forumotion.net
Мелинда Гордън
Admin
Мелинда Гордън


Брой мнения : 184
Join date : 09.11.2009
Местожителство : Перник

Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's secret   Victoria's secret Icon_minitimeСъб Ное 14, 2009 8:15 pm

Обожавах този магазин,беше съвсем близо до Шанел,така че не използвахме лимузината,освен това че дадох покупките на шофьора си.
Влезнахме въте и започнахме да обикаляме из рафтовете,найстна го обожавах.
-Харесах си нещо доста спротно-подсмихнах се,когато го огледах за втори път и реших че ще го имам.
-Кое-показа се от зад Аби.
-Ето това извадих го,тя се усмихна беше странно,не си падах особено по-спортно елегантите дрехи,освен като не тичахме или не бяхме във фитнеса,но това ставаше за сутрешно тичане в парка..
Качихме се на втория етаж и там всякаш беше рай...
Започнах да обяснявам на момичето,което ходеше по мен и тя само вадаше и трупаше в ръцете си омя размер:1,2,3,4 моментано съзрях обувките,които щяха най-много да си отиват на последната рокля,която поисках,така че ги посочих и тях,взех червените
След това продължих с още няколко роклитази, тазии тази.
-Обувки-казах но момичето,което повика друго исе разтовари,продължи да ходи по мен, с леко отчаяна физономия..
-Тези,започнах аз ий кизах номера сии тези Кафявите от този модел и тези също
Искам и тези ботуши и спирам трябват ми обувки за партито-казвайки това се замислих,и ботуши можеше да вържа на някоя рокля,все пак се отдръпнах от ботушите..
-Червените от тези Златистите от този моделтезитези също,паодсмихнах се той като видях как очите на момичето се врътнахаЗачудих се кой звят,но реших да е свметло кафявотопосочих сивите
-от тези искам сините -сребристите
-И кафявите от тези
Върнете се в началото Go down
https://ggworld.forumotion.net
Алисън ДиЛорентис

Алисън ДиЛорентис


Брой мнения : 131
Join date : 09.11.2009
Age : 31
Местожителство : На Ла Пуш с Джейкъб =)))

Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's secret   Victoria's secret Icon_minitimeСъб Ное 14, 2009 10:16 pm

Всеки беше наясно, че любимия магазин на Мел беше Виктория Сикрет, дори самата Клюкарка не веднъж го беше споменавала. Аз също обожавах моделите на компанията, винаги можеше да се намери нещо подходящо за всеки повод.
- Хайде... - подканих момичето зад мен да се разбърза, вече я бях уведомила за размерите на роклите, разбира се най-малкия винаги беше най-отпред и беше лесно просто да откачам закачалките и да ги слагам в ръцете й.
Харесах си една зелена, след това една черна, а по-късно добавих и още една. Взех си в розово, една в синьо, която беше доста подходяща за партито. Още една, която също беше подходяща, но едва ли щях да я облека за това парти и една в залтно и пайети. Преди да се насоча към обувките си взех една в синьочервено.
- Сега обувки. - казах аз.
Момичето остави роклите на касата и побърза да се върне преди да съм се развикала...е не за пръв път пазарувах тук, понякога ставах доста нервна.
- От тези в черно, такива в бяло. От тези искам и в двата цвята, а от тези в кафяво. Искам и тези сивите, от тези в черно, такива отново и от двата цвята, а от тези в черно. Ооо и съм влюбена в тези. - казах аз подавайки и последния чифт, който бях харесала.
За сега след като не знаех с какво ще съм не беше лошо да се запася за всички случаи.
- Трябва ми нещо в златно. - казах аз замислено вътрейки се около обувките, но тогава забелязах сладурски ботички в сиво и розово. - Искам и тези, по чифт от двата цвята. Тези в златно и това е. - казах накрая и се запътихме към касата.
След като ми направиха сметката подадох кредитната си карта, а след това и покупките на шофьора си, който се беше върнах с Принцеса в ръце.
- Ето я и моята сладурана. - казах аз взимайки я в себе си. - Отнесе ги в колата... - казах на шофьора си и той покорно се запъти на там.
- Мел, а сега? - попитах я аз. - Версаче? Или първо ще напазаруваме за моята малка Принцеса?
и една в
Върнете се в началото Go down
Химена Монтез

Химена Монтез


Брой мнения : 43
Join date : 04.02.2010
Age : 28
Местожителство : слiiвен :]

Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's secret   Victoria's secret Icon_minitimeЧет Фев 04, 2010 9:00 pm

След половин часово мърморене и омоляване от страна на Крис и Чад Мер се сагласи да ни закарат. Настанихме се удобно на задната седалка и се замислихме от къде да започнем с обиколката. Първото място за което се сетих беше Виктория Сикрет. Обърнах се към Чад и казах:
-Ъм,, карай първо към Виктория Сикрет. АКо не си намерим нищо там ще отидем другаде.
-Аааа! Не,,, - засмя се Чад
-Да не си марморил толкова да ни закараш - скастри го Мер.
След около 15-тина минути бяхме пред вратите на Виктория Сикрет. Чад спря колата и двете с Мер слязахме и се отправихме към магазина,,,
Върнете се в началото Go down
Мери Олбрайт

Мери Олбрайт


Брой мнения : 61
Join date : 24.12.2009

Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's secret   Victoria's secret Icon_minitimeЧет Фев 04, 2010 9:09 pm

Чад паркира и ми отвори вратата, а Крис отвори вратата от страната на Химена.
-Е ние да влизаме ли?-попита Крис.
-Да!-каза Химена.
-Уфф.-измрънка Чад.
-Хайде да влизаме!-казах и се направих ,че не забелязвам мрънкането на Чад.
Двамата се настаниха на едно диванче ,а ние с Химена започнахме да разглеждаме.
Започнах да избирам всякакви рокли и обувки и се запътих към пробните.Химена също си беше избрала много неща.Крис я гледаше и се усмихваше , а Чад пак си играеше с телефона.
Върнете се в началото Go down
Химена Монтез

Химена Монтез


Брой мнения : 43
Join date : 04.02.2010
Age : 28
Местожителство : слiiвен :]

Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's secret   Victoria's secret Icon_minitimeЧет Фев 04, 2010 9:31 pm

Докато момчетата киснеха на канапето двете с Мер обиколихве всички рафтове с дрехи.
При толкова много дрехи си беше трудно да избереш нещо, но в крайна сметка се спрях на 4 рокли, два чифта ботушки и две страхотни блуски. Мер и тя си избра доста неща, след което двете се отправихме към пробните:
-Е,,, Мер, какво мислиш: червената рокличка или черната? - сложих едната закачалка пред мен след това и другата и зачаках отговора на Мер.
Мер не отговори. Беше се замислила нещо и не ме слушаше... Бяхме почти до съблекалните, когато телефонът на Мер се разписука....
Върнете се в началото Go down
Мери Олбрайт

Мери Олбрайт


Брой мнения : 61
Join date : 24.12.2009

Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's secret   Victoria's secret Icon_minitimeЧет Фев 04, 2010 9:48 pm

-Черната.-казах и погледнах телефона си.Пак нов sms и пак от Чад.Прочетох го.
В него пишеше:''Пробна N5''
Какво означаваше това?-почудих се наум.Изтичах и влязох в пробна номер 5 и се озовах в ръцете на Чад.
-Хей,сладурано.. много си бърза.-засмя се той.
-Какво искаш ,Чад?-попитах го без заобикалки.
-Теб.-каза той.
-Да за два дни нали.-засмях се престорено.
-Не, стига Мер.
-Познавам те ,Чад.-казах остро.
-Моля те ,Мер.-каза той и изглеждаше искрен.
-Окей ,но Крис не трябва да знае и се надявам да не ме лъжеш.
-Не те лъжа.-каза той и ме целуна леко по устните ,а след това излезе от пробната.
Стоях зашеметена минута след това пробвах една рокличка и излязох от пробната да потърся Химена.
Върнете се в началото Go down
Химена Монтез

Химена Монтез


Брой мнения : 43
Join date : 04.02.2010
Age : 28
Местожителство : слiiвен :]

Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's secret   Victoria's secret Icon_minitimeЧет Фев 04, 2010 9:59 pm

Влязох в първата пробна която беше свободна. Облякох черната рокличка и излязох. Тръгнах да търся Мер за да я попитам как ми стои,,, От една от пробните видях да излиза Чад. Зачудих се какво ли ще търси Чад в пробната, но реших да не любопитствам. Отидох до голямото огледало и се завъртях няколко пъти за да се огледам от всички страни. В този момент и Мер дойде:
-Хей, Мер търсих те.
Тя се усмихна и каза:
- Какво ще кажеш? Как е рокличката?
Огледах я и казах:
-Идеално. -замълчах за момент после попитах- Ъм,, Току ще видях Чад да излиза от пробната от която излезе и ти,,, - млъкнах. Не исках да звуча като някоя любопитна и невъзпитана дама. Реших, че е по-добре да не задавам повече вапроси. Ако има нещо Мер щеше да ми каже.
Върнете се в началото Go down
Мери Олбрайт

Мери Олбрайт


Брой мнения : 61
Join date : 24.12.2009

Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's secret   Victoria's secret Icon_minitimeЧет Фев 04, 2010 10:29 pm

Какво да кажа сега?... Ужас и паника!
-Амии Чад ли?
-Аха.-каза Химена.-Какво правихте?
-Нищо!Препознала си се.Аз пробвах роклята и не съм мяркала Чад.Твоята рокля също е супер.
-Мерси.
-Да отидем да се покажем на господата.-засмях се.
-Хайде...дано на Крис му хареса.
-Ще му хареса!-успокоих я аз.
Застанахме пред момчетата и изчакахме за коментари.
Крис каза мило:
-Хубави рокли.Химена, добър избор.
-Чад?-казах аз.
-Стават.-каза той ,а аз се нацупих ,но се опитах да не ми личи.
Отидох и смених роклятата.
Върнах се с тази .
-Ей ,супер рокличка.-каза Чад ,а Крис повиши тон.
-Чад, това е сестра ми , а ти веднага махай тази рокля!-скара ми се той.
-Знам ,Крис, спокойно.-заоправдава се Чад.
С Химена се засмяхме и аз отидох да сменя роклята отново.
Върнах се.
Върнете се в началото Go down
Химена Монтез

Химена Монтез


Брой мнения : 43
Join date : 04.02.2010
Age : 28
Местожителство : слiiвен :]

Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's secret   Victoria's secret Icon_minitimeПет Фев 05, 2010 11:08 am

Докато Мер дефилираше пред момчетата аз се заех да си намеря обувки. След петнадесет минутно оглеждане и подбиране най-сетне се спрях на два чифта черни обувки. Седнах на диванчето да ги пробвам и се заслушах в разговорът на Мери и момчетата. И естествено не седях безучастна:
-Ъм,, Крис, позволи на сестра си да се поутпусне малко. - засмях се и погледнах Крис. Беше доста забавно да го гледаш как зорко пази сестра си от Чад. Само едно не доумявах: какво му пречеше ако случайно те бса заедно?
Замислих се над това и забравих, че имам да пробвам обувки. Обух
първият чифт и с радост открих, че нямаше нужда да пробвам другите. Тези бяха просто страхотни. Завъртях се още два пъти пред огледалото и казах:
-Е,, Мер,, аз съм готова. Ти реши ли с какво ще си?


Моля пиши в различен цвят от Виолетово(както и синьо и индиго), това са цветовете на модераторите и администратора.

Edit by Алисън ДиЛорентис
Върнете се в началото Go down
Мери Олбрайт

Мери Олбрайт


Брой мнения : 61
Join date : 24.12.2009

Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's secret   Victoria's secret Icon_minitimeПет Фев 05, 2010 11:52 am

-Ами да вече си избрах.Искам тази и тази и може би тази . Избрах си тези и тези и може би тези обувки.- бях много доволна.Подадох кредитната карта на продавачката и изчаках да ми опаковат нещата.
-Е сега накъде Химена?
-Ама вие продължавате ли?-обади се Чад ,който носеше роклите и обувките ми.
-Даа!-казах аз.
Последва още едно ''уфф'' от негова страна.
Влязохме в колата и Крис попита Химена.
-Кой е следващия магазин?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Victoria's secret Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's secret   Victoria's secret Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Victoria's secret
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip's girl world :: Ню Йорк :: Шопинг тур-
Идете на: